Zen Pırlanta

Tektaş Forevermark Küpeler

Tektaş Forevermark Küpeler

Forevermark Tektaş Küpe

 

Pırlantanın ışıltılı dünyasında mücevher arasında en eşsiz olanlarına yer açın! Forevermark imzalı özel koleksiyon tektaş küpeleri keşfedin... Forevermark dünyanın en büyük elmas firması De Beers grubunun pırlanta markasıdır ve Türkiye’de tek yetkili Zen Pırlanta'dır. Vizyon ve şıklığın buluşma noktası: Forevermatk tektaş küpeler. 

Tektaş Forevermark küpeler kalitesi ve güzelliği belgelenen, kusursuz tasarımlardan oluşuyor. Forevermark Tektaş Küpeler ile en değerlinize ya da kendinize özel bir hediye verin. 

Pırlantanın o benzersiz parıltısını günlük yaşamınıza yansıtın. En güzel anlarınızın unutulmaz olmasını sağlayın, göz kamaştırın. Asil ve zarif görünmek Forevermark Tektaş Küpe koleksiyonu ile çok kolay. Dünyanın en değerli taşları günün her anı yanınızda olsun! Özgür ruhlu ve kendini özel hisseden kadınların tercihi Forevermark sayesinde şıklığınıza ışıltı ekleyin.

Forevermark küpe modelleri zarif ve kusursuz tasarımları ile görenleri büyülüyor. Özel davet ve günlerde çarpıcı bir ışıltı yakalamak isteyen kadınların ilk tercihi tektaş bir pırlanta küpeler oluyor. Ayrıca Zen Diamond, iddialı bir tarzdan uzak, stiline ufak ama etkili bir dokunuş katmak isteyen, sade güzellikten hoşlanan kadınları unutmuyor ve onlar için de uygun birçok tasarım seçenekleri oluşturmaya devam ediyor. 

Devamını Oku
Crealive