2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Reina Küpeler

Tüm Zamanların Vazgeçilmezi Reina! Reina küpe serisi ile Zen Pırlanta, kadınların narin güzelliklerine övgüde bulunuyor...
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Tüm Zamanların Vazgeçilmezi Reina!

Zen Pırlanta, mücevher kutularınızın vazgeçilmez aksesuarı olan küpeleri yeniden yorumluyor ve birbirinden farklı koleksiyonlara imza atıyor. Reina küpe serisi ile Zen Pırlanta, kadınların narin güzelliklerine övgüde bulunuyor. Kadınların zarif ve asil duruşlarından ilham alınarak tasarlanan birbirinden eşsiz reina küpe modelleri, nadide çehreleri ışıltıyla süslemek için raflarda bekliyor. Siz de ışıltınıza son dokunuşu yapmak istiyorsanız, zarifliğinizde çıtayı yükseltmek istiyorsanız, stilinizde elegant bir duruşu benimsiyorsanız bu küpeler tam da size uygun!

Pırlanta küpe koleksiyonları arasında sıra dışı duruşuyla bilinen Zen reina küpeler, stilinde fark yaratmayı önemseyenler için ideal. İster şık bir takım, ister omzu açık bir elbise, ister boyuna kadar uzanan bir kazak giyin. Reina küpeler, bütün kıyafetlerin adeta bir tamamlayıcısı gibidir. Takımla kullanıldığında klasikliği ön plana çıkarken omzu açık bir elbise ile tercih edilen sarkıt model tamamlayıcı bir unsur olur. Bir kazakla kullanıldığında ise parlaklığıyla dikkat çekecektir.

Kısacası hayatınızın her anında yanınızdan eksik olmayacak bu küpeler ile şıklığınız daim olacaktır. Özel olduğunuzu bilmek ve bunu her an hissetmek için kendinize bir çift reina küpe alabilirsiniz. Her kullanımda bu eşsiz deneyimi yaşamak size iyi gelecek. Eğer hayatınızın parlayan yıldızı olan o kadına hediye almak istiyorsanız onun gibi ışıltılı bu küpeleri hediye etmek son derece doğru bir tercih. Işıltılı bir dünya Zen Pırlanta’da.