Zen Pırlanta

Beştaş Forevermark Yüzükler

Beştaş Forevermark Yüzükler

Forevermark Beştaş Yüzükler

Pırlantanın kalitesini ve saflığını tescilleyen Forevermark imzalı mükemmel beş taş yüzükler ile her gününüz pırlanta kadar özel olsun. Hislerin en naif ve şık yansıması haline gelen pırlanta yüzük modelleri, Zen pırlanta kalitesi ile sergileniyor. Özel tasarımların ve romantik hediyelerin ilk adresi Zen, pırlantaya en güzel şeklini kazandırıyor. Kendinizi pırlantanın göz kamaştırıcı ışıltısına bırakın.

Sonsuza dek büyüsünü yitirmeyecek o pırlanta,sizin kadar eşsiz olan ve size bir ömür boyu eşlik edecek bir Forevermark beştaş ile anlam kazanıyor. Aşk ve bağlılık sözü bu özel pırlantalarla taçlanmayı hak ediyor.

Kısaca ForevermarkDe Beers Grubu'nun pirlanta markasıdır ve dünyadaki ilk pırlanta markasıdır. Dünyadaki tüm pırlantaların sadece %1'i Forevermark olma özelliğine sahiptir. Bunun nedeni, Forevermark pırlantası dünyanın en beyaz, en temiz, en parlak pırlantaları olmasıdır. Bununla beraber, her Forevermark pırlantasının içinde çiplak gözle görülmeyen özel bir kimlik numarası yer alır. Tüm dünyada yalnızca seçkin mücevher markaları için belgelenen bu özel pırlantaların Türkiye'deki tek yetkili mücevhercisi Zen Diamond'dır.

Mühürlü pırlanta Forevermark'ın diğer pırlantalardan en önemli farkı, özel bir kimlik numarasıyla mühürlenmiş olmasıdır. Çıplak gözle görülemeyen bu mühür, pırlantanın tam kalbinde bulunuyor ve o pırlantanın kalitesini tescillerken aynı zamanda onun yalnızca size ait olduğunu gösteriyor. Sertifikasındaki kimlik numarasını taşıyan bu mühür, Zen Pırlanta mağazalarındaki özel bir cihazla görülebiliyor.

 

 

Devamını Oku
Crealive