Gümüş Şahmeran Bileklikler

Gümüşün Masalsı Hali Bir Doğu efsanesi olan yılan şahmerandan esinlenerek tasarlanan gümüş şahmeran takısı ile Zen Pırlanta, sizi egzotik bir serüvene çıkarıyor...
Filtreler
Sırala

Gümüşün Masalsı Hali

Bir Doğu efsanesi olan yılan şahmerandan esinlenerek tasarlanan gümüş şahmeran takısı ile Zen Pırlanta, sizi egzotik bir serüvene çıkarıyor. Birçok modacı ve sanatçıya esin kaynağı bu efsanede yılanların şahı anlamına gelen Şahmeran iyi huylu ve bilge bir yılandır. Hikayesinin özündeki bilgelik ve mistik yapıdan ilham alınarak oluşturulan koleksiyonda, masalsı tasarımlar ön planda. Masallardaki romantizmden hoşlananların, eski zamanlardaki güzelliklere özlem duyanların tercihi. Gümüş şahmeran modelleri, tüm eli kapsayan yapısı ile aksesuar anlayışına Doğu’dan esintiler getiriyor ve klasik bileklik anlayışını yeniliyor. Dikkatler zarif ellerinizin üzerine doğru çekilirken farkınızı bir kez daha göstermiş oluyorsunuz.

Pırlanta ile taçlanan gümüş şahmeran bileklik, geçmişin bilge hikayelerini yeniden yorumlayıp pırlanta ile değer katarak onu geleceğe taşıyor. Geçmiş efsaneleri bugünün değerleriyle harmanlayarak tüm zamanların ötesinde eşsiz bir tasarım çıkarıyor. Zarif ve ince çizgili tasarımıyla gümüş şahmeran bilezik, stilinde zarafeti ön planda tutmak isteyenler için ideal. Gümüş harf şahmeran gibi farklı tarz ve modelleri inceleyerek kararınızı mistik bir şıklıktan yana verebilirsiniz. Minimal figürlerin elinizin üzerine getireceği harekete ve enerjiye bayılacak, aksesuarın adeta elinizle bütünleştiğini hissedeceksiniz. Eğer hayatınızdaki efsane kadına bir hediye vermek arzusundaysanız gümüş şahmeran modeller sizin için anlamlı bir hediye olabilir. Göz alıcı gümüş şahmeran modelleri şimdi Zen Pırlanta’da sizleri bekliyor.