Şans
Bileklikleri

Zen Pırlanta

İyi Şanslar!

Şans Bileklikleri hayatınıza şans, bolluk ve güzellik çekmek için üretilmiş özel ürünlerdir. Şans ve güzelliğin yanınızda yada sevdiğinizde olmasını istediğiniz özel günler ve gecelerinizde Zen Pırlantanın şans bilekliklerini tercih edebilirsiniz.

Tüm kadınların her daim tutkusu olan şans bilekliklerin moda haline gelmesi son 10 senenin hediyesi. Ne güzel bir dekolteye, ne incecik parmaklara, ne de kuğu gibi bir boyna ihtiyaç hissettirmemesi; her kıyafete ve her kadına yakışacak bir bilekliğin bulunması, aynı zamanda şansa olan rağbet bu tutkunun roket hızıyla yükselmesine sebep oldu.

Kendinizi şanslı hissediyor musunuz?

Zen Pırlantanın en eğlenceli ve renkli koleksiyonu şans bileklikleri ile artık şans sonsuza kadar yanınızda. Bu bileklikler özel pırlanta kesimleri ve değişik renkleriyle hayatınıza anlam katıyor. Uğur getirdiğine inandığınız aksesuarı seçin ve şans için biraz ilham alın. Örneğin bir melek kanadı ya da zarif pırlantadan bir kar tanesi.. Hangisinin sizi iyi hissettirdiğine veya şans getireceğine inanıyorsanız.. Bu özel ve anlamlı hediyeyi ister kendinize hediye edin ister en değer verdiğiniz kişiye. Şans bilekliklerini asla bileğinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Her zevke ve tarza uyan bu bileklikleri istediğiniz kıyafete uyduracaksınız. Biraz şansa ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz günlerde şans her zaman yanınızda olsun!

Devamını Oku
Crealive zen-diamond.de