Zen Pırlanta

Tektaş Yüzükler

Zen Pırlanta

Pırlanta dünyasının kutup yıldızı: Tektaş Pırlanta Yüzük 

Pırlanta taşıdığı ateş ve parlaklıkla, mutluluk ışıltılarına her zaman en yakışan taş oldu. Pırlanta dendiğinde ise akla önce, asırlardır bağlılığın ve sonsuz sevginin sembolü olmuş tektaş geliyor. Dolayısıyla bir kadının pırlanta tutkusunda tektaşın çok ayrı bir yeri var. Çoğu kadın için pırlantayla tanışmanın ilk adımı olan tektaş, bu yüzden adeta kutup yıldızı gibi bu ışıltılı dünyada yol gösteriyor.

Zen Pırlanta olarak, sürekli büyüyen ve klasik modellerden modern detaylara sahip tasarımlara kadar uzanan geniş bir tektaş koleksiyonu sunuyoruz. Evlilik teklifi, yıldönümleri gibi özel günlerde hediye edilen tektaşların manevi değeri oldukça büyük. Birçok kişi tektaşını zamanla daha büyük bir tektaşla ya da farklı bir modelle yenilemek istiyor. Tektaş büyütme konusunda da müşterilerimize ayrıcalıklı seçenekler sunuyoruz. Tasarımlarımızdaki çeşitlilikle ve güvenilir alışveriş sayesinde müşterilerimizin unutamayacakları anlar yaratmaya çalışıyoruz.

Çıplak gözle bakıldığında aynı gibi görünse de, her tektaş birbirinden tamamen farklıdır, başka bir deyişle her tektaş eşsizdir. Aynı karattaki iki Pırlanta tek taş kesim, karat gibi özellikleri göz önünde bulundurularak sınıflandırılır ve fiyatlandırılır. Tektaş seçerken ilk belirlemeniz gereken nokta, istediğiniz taşın büyüklüğü ve bütçeniz olmalı. Taş büyüklüğü onu takacak kişinin kişisel tercihidir. Herkes büyük taşları tercih etmeyebilir. Kullanım şekli, alışkanlıklar ve fiziksel özellikler göz önünde bulundurularak seçilecek bir tektaş, kişilerin kendileri için en doğru tektaşı seçmelerinde kolaylık sağlayacaktır. Taşın büyüklüğüne göre montür seçimi başka bir önemli noktadır. Doğru bir montür, taşı daha büyük gösterebileceği gibi yanlış bir montürde taşı olduğundan daha ufak gösterebilir. Taşı tutan tırnaklar çok kalın yada çok ince değil, taş ile uyumlu olmalıdır.

Gelinler, pırlantanın karşı konulmaz ışığıyla göz kamaştırmaya devam ediyor. Tektaş yüzükler koleksiyonunun ilhamı: Sonsuz aşk ve mucizeler. Coşkulu, tutkulu ve sürprizlerle dolu benzersiz bir yüzük koleksiyonu. Yıldızlar kadar parlak ve ışıltılı bir aşk serüveni gibi, sonsuzluk, ışık ve romantizmi simgeleyen tek taş yüzükler, Zen pırlanta'da sizleri bekliyor. Güçlü bir bağı temsil eden, büyüleyici tek taş yüzük modelleri ile her gününüz en özel gününüz olacak.

 
Devamını Oku
Crealive