zen-icardi
En popüler
Sırala

Wanda Nara ve Icardi’nin Seçtiği Ürünler

Pırlanta, aşkın doğanın sadeliği ile parıldamasını sağlar. Bu nedenledir ki Zen Pırlanta koleksiyonlarının vazgeçilmezleri arasında pırlanta mücevher modelleri özel bir yer edinir. Kombinlerini ihtişamlı, zarif, bir yandan da sade dokunuşlarla tamamlamak isteyen kadın ve erkeklere sunulan modeller; Zen inceliği ile tasarlandı. Zen’in eşsiz koleksiyonu, “İçimden Geldi” sloganı ile bütünleşen Icardi’nin Seçtikleri ile tarzınıza Zen dokunuşunda bulunabilir, ışıltınızla her yerde parıldayabilirsiniz.

Icardi Bileklik Modelleri

Icardi’nin Seçtikleri Koleksiyonunun unutulmaz mücevherleri arasında yer alan Icardi bileklik modelleri, pırlanta ve gümüşün başrollerine sahne oluyor. Siyah pırlanta ile tasarlanan gümüş bileklik modelleri, erkeklerde zarafet ve şıklığın eşsiz yansımasıdır. 

Zen Pırlanta dokunuşuyla hareketlilik kazanan ve klasik çizgilerin modernize edildiği siyah pırlantalı bileklik tasarımları, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bu tür tasarımlarla son derece uyumlu bir şekilde kullanılabilen siyah pırlantalı gümüş erkek kolyeleri, her ortamda tarzıyla ön plana çıkmak isteyen erkeklere sunuluyor. Tasarımlarda kullanılan gümüş mücevher modelleri tasarımlara ışıltı ve dinamizm kazandırıyor.

Ay Yıldız Bileklik

Sade ve şık bir model isteyenler için özel olarak tasarlanan ay yıldız bileklik modelleri, ay ve yıldızın muhteşem birlikteliğini ön plana çıkarıyor. Pırlantanın ışıltısını yansıtan ay yıldız Icardi bileklik tasarımları kombinlerinizi eşsiz bir şekilde tamamlamak için tercih edebilirsiniz. Ay yıldızlı bileklik modelleri ile ışıltınızla her ortamda göz kamaştıran kombinler elde edebilir, klasik kombinlerinize incelikli dokunuşta bulunabilirsiniz. 

Wanda Nara ve Mauro Icardi’nin “İçimden Geldi” teması ile seçtikleri koleksiyonda yer alan pırlanta gerdanlık modelleri, pırlanta ile dinamizm kazanmış durumda. Kıyafetlerin estetik ve zarif yönlerine vurguda bulunan pırlanta gerdanlıkların her biri, tarzına önem veren kadınların estetik anlayışlarını başarılı bir şekilde yansıtıyor. Zen Pırlanta Koleksiyonunda kendisine özel bir yer edinen markiz kesim pırlanta yüzük modelleri, ışıltılı ve göz alıcı tasarımıyla sizlerle buluşuyor.

Siz de doğadan ilham alınarak tasarlanan ve Zen dokunuşuyla eşsiz bir görünüm elde eden pırlanta bileklik, kolye ve yüzük tasarımları başta olmak üzere pek çok model arasından arzu ettiklerinize güvenilir ödeme yöntemleriyle satın alabilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.