Zen Pırlanta

Tılsım Kolyeler

Tılsım Göz Kolye

Moda, kadınlar için her zaman yakalanması gereken bir kavram. Son moda tasarım seçenekleri her zaman kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Zen Pırlanta’nın sizler için hazırladığı tılsım göz kolye modelleriyle, hem modayı yakalayın hem de ruhunuzu koruyun. Göz tasarımlı tılsım kolye koleksiyonumuzdan sizin için doğru olan kolyeyi seçtiğinizi hissettiğiniz zaman uğurlu kolyenizi bulmuşsunuz demektir!

Göz sembolü ilahi gücü ve sonsuz bilgeliği temsil eder. Uzun zamandır çeşit çeşit aksesuarlarda kullanılan bu sembol, günümüzde modern çağa ayak uydurarak popülerliğini sürdürüyor. Göz sembolünün aynı zamanda mistik bir gücü olduğuna inanılır. Göz sembolü ışığı, aydınlanmayı, bilgiyi ve  korumayı sembolize eder. Çağların eskitemediği göz tılsımı sayesinde, tarihin mistik yüzünü ve bu ölümsüz sembolün size getireceği güzel enerjiyi üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Korumanın bir diğer tılsımıysa, yakından tanıdığımız nazar boncuğu. Kültürümüzde de oldukça fazla yer kaplayan nazar boncuğunun yüzyıllardır insanları koruduğuna inanılıyor. Öyle ki kültürümüzde insanlar, evlerindeki objelerden üzerlerindeki aksesuarlarına kadar, her zaman görebilecekleri yerlerde nazar boncuğu olmasına gayret ediyorlar. Bu gelenekselleşmiş motifin güzelliği ve renklerin uyumu ise takdire şayan bir geçmişin ürünü. Nazar boncuklu kolyelerimizde, sadece nazar boncuğunun ön planda olduğu modeller varken aynı zamanda üzerindeki enerjiyi yükseltmek isteyenler için tasarlanan Fatıma Ana’nın bereketli eli üzerine işlenmiş nazar boncuklu kolyelerimiz de göz alıcı. Zen Pırlanta'nın sizler için hazırladığı bu çok özel koleksiyonla, ruhunuzu korurken göz kamaştırın.

 
Devamını Oku
Crealive