Filtreler
Sırala

Hızlı Gönderi

Pırlantanın Kalbi Zen’de Atıyor!

Nesiller boyu mücevher kutularının gözdesi olmayı başarabilmiş pırlanta kolyeler, Zen’in muntazam dokunuşlarıyla nirvanaya ulaşıyor ve pırlanta kolyenin kalbi Zen’de atıyor. Klasikten moderne, vintage stilden avangarda birçok farklı dokunun yer aldığı seride, zamanın ötesinde tasarımlara imza atılıyor. Büyükannelerimizin pırlanta gerdanlıkları Zen’le gelecek nesillere yepyeni ışıltılarıyla aktarılıyor.

Pırlanta kolye modelleri arasında neler mi var? Aşkın en önemli simgelerinden Tektaş Kolyeler, stili ile fark yaratmak isteyen kadınlar için geliştirilmiş Tasarım kolyeler, çizgisini net bir şekilde belirlemek isteyenlere Baget Kolyeler, pırlantanın en gösterişli hallerinden biri olan Reina Kolyeler, kelimelerin ve harflerin gücüne inananlar için Harfli Kolyeler, gelinliğin tamamlayıcısı olan Gerdanlıklar, son yılların öne çıkan modeli Taç Kolyeler, farklı geometrik şekillerin yer aldığı Zümrüt Kolyeler, en değerli doğal taşların taçlandırdığı Safir Kolyeler, tutku ve enerji yayan Yakut Kolyeler, farklı renkler ve farklı enerjiler ile Renkli Taşlı Kolyeler, gümüşün pırlanta eşliğinde ay gibi parladığı Gümüş Kolyeler… Birbirinden farklı stillerin en iyi örneklerinin yer aldığı kategorilere hemen göz atmalı, kendinizi ZEN pırlanta kolye ile taçlandırmalısınız.

Zen Pırlanta’nın pırlanta kolye koleksiyonundaki her bir aksesuarı yalın bir şekilde kullanarak bir adım öne çıkabileceğiniz gibi pırlanta küpe ve pırlanta bileklik serisi ile de kombinleyebilirsiniz. Gündelik kıyafetlerinizden en şık anınıza kadar ışıltınıza ışıltı katacak nadide eserler olan pırlanta kolyeler mücevher kutularınızın eşsiz takılarından olacağa benziyor. Farklı konseptleri pırlanta ile parlatan marka: Zen Pırlanta!