Zen Pırlanta

Elmas Tektaş Beştaş ve Gül Yüzükler

Farklı kullanım şekillerine olanak sağlayan yüzük tasarımları zarif çizgileriyle dikkat çekiyor. Damla kesim elmaslar, işaret parmağı ya da küçük parmağa takılarak, daha cool bir görüntüye sahip bir kullanım denenebilir. Tekli ya da çoklu kullanılabilen tasarımların her biri farklı parmaklara takılabilir ya da hepsi tek parmakta buluşarak kalın bir yüzük görüntüsü verebilir.

Elmasın yeni adı Nazende koleksiyonu ile modernden klasiğe farklı stillerin mücevherini gördüğümüz her elmasta yaşadığımız duygular artık ortak. O adeta nesilden nesle aktarılan bir yadigar gibi. Tum nostaljik ve romantik duruşuyla eski zamanlardan çok zarif bir esinti getiriyor günümüze. Dünün çizgileri bugünün modem dokunuşlarıyla buluşuyor ve pembe altın ile birlikte mükemmel elmas yüzük modelleri ortaya çıkıyor.

Sevginizi simgeleyen mükemmel elmaslar… Elmas tektaş yüzükler bir kadının hayallerinden ilham alıyor. Bir tektaş yüzük sadece aşkı değil aynı zamanda gücü ve güveni simgeliyor. Aşkla tasarlanan elmas beştaş yüzük, tektaş yüzük modelleri modern ve gelenekseli harmanlıyor. Sıra dışı tasarımları seven özgün kadınların 5 taş elmas yüzük modellerinde her bir pırlanta başka bir hikaye anlatıyor. Elmas yüzükler aynı zamanda özel günlerde alınacak, yeri doldurulamaz bir hediye olma özelliği taşıyor. Kişiye özel anlarda verilebilecek en anlamlı ve en heyecan verici armağan. Nesilden nesle aktarılacak mükemmel tasarımlar… Her biri birbirinden farklı olan elmaslar, sizin kadar özel. Her biri farklı bir masalsı dünyanın kapılarını açıyor.

Devamını Oku
Crealive