Zen Pırlanta

Tektaş Forevermark Kolyeler

Tektaş Forevermark Kolyeler

Göz alıcı Forevermark Tektaş kolye Modelleri

 

Arkasında De Beers Grubu'nun 125 yılı aşkın deneyimi bulunan, De Beers'in pırlanta markası Forevermark şimdi Türkiye'de. Bu pırlantalar dünyanın en özenle seçilmiş pırlantaları ve ışıltılarıyla, güzellikleriyle büyülüyor. Dünyada ki pırlantaların sadece %1'i Forevermark olma özelliğine sahip. Bir pırlantanın Forevermark olabilmesi için yüksek standartlara sahip olması gerekiyor. Tüm pırlantalar arasından en iyileri seçiliyor ve sayısı ancak 35'i bulan dünyanın en iyi pırlanta ustaları tarafından işleniyor.

 

Ulaşılabilir fiyatlar ile bir Forevermark tektaş kolye modeline sahip olmak, dünyanın en güzel, en nadir ve en özenle seçilmiş pırlantalarından birine sahip olmak demek. Tüm üstün özelliklerine rağmen, Zen Pırlanta'nın diğer pırlantalarıyla arasında %10 -15 oranında bir fiyat farkı var. Forevermark pırlantalarıyla yapılan tasarımlara, 2000 TL'den başlayan fiyatlarla rahatça ulaşılabilyor. Forevermark sadece büyük karatlarda değil, daha küçük karatlarda da bulunduğu için farklı bütçelere ve zevklere uygun bir Forevermark pırlantasına sahip olmak mümkün.

 

Forevermark Kolyeler, herhangi bir kıyafete benzersiz şekilde uyum sağlayan mükemmel bir aksesuardır. İş yerinizde geçireceğiniz bir akşamdan, özel bir davet gecesine kadar, Zen Pırlanta Forevermark tektaş kolyeleri tercih etmek için her zaman geçerli bir nedeniniz var. Kolyelerimizin çeşitliliği, hem erkekler hem de kadınlar için çeşitli stillerde sade, cesur ve zarif tasarımlar içerir. Kendiniz için ya da özel birine armağan için olsun, Forevermark tektaş kolyeler gibi hediyeler, her zaman klasik ve zamansız bir seçimdir. Kolyelerimiz eşsizdir ve Zen Pırlanta uzmanları, ustalıkla hazırlamıştır. Her stile ve zamana uyan kolyeler size, benzersiz tasarımlardan oluşan geniş bir koleksiyon sunar.

Devamını Oku
Crealive