Beştaş
Forevermark Yüzükler

Zen Pırlanta

Forevermark Beştaş Yüzükler

Pırlantanın kalitesini ve saflığını tescilleyen Forevermark imzalı mükemmel beş taş yüzükler ile her gününüz pırlanta kadar özel. Hislerin en naif ve şık yansıması haline gelen pırlanta yüzük modelleri Zen pırlanta kalitesi ile sergileniyor. Özel tasarımların ve romantik hediyelerin ilk adresi Zen, pırlantaya en güzel şeklini kazandırıyor. Pırlantanın göz kamaştırıcı ışıltısına kendinizi kaptırın.

İlkler en duru haliyle hep hatırlanır. Sonsuza dek büyüsünü yitirmeyecek o 'ilk pırlanta sizin kadar eşsiz olan ve size bir ömür boyu eşlik edecek bir Forevermark beştaş ile anlam kazanıyor. Aşk ve bağlılık sözü bu özel pırlantalarla taçlanmayı hak ediyor.

Kısaca Forevermark

• De Beers Grubu'nun pirlanta markasıdır.

• Dünyadaki ilk ve tek pırlanta markasıdır.

• Dünyadaki pirlantalann sadece %1'i Forevermark olma özelliğine sahiptir

• Her Forevermark pırlantası dünyanın en beyaz, en temiz, en parlak pırlantalanndandir.

• Her Forevermark pırlantasının içinde çiplak gözle görülmeyen özel bir kimlik numarası yer alır.

• Tüm dünyada az sayıda seckin micevher markası bu özel pırlantaları kendi tasarımlarında kullanabilir.

Türkiye'deki tek Forevermark Yetkili Mücevhercisi, Zen Pırlanta'dir.

Forevermark Beştaş Mührü

Kimlik sahibi beştaşlar. Mühürlü pırlanta Forevermark'in diğer pirlantalardan en önemli farkı, özel bir kimlik numarasıyla mühürlenmis olması çıplak gözle görülemeyen bu mühür, pırlantanın tam kalbinde bulunuyor ve o pırlantanın sadece size ait olduğunu gösteriyor. Sertifikasındaki kimlik numarasını taşıyan bu mühür, Zen Pırlanta mağazalarındaki özel bir cihazla görülebiliyor.

Forevermak Setting

Forevermark Setting Bu tascrim bir pusuladan ilham aliyor. Orladaki Forevermark pirlantası aşkı simgeliyor ve bu tasarım 'sen hayatımın kuzeyi, güneyi doğusu ve batısısın' diyor.

 

Devamını Oku
Crealive