Çocuk Pırlanta Bileklik

Sonsuz Işıltıya Sahip Çocuk Pırlanta Bileklik Modelleri Zen'de
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Sonsuz Işıltıya Sahip Çocuk Pırlanta Bileklik Modelleri Zen'de

Zen Pırlanta dokunuşuyla tasarlanan ve çok özel tasarımlardan oluşan çocuk pırlanta bileklik modelleri, sevimli ve dikkat çekici figürleriyle çocuklarınızın ilgisini çekebilecek mücevherlerdir. Sonsuz ışıltıya sahip bileklikler, çocuk kıyafetleriyle son derece uyumlu kullanılabiliyor. Özellikle yaz aylarında neşeli ve sevimli kombinlere ve her türlü kombine uyum sağlayan bileklikler, çocuklarınızın her ortamda kendilerini keyifli hissetmesini sağlıyor.

Pırlanta çocuk bileklikleri ile zenginleşen Zen Pırlanta Koleksiyonu, çocuk bileklik modellerinde lüks ve zarafet arayan ebeveynlerin taleplerini en iyi şekilde karşılıyor. Nazar boncuklu pırlanta bileklikler, merkezde yer alan kelebek figürüyle hareketlilik kazanan bileklik modelleri, rengarenk bir tasarıma sahip şemsiye figürüyle eşsiz bir görünüm elde eden bileklikler; pırlanta çocuk bileklik modelleri içerisinde çok özel bir yer ediniyor. 

Yaş günlerinde çocuklarınıza benzersiz bir hediye almak, çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız Zen Pırlanta Koleksiyonu’nun en nadide bebek bilekliklerini satın alabilirsiniz. Ayrıca bebek bilekliklerinin yanında eşsiz uyum yakalayacak çocuk pırlanta kolyeleri de inceleyebilirsiniz.

Işıltılı, estetik ve zarif çocuk pırlanta bileklikler; benzersiz tasarımlarıyla sizlerle buluşuyor. Her tasarım, çocuk bilek ölçülerine uygun olacağı için istediğiniz tasarımları satın alabilirsiniz. Çocuğunuza hediye olarak sunabileceğiniz çocuk-bebek künyesi, çocuk-bileklikleri Zen Pırlanta’da sizleri bekliyor!