2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ
En popüler
Filtreler
Sırala

Pırlantanın Kalbi Zen’de Atıyor!

Nesiller boyu mücevher kutularının gözdesi olmayı başarabilmiş pırlanta kolyeler Zen’in muntazam dokunuşlarıyla nirvanaya ulaşıyor ve pırlanta kolyenin kalbi Zen’de atıyor. Klasikten moderne, vintage stilden avangarda birçok farklı dokunun yer aldığı seride, zamanın ötesinde tasarımlara imza atılıyor. Büyükannelerimizin pırlanta gerdanlıkları Zen’le gelecek nesillere yepyeni ışıltılarıyla aktarılıyor.

Pırlanta kolye modelleri arasında neler mi var? Aşkın en önemli simgelerinden tektaş kolyeler, stili ile fark yaratmak isteyen kadınlar için geliştirilmiş tasarım kolyeler, çizgisini net bir şekilde belirlemek isteyenlere baget kolyeler, pırlantanın en gösterişli hallerinden biri olan reina kolyeler, kelimelerin ve harflerin gücüne inananlar için harfli kolyeler, gelinliğin tamamlayıcısı olan gerdanlıklar, son yılların öne çıkan modeli taç kolyeler, farklı geometrik şekillerin yer aldığı zümrüt kolyeler, en değerli doğal taşların taçlandırdığı safir kolyeler, tutku ve enerji yayan yakut kolyeler, farklı renkler ve farklı enerjiler ile renkli taşlı kolyeler, gümüşün pırlanta eşliğinde ay gibi parladığı gümüş kolyeler… Birbirinden farklı stillerin en iyi örneklerinin yer aldığı kategorilere hemen göz atmalı, kendinizi ZEN pırlanta kolye ile taçlandırmalısınız.

Zen Pırlanta’nın pırlanta kolye koleksiyonundaki her bir aksesuarı yalın bir şekilde kullanarak bir adım öne çıkabileceğiniz gibi pırlanta küpe ve pırlanta bileklik serisi ile de kombinleyebilirsiniz. Gündelik kıyafetlerinizden en şık anınıza kadar ışıltınıza ışıltı katacak nadide eserler olan pırlanta kolyeler mücevher kutularınızın eşsiz takılarından olacağa benziyor. Farklı konseptleri pırlanta ile parlatan marka: Zen Pırlanta!

 
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Kolyeler

Pırlanta kolyeler, kadınları her an güçlü hissettiren kusursuz takılardır. Pırlantanın kolyelerle bütünleştiği bu muhteşem takılar, Zen’in eşsiz dokunuşlarıyla bir aksesuar olmaktan çok daha öteye gidiyor. ZEN pırlanta kolye koleksiyonu, pırlantanın sonsuzluğu gibi zamanın ötesinde tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

Koleksiyonda; altının ihtişamlı gücü ve pırlantanın sonsuz sevgiyi ifade eden anlamıyla bütünleşmiş altın pırlanta kolye modelleri, doğanın eşsiz yeşilini aksesuarlarla buluşturan zümrüt kolyeler, özgün konseptleriyle ön plana çıkan özel tasarım kolyeler hayat buluyor. Zen’in pırlantaya hayat veren özel pırlanta kolye koleksiyonu, sonsuz aşkınıza ışıltı ve zarafet katacak!
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

En Çok Tercih Edilen Pırlanta Kolye Modelleri Hangileri?

En çok tercih edilen pırlanta kolyeler, pırlantanın en ihtişamlı ve anlamlı hali olan tektaş kolyelerdir. Tektaş pırlanta, aşkın minimal ve tek bir taşa sığdırılmış muhteşem anlamını sembolize eder. Pırlantanın eşsiz dokusunu ışıltıyla yansıtır. Tektaş pırlanta kolyeler, aşkınızı ifade etmenin en özel yollarından biridir.

Pırlanta kolye modelleri arasında en çok tercih edilen bir diğer tasarım da baget kolyelerdir. Baget kolyeler, temel olarak baget kesim tekniği ile tasarlanan pırlantanın kolyeler ile hayat bulmaktadır. Seçkin görünümleriyle fark yaratan Pırlanta baget kolyeler Zen koleksiyonunda; keskin hatlarıyla ön plana çıkar. Aşkınızın ve sevginizin tıpkı baget kesimde olduğu gibi net ve keskin olduğunu ifade eder.

Pırlanta altın kolye modelleri, pırlantanın eşsiz dokusuyla altının muhteşem özeliklerinin kesiştiği seçkin ve en çok tercih edilen modellerdendir. Pırlanta ve altının aşkınızı ifade eden birlikteliğiyle tasarlanan bu modeller, Zen’in değerli dokunuşlarıyla kusursuzlaşıyor. Pırlantanın kalbinin attığı Zen, pırlantaya olan tutkusunu aşkınıza uzandırıyor.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Boynunuza Yakışacak Pırlanta Kolyeler Hangileri?

Pırlanta kolyeler, boynunuzun özeliğine göre pırlantanın ışıltısını çok daha etkili yansıtabilecek şekilde tercih edilebilir. Geleneksel pırlanta kolye tasarımları büyük oranda 40 ile 45 cm uzunluğundadır. Bu tarz modeller, çoğunlukla tüm boyun tiplerine hitap eder.

Pırlantanın eşsiz dokusuyla tasarlanmış kolye tercih ederken boynunuzun ölçüsünü alarak bu ölçüye 10 cm eklemeniz doğru bir tercihte bulunmanızı sağlayacaktır. 0.30 karat pırlanta kolye, 0.50 karat kolye gibi farklı karatlarda yer alan eşsiz modellerdeki mücevherlere Zen Pırlanta ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Kolye Nasıl Seçilir?

Pırlanta kolye seçerken tarzınızı ve estetik beklentilerinizi karşılayan tasarımlara yönelmeniz, en özel takılarınızın yaşamınız boyunca size eşlik etmesini sağlayacaktır. Boyun yapısı, kolye tercihinde bulunurken en çok dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli detaydır. Pırlantanın muhteşem ışıltısını en iyi şekilde yansıtmak istiyorsanız, boyun yapınızı gözeterek tercihte bulunmanız gerekir.

Pırlantanın ışıltısıyla bezenen kolyeler arasında tercihte bulunurken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise tasarımdır. Uzun ve kalın boyunlar için iddialı pırlanta taşları çok daha doğru bir tercihtir. Baget kesim pırlanta kolyeleri tercih edebilirsiniz. Minimal tercihte bulunmak isteyenler için, ince ve kısa boyun tiplerinde tektaş pırlanta tasarımına yönelmek doğru olacaktır. Ayrıca geleneksel tasarımlar yerine, tarzınıza ve boyun tipinize en uygun özel tasarım pırlanta kolyeleri de tercih edebilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Neden Pırlanta Kolye Tercih Etmelisiniz?

Pırlanta kolye modelleri, aşkınızı en güçlü şekilde ifade edeceğiniz en özel hediyelerden biridir. Gücün, sevginin, sonsuz birlikteliğin, sadakatin ve zarafetin sembolü olan pırlanta, sevginizi yansıtmanın en seçkin ve ayrıcalıklı yoludur. Ayrıca pırlanta kolye fiyatları, her bütçeye hitap eden seçeneklere ev sahipliği yapar.

Zen’in özel koleksiyonunda seçkin parçalarla sevginizi en güçlü şekilde yansıtabilir ya da kendinize verdiğiniz değeri pırlantanın kusursuz anlamıyla ifade edebilirsiniz. Üstelik Zen Pırlanta, her 6 ayda bir ücretsiz bakım garantisiyle pırlantanızın yaşamınıza eşlik etmesini sağlıyor. ZEN pırlanta kolye koleksiyonu ile her an pırlantanın ışıltısını tarzınıza taşıyabilir ve muhteşem görünümünüzü zarafetle tamamlayabilirsiniz.