Charm
Bileklikler

Zen Pırlanta

Charm Bileklikler

Zen Pırlanta 'Charm bileklikler' koleksiyonu birçok medeniyette yer alan şans ve sevgi konulu simgeleri günümüze taşıyor. Pırlantanın pembe altınla birlikte kullanıldığı ve zincirden ayrı olarak da alabileceğiniz bu charmlar dilerseniz tek tek alarak ve istediğiniz şekilde kombinleyerek zincirinize ekleyebilirsiniz, Zincire kolaylıkla takılabilen charmlar kendiniz ve sevdikleriniz için hoş bir armağan olacak.

Bilekliklerde ki at figürü, farklı kültürlerde özgürlük ve hayallerin gerçekleşmesi gibi kavramlarla bütünleştiriliyor. Estetik duruşu ile moda, dekorasyon ve mücevher gibi pek çok alanda zevkle yorumlanıyor. Zen Pırlanta ise, bu zarif figürde pembe altın ve pırlantaları buluşturuyor.

Farklı renklerdeki charm zincirleri ile kendi bilekliğinizi tasarlayın. Hayatınızda anlamlı olduğunu düşündüğünüz ya da size şans getireceğine inandığınız birbirinden zarif pırlantalı figürler ile Charm bilekliğinizi benzersiz kılın. Sadece size özel ve sizin için anlamlı olan Zen Pırlanta tasarımlarının farkını yaşayın. Kalitenin estetik ve asalet ile birleştiği tasarımların en nadide örneklerini keşfe çıkın!

Devamını Oku
Crealive zen-diamond.de