Zen Pırlanta

PIRLANTA YÜZÜK

PIRLANTA YÜZÜK

Tektaş Forevermark Yüzükler Tektaş Forevermark Yüzükler
Tektaş Yüzükler Tektaş Yüzükler
Baget Yüzükler Baget Yüzükler
5 Taş Yüzükler 5 Taş Yüzükler
Beştaş Forevermark Yüzükler Beştaş Forevermark Yüzükler
Tamtur Yüzükler Tamtur Yüzükler
Yarımtur Yüzükler Yarımtur Yüzükler
Tasarım Yüzükler Tasarım Yüzükler
Reina Yüzükler Reina Yüzükler
Tria Yüzükler Tria Yüzükler
7 Taş Yüzükler 7 Taş Yüzükler
Renkli Taşlı Yüzükler Renkli Taşlı Yüzükler

Pırlanta Yüzük

Sonsuz aşkın ve bağlılığın sembolü pırlanta, yüzyıllardır o beyaz peri masalının hep vazgeçilmezi oldu. Pırlantalar, masalın kahramanları olan gelin ve damadın mutluluğunu en göz kamaştırıcı şekilde ortaya çıkarmaya devam ediyor.

Hayattaki önemli anları pırlantanın ışıltısıyla kutlamak, o anları daha da unutulmaz kılıyor. Çünkü başlı başına çok özel duyguların sembolü olan pırlantalı bir mücevher, bir kutlamanın simgesi olduğunda daha da anlam kazanıyor. Bir kadını en çok heyecanlandıran ve mutlu eden hediye olan pırlanta, aynı zamanda kutlanan anı da sonsuzluğa taşıyor.

Zarafeti ve şıklığı ile göz kamaştıran pırlanta yüzük modelleri sizinle çok daha anlamlı… Zen pırlanta özel anların değerini biliyor ve tasarımlarına hem estetik hem de romantik bir ruh katıyor. Pırlanta yüzükler kesimleri ve ince detaylarla bezeli işçilikleriyle görenleri hayran bırakacak. Tek bir yüzükle adeta yıldızlardan gelen bir ışıltıyı yakalayın. Bir gün değil bir ömür boyu sizinle olacak tek taş pırlanta yüzük ya da alyansların yanında en renkli anlarınızda sizinle olacak renkli taşlı ya da tasarım yüzükleri de keşfedin. Her biri birbirinden değerli ve hepsinin ayrı bir hikayesi var. Her dönemde kadınların ilgisini cezbeden bu değerli mücevher şimdi sizin parmaklarınızda ışıldasın!

Zen Pırlanta'nın Pırlanta Yüzük Koleksiyonu'nda farklı stillere uygun gelin setleri, tektaşlar, beştaş yüzükler, tamtur yüzükler, yarımtur yüzükler, 7 taş pırlantalar, twins yüzükler, reina yüzükler, tasarım yüzükler, elmas yüzükler, yakut yüzükler, zümrüt yüzükler, renkli taşlı yüzükler, kar tanesi yüzükler, lava yüzükler ve muhtşem altın alyans yüzükler yer alıyor.

Devamını Oku
Crealive