Zen Pırlanta

Tasarım Yüzükler

Tasarım Pırlanta Yüzükler

Renkli altınların pırlantayla dans ettiği ışıltılı bir parti... Modern kadının renkli ruh halini yansıtan mücevher taşları, birbirleriyle ve pırlanta ile rengarenk bir uyum yakalıyor. Farklı kesimlerdeki tasarım yüzükler biraraya gelerek kadınsı, eğlenceli modeller yaratıyor. Adeta çizgilerle oynanarak ortaya çıkarılan iç içe geçmiş damlalar, daireler ve dalga formları hem gündüz hem gece kullanılabilecek tasarımlara hayat veriyor. Ofis kıyafetiyle ya da haftasonu şıklığıyla.. 

Altın renklerinin en tatlı tonlarıyla son birkaç yıldır mücevher dünyasına farklı bir soluk katiyor. Ağırbaşlı rengini pirlantanın işıltısıyla buluşturarak, bulunduğu mücevheri daha da elegan yapıyor. Farklı ışıklarda, içinde kahvenin farklı tonlarni keşfedebileceğiniz tasarım pırlanta yüzükler, kış renklerine belki de en çok uyan yüzüklerin başında geliyor.

Eski kültürlerde, koruyucu ve manevi anlamı olduğuna inanılan motiflerden ilham alınarak oluşturulan tasarım yüzükler koleksiyonu aynı zamanda sevginizi göstermenin en özel yolu. Geleneksel ve klasikleşmiş detaylar yenilikçi ve modern formlarla görenleri büyülüyor. Uğur ve şans getirdiğine inanılan semboller mükemmel mücevherlere dönüşüyor.

Pırlanta dünyası dünyası uzun zamandır, modern çizgilere sahip tasarımları kucaklıyor. Çoğunlukla beyaz altınla tercih ettiğimiz pırlantalar, pembe altınla da müthiş bir uyum yakaladığını son birkaç yıldır çoktan ispat etti. Bu ikili özellikle modern tasarımlara çok yakışıyor. Şimdi onlara tatlı kahve "choclate" pırlantalar da eşlik ediyor. Modern tasarımlar, yüzüğün klasik kullanımının yanı sıra, işaret ve küçük parmakta da kullanımı için akla yeni fikirler getiriyor.

Tasarım yüzükler, Zen Pırlanta tasarımlarında damla, oval ve yuvarlak gibi farklı kesimlerde ve farklı stillerde karşımıza çıkıyor. 

Devamını Oku
Crealive