Yarımtur Yüzükler

En özel günlerinizde en özel kişiye gidecek en özel yarımtur yüzük tasarımları Zen' de sizleri bekliyor.
Filtreler
Sırala

Işıltılı Bir Dünya Yarımtur Yüzükler

Zarafetin parmağınızda yarımtur döndüğü bu koleksiyonuyla Zen, farklı yüzük formlarını seven kadınlara hitap ediyor. Pırlantanın modernize edilmiş hali olarak tanımlanabilecek yarım tur pırlanta yüzükler son dönemlerin en çok tercih edilen modellerinden. Tek başınayken bir dev, tektaşa eşlik ettiğinde ise güçlü bir yıldız takımı görüntüsü veriyor! Siz de yarımtur yüzük ile gökyüzü kadar parlak bir görünüme imza atabilirsiniz. Özgün tasarımın, muntazam işçilikle işlendiği Zen yarımtur yüzükler her tarza, her zevke uygun! Toplantıya giderken, evde kahvenizi yudumlarken, yürüyüşe çıkarken… Her anınızda yanınızda taşımak isteyeceğiniz bu mücevherin tüm kıyafetlerinizle yakalayacağı özel ahenkler karşısında hayrete düşeceksiniz. Kısa zamanda en çok kullandığınız takı olmaya aday! Modern zaman aşklarının mührü sayılabilecek takılardan biri de kuşkusuz yarım tur alyanslar.

Klasik alyans anlayışının uzağında parıltılı yüzükler arayanların ideali! Sevdiğiniz kadının standartlardan hoşlanmayan özgün olmayı seven bir yönü varsa bu alyanslar tam da ona göre. Onun farklı ruhunu, tasarımıyla fark yaratan yarım tur alyans ile taçlandırabilirsiniz. Özel günlerinizi bir hediye ile onurlandırmak istiyorsanız pırlantanın en zarif hallerinden biri olan yarımtur altın yüzükleri tercih edebilirsiniz. Doğum günleri, sevgililer günü, yıl dönümü… En özel günlerinizde en özel kişiye gidecek en özel yarımtur yüzük tasarımları Zen’de sizleri bekliyor. Yarım tur yüzüğün ışıltılı dünyasına siz de katılın!

Pırlanta Yarım Tur Yüzük

Yüzyıllardır her kadının kalbinde devrilmez bir saltanata hükmeden pırlanta mücevherler, modern dünyanın değişen zevklerine hitap ederek saltanatını sürdürmeye devam ediyor! Kadınların narin parmaklarının en özel ve zarif süsü olan pırlanta yüzükler de bu değişime ayak uydurmayı başaran modelleri ile her dönem göz kamaştırıyor.

Evlilik tekliflerinin baş tacı haline gelen pırlantalar, özgün tarzı ile fark yaratmayı seven kadınlar için Zen koleksiyonlarında yarım tur pırlanta modelleri ile çeşitleniyor! En az tektaş yüzükler kadar ihtişamlı ve ışıltılı bir dünyanın kapılarını aralayan Zen yarım tur pırlanta yüzük modelleri, evlilik tekliflerinden doğum günlerine, anneler gününden özel davetlere kadar her etkinliğe uyum sağlayan tasarımları ile eşsiz zarafetinizi taçlandırmayı bekliyor!

Pırlanta Yarım Tur Yüzük Modelleri

Geçmişten günümüze aşk ve sadakatin en görkemli temsilcisi olan pırlanta yüzükler, Zen yarım tur pırlanta modellerinin tarife sığmayan pırıltılı ihtişamı ile her zevke hitap ediyor.

Tüm kadınların zarif parmaklarını ışıltılı taşların kusursuz dizilimleri ile donatan bu eşsiz modeller, her kombine uyum sağlayan özel tasarımları ile girdiğiniz her ortamda hayranlık dolu bakışları üzerinize toplayacak!

Zen Pırlanta Yarım Tur Yüzük

Usta sanatkarların deneyim ve meslek aşkı ile tasarladığı birbirinden özel Zen pırlantalar, pırlanta yarım tur yüzük modelleri ile pırlanta dünyasının trendlerini belirlemeye devam ediyor!

Dilerseniz evlilik teklifi ,doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günler için hayatınızın aşkı olan kadına hediye olarak alabilir, dilerseniz de dünyanın en iyi elmaslarından tasarlanan Zen yarım tur yüzük modelleri ile kendinize unutulmaz bir pırlanta ihtişamı hediye edebilirsiniz.

Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Yarımtur Yüzük Nasıl Seçilir?

Yarımtur yüzük modelleri, her türden parmak ve el yapısına uygun olarak tasarlanan modellere ev sahipliği yapar. Zen’in usta işi dokunuşlarıyla tasarlanan seçkin modeller; ince, uzun, kalın ya da kısa parmaklar için uygundur. Parmak yapınız farketmeksizin dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Yarımtur Pırlantaların Farkı Nedir?

Yarımtur pırlanta, klasik pırlanta yüzük tasarımından farklı olarak yüzüğün halkasının yarısı kadar pırlantalara ev sahipliği yapar. Halkanın yarısı boyunca uzanan minimal pırlantaların kusursuz uyumu halkanın geri kalanında; ince dokunuşlarla tamamlanır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Yarımtur Yüzük Ne Zaman Takılır?

Yarımtur pırlanta yüzükler, sonsuz bağlılığı, aşkı ve sevgiyi simgelediğinden hemen her durumda takılabilir. Aşkınızın sonsuzluğunun sembolü olan yarımtur pırlanta yüzükler, aynı zamanda gündelik yaşamın her alanında kombinlerde yer edinmeye uygundur.

Özel davetlerde, gecelerde, organizasyonlarda ya da gündelik yaşam için hazırlanan kombinlerde pırlanta yarımtur yüzüklerin kusursuzluğuna yer verebilirsiniz. Ayrıca pırlanta yarımtur yüzüklerin doğum günü ya da anneler günü gibi özel anlarda unutulmaz anların simgesi olarak hediye edilmesi de mümkündür.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Yarımtur Pırlanta Yüzükleri Nasıl Kombinlemelisiniz?

Yarımtur pırlanta yüzüklerin hemen her türden kombinde kendine yer bulması son derece olasıdır. Özel gecelerde hazırladığınız şıklıkla dolu kombinlerinizi yarımtur pırlanta yüzüklerin ihtişamlı ışıltısıyla tamamlayabilirsiniz. Gece elbiseleri, abiyeler, uzun ya da kısa elbiseler fark etmeksizin yarımtur pırlantanın ihtişamlı dokusu, tüm kombinlerinizde ışıltıyı derinlikli olarak hissetmenizi sağlayacaktır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Neden Zen Yarımtur Yüzükleri Tercih Etmelisiniz?

Zen Pırlanta, dünyanın en iyi elmaslarından sizin kadar özel pırlanta mücevherlerin tasarlanmasını sağlıyor. Ömür boyu bakım garantisi, sertifikalı pırlanta ayrıcalıklarıyla Zen, aşkınızın simgesi olacak seçkin model ve tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Zen’in yarımtur pırlanta koleksiyonunda altın yarımtur yüzük modelleri bulunuyor.