Tasarım
Kolyeler

Zen Pırlanta

Zarif Pırlanta Tasarımlar

Mücevherde farklı kesim şekiller birlikte kullanılarak oldukça modern görünümler yakalanıyor. Yuvarlak kesimli pırlantalarla bir arada kullanılan baget kesimli pırlantalar net dikdörtgen sekillerinden ötürü klasik tasarımlara modern bir duruş katıyor.

Pembe Altın Zerafeti

Mücevher dünyası pembe altını sevmekte haklı. Çünkü hem pırlantalarla harika bir uyum yakaladı, hem de pırlantalara modern ve trendy bir hava katıyor. Zen Pırlanta'nın, tatlı bir hafta sonuna ya da bir ofis gününe mükemmel eşlik edecek pırlanta tasarım kolye modelleri, tüm zarafeti ile one çıkıyor.

Modern Romantik Kolyeler

Her yeni sezon moda dünyası için bir canlılık, beklenti ve sürpriz demek. Dünya podyumları her seferinde yeni trendlere sahne oluyor. Ancak bazi stiller var ki, farklı dokunuşlarla her zaman moda dünyasında yer alıyor. Romantik stil belki de bunlann arasında ilk sırada geliyor. Bu stil, pırlantalı yalın kolye tasarımlarla taçlanıyor. Zen Pırlanta'nın farklı kolye modelleri bir çok seçenek sunuyor. Kimi zaman boynumuzu melekler, yıldızlar süslüyor, kimi zaman geometrik sekiller safirler ve pırlantalarla buluşuyor, kimi zaman da damla formlan tüm zarafetiyle öne çıkıyor. Modern çizgiler daire formu, yumşak hatlarıyla geometrik sekiller arasında en sıcak olanlardan biri başı ve sonu olmayan daire, her kültürde dünyanın, ayın ve güneşin formu olarak sonsuz bir bütünlüğü, uyumu temsil ediyor. Zen Pırlanta'nın zarif kolye tasarımlarında, pembe ve beyaz altınla yapılan dairesel şekiller pırlantalarla ışıldıyor.

 

 

Devamını Oku
Crealive