Zen Pırlanta

Baget Yüzükler

Pırlanta Baget Tektaş Yüzük

Sizler için harika bir koleksiyon hazırladık. Pırlanta yüzüklerden baget yüzükler koleksiyonu… Baget kesim bir pırlanta, dikdörtgen şekilde oluşturulan modern çizgiler taşıyan benzersiz bir pırlantadır. Klasik yuvarlak kesim pırlantanın aksine baget kesim pırlanta parçalar sıra dışı bir görünüme sahiptir. Farklı olmayı seven kadınlar için tasarlanan baget kesim pırlanta yüzükler özel günlerinizin ihtişamını yansıtacak. Işıltıyı seven ve kendine güvenen kadınların en çok sevdiği modellerden pırlanta yüzükler baget kesim ile zarafetinize ışıltısıyla eşlik edecek. Baget pırlanta evlilik teklifi, nişan, düğün, doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü, anneler günü gibi tüm özel günlerde sevdiğiniz kadına hediye edebileceğiniz en güzel mücevherler, pırlanta takılardır. Pırlanta mücevherlerin yenilikçi çizgilerle tasarlanması ile oluşan baget yüzükler, büyüleyici ışıltısı ile sevdiklerinize unutulmayacak bir armağan vermenizi sağlar. Usta ellerde, sanatla işlenen ve ışığını yansıtan yüzükler Zen imzası taşıyor. Sevginizi ölümsüzleştirecek bu özel koleksiyonda yer alan baget yüzükler, görenleri hayran bırakıyor. Aşkı anlatmanın en romantik yolu pırlanta yüzükler baget model ile daha da özel bir hal alıyor. Pırlantada özel işçilik kullanılarak baget kesim kazandırılan taşlar ışığı en güzel şekilde yansıtır.

Minimal ve daha yumuşak çizgilere sahip parçalarla birlikte kullanılabilen baget yüzükler aynı zamanda ihtişamlı ve lüksü yansıtan kıyafetlerle de kullanılıyor. Estetik ve güzelliğe önem veren kadınların tercihi baget yüzükler ömür boyu sizinle olacak. Görünümüne özen gösteren kadınlar için yaratılan koleksiyon herkesi kendine hayran bırakıyor.

Aşk, sevgi, tutku ve heyecan… Sevgilinize vereceğiniz bir pırlanta kare yüzük ile en özel anların sembolü bir ömür boyu yanınızda olsun. Baget kesim yüzükler günlük kullanım için uygun olduğu gibi özel gün ve davetler için de uygundur. Modern yapısı ile spor kıyafetlerle ya da abiye giysilerle kombin yapılarak kullanılabilecek bir aksesuardır. Zen pırlantanın bu özel koleksiyonu ile hemen tanışın!

Devamını Oku
Crealive