Zen Pırlanta

Şans Bileklikleri

Şans Bileklikleri 

Şans Bileklikleri hayatınıza şans, bolluk ve güzellik çekmek için üretilmiş özel ürünlerdir. Şans ve güzelliğin yanınızda olmasını istediğiniz özel günleriniz için Zen Pırlanta’nın şans bilekliklerini tercih edebilirsiniz. 

Ne güzel bir dekolteye ne incecik parmaklara ne de kuğu gibi bir boyna ihtiyaç hissettirmemesi; her kıyafete ve her kadına yakışacak bir bilekliğin bulunması, aynı zamanda şansa olan rağbet, bu tutkunun hızla yükselmesine sebep oldu. 

Kendinizi şanslı hissediyor musunuz? Zen Pırlanta’nın en eğlenceli ve renkli koleksiyonu şans bileklikleri ile artık şans sonsuza kadar yanınızda. Bu bileklikler, özel pırlanta kesimleri ve değişik renkleriyle hayatınıza uğur getiriyor. Şans getirdiğine inandığınız aksesuarı seçin ve şans için biraz ilham alın. Örneğin, bir melek kanadı ya da zarif pırlantadan bir kar tanesi... Hangisinin sizi iyi hissettirdiğine veya şans getireceğine inanıyorsanız, sizin için doğru olan bilekliği bulmuşsunuz demektir.

Bu özel ve anlamlı hediyeyi ister kendinize hediye edin ister en değer verdiğiniz kişiye. Şans bilekliklerini asla bileğinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Her zevke ve tarza uyan bu bileklikleri istediğiniz kıyafete uydurabilirsiniz. Biraz şansa ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz günlerde şans her zaman yanınızda olsun!

Farklı ip renkleri ile birleşerek her tarza uyan bir görünüm kazanan şans bileklikleriyle uğur hep sizinle olacak. Şans bileklikleri melek kanadı, Fatma Ana’nın eli, kar tanesi, at nalı gibi özel anlamlar taşıyan sembolleri zarif pırlantalar ile süslüyor. Narin ve şık motiflerle bezenmiş göz alıcı bileklikler her anınıza kusursuz ışıltı getiriyor. 

İyi Şanslar!

Devamını Oku
Crealive