Elmas Yüzükler

Vintage şıklığın en nadide örneklerinden biri olan elmas yüzükler Zen Pırlanta ile modern hatlara kavuşuyor ve ortaya zamansız bir aksesuar çıkıyor...
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Zen’de Nazende Asaleti

Vintage şıklığın en nadide örneklerinden biri olan elmas yüzükler Zen Pırlanta ile modern hatlara kavuşuyor ve ortaya zamansız bir aksesuar çıkıyor. Siyah çizgilerle çerçevelenen tasarım, pembe altın ve parıltılı elmas ile buluşunca göz alıcı bir yüzük koleksiyonuna imza atılıyor. Mücevher kutunuzun en değerli takıları arasında girecek olan Zen elmas yüzük, size hem nostaljik hem de modern bir etki katacak. Zarif parmaklarınız nazende yüzük ışıltısı ile parlayacak. Tek taş, üç taş, beş taş gibi klasik modeller bu seride yeniden yorumlanarak çağdaş bir görünüm sunuluyor.

Elmasın nesiller boyu öne çıkan parıltılı görüntüsü, yüzüklere de yansıyor ve Zen elmas yüzük modelleri zarafet ve ihtişamı aynı anda vadediyor. Siz de siyahın asil gücünden hoşlanıyor, elmasın vintage ruhunu seviyor ve her daim pembe altını tercih ediyorsanız bu koleksiyon kesinlikle doğru bir seçim. Üstelik indirimdeki elmas yüzük fiyatları karşısında bu fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz.

Nazende yüzük koleksiyonunu ister tek başına takabilir ister nazende bileklik, nazende kolye, nazende küpe serileriyle kombinleyebilirsiniz. Tek başına kullanıldığında güçlü bir etki bırakabileceği gibi takım halinde alındığında göz alıcı bir şıklık katacağı şüphesiz… Siz de elmasın gücünü doyasıya yaşamak istiyorsanız kendinize bu şık yüzüğü hediye etmelisiniz. Eğer hayatınızdaki özel kadına sıra dışı bir tek taş almak istiyorsanız elmas yüzük sizin arzunuzu karşılayabilir. Zen’de nazende asaletine ortak olun.