Elmas Kolyeler

Zen’ de Elmas kolyeler tüm zamanların en ihtişamlı mücevherlerinden. Zen Pırlanta eski zamanların bu değerli ışıltısını alıyor ve onu geleceğe taşıyor...
Filtreler
Sırala

Elmas Kolyenin Nazende Hali

Zen’de Elmas kolyeler tüm zamanların en ihtişamlı mücevherlerinden. Zen Pırlanta eski zamanların bu değerli ışıltısını alıyor ve onu geleceğe taşıyor. Geçmiş nesillerin emaneti elmas, emin ellerde kaliteli işçilikle yeni bir boyut kazanıyor ve bugünün klasiği Zen elmas kolye işte bu şekilde doğuyor. Mücevher kutularınıza girmeyi hak ediyor!

Vintage esintilerin yer aldığı Zen elmas kolye modelleri aynı zamanda modern çizgilere sahip. Bu haliyle zamansız bir tasarım ve sizin narin boyunlarınızda geçmişten geleceğe bir köprü kuruyor aslında. Siz de geçmişle köklü bağlar kuruyorsanız, stilinizde vintage esintilerden hoşlanıyor ama yüzünüzü geleceğe ve moderne dönüyorsanız tercihiniz elmas gerdanlıktan yana olmalı. Birbirinden farklı modellerde, damla kesim, çiçek kesim kullanılırken farklı figürlerden de sıkça yararlanılmıştır.

Nazende elmas kolyeler tek başına yalın ve ihtişamlı görüntüsüyle kullanılabilir. Ya da nazende küpe, nazende bileklik gibi diğer takılarla kombinleyebilir; böylece gecenin parlayan yıldızı siz olabilirsiniz. Mücevher kutunuzda gösterişli bir ışıltı istiyorsanız bu koleksiyona göz atmalı, kendiniz gibi özel bir ışıltıya sahip olmalısınız. Elmas kolyeler, ihtişam ve göz alıcı tasarımları seven kadınlar için ideal. Özel bir gün ve özel bir an için elmas en doğru tercih. Bu hediye ile hayatınızdaki ışıltı kadınının gülümsemesine ışıltı katabilirsiniz. Elmas kolyelerin nazende halini Zen’de bulabilirsiniz.