Zen Pırlanta

Safir Kolyeler

Derin Mavi Safir Kolyeler

Her anınızı özel kılacak bir kolyeniz olsun ister misiniz? Öyleyse safirin dillere destan güzelliğini boynunuza taşıyın. Safirin, renkli taşların mücevher dünyasında apayrı bir yeri var. Her renkli taş gibi safir taşı da pırlantaya kendi enerjisini katıyor ve kendine has hikayesiyle özel bir duyguyu simgeliyor. Safir taşı, sahibine özgürlük ve güven hissini veriyor. Sahibinin duygularını tazelerken aynı zamanda görünüşüne de benzersiz dokunuşlar yapıyor. Yunancada "güzel şey" anlamına gelen safir, derin mavi rengiyle bağlılığı ve dürüstlüğü simgeliyor.

Tarih boyunca krallar tarafından kullanılan ve kutsal koruyucu olarak kabul gören safir taşını mücevher olarak kullanan diğer kişilerse Osmanlı hükümdarları olmuştur. Çağlar boyunca en önemli insanların mücevherlerinde safiri tercih etmelerinin bir nedeni de onun derin mavisinin her zaman tatmin edici bir güzelliğe sahip olmasıdır. Eski İran’da safirin, mavi bulutları ve barışı getireceğine inanılırdı. Efsanelerin taşı safir, soyluların göz kamaştıran mücevherlerinden, günümüzde her zaman kullanılabilen zarif tasarımlara doğru masmavi bir yolculuk yaptı. Safir, her zaman tüm cilt tonlarına uygun bir mücevher oldu. Farklı kıyafetlerle de kombinleyebileceğiniz mavi safir kolye, sizi ve çevrenizi büyüleyecek. Boynunuzu saran safir pırlanta kolye ile sadece dikkat çekmekle kalmayacaksınız aynı zamanda ruhunuzun da geçmiş zamanın asaletiyle kaplamasını sağlayacaksınız.

Hindistan'da mihracelerin zenginliklerinin ve güçlerinin bir işareti olarak kullandıkları safir, aynı zamanda mükemmel bir hediye. Safir kolyelerimizle, sevdiklerinizin beğeneceği birçok seçenek sunuyoruz. Sevdiklerinizi mutlu ederken onlara yoğun duygular da yaşatabilirsiniz. Safir taşı kolye, gökyüzünün mavisini sevdiklerinizin boynuna taşırken, özel olarak tasarladığımız pırlanta kolyelerimize de hayran kalacaklarından emin olabilirsiniz.

 

 

Derin Mavi SAFİR

Renkli taşların mücevher dünyasında apayrı bir yeri var. Her renkli taş pırlantaya kendi enerjisini katiyor ve kendine has hikayesiyle özel bir duyguyu simgeliyor. Yunancada "güzel şey" anlamına gelen safir, derin mavi rengiyle bağlılığı ve dürüstlüğü simgeliyor.

Efsanelerin taşı safir, soyluların göz kamaştıran mücevherlerinden günümüzde her zaman kullanılabilen zarif tasarımlara doğru masmavi bir yolculuk yaptı.

Hindistan'da mihracelerin zenginliklerinin ve güçlerinin bir işareti olarak kullandıkları safir, günümüzde bir çok farklı kıyafetle kombinlediğimiz mavi rengiyle bizi büyülemeye devam ediyor.

 

Devamını Oku
Crealive