Zen Pırlanta

Zümrüt Küpeler

Zümrüt Küpe

Zümrüdün güzelliği sizi egzotik dünyalara davet ediyor. Her görenin derinliğini hissedeceği bir taş, zümrüt. O, Yunan mitolojisinde güzellik tanrıçası Venüs’ün taşıdır, Mısır mitolojisinde Bilgeliğin Tanrısı Thoth’un taşıdır, Hz. Musa “On Emir” adlı ilahi kuralları Zümrüt Tablete yazmıştır. Sevgi, bilgelik, ölümsüzlük, koşulsuz aşk, şans, bereketin sembolüdür. Uzun zamandır kullanılan zümrüt taşla süslü mücevherlerin, insanların hayatına sevgi ve yaşam coşkusu getirdiğine inanılır.

Siz de mitolojilerin ve efsanelerin devam eden öyküsünü, zümrüt yeşili küpelerinizle üzerinizde taşıyabilirsiniz. Huzuru ve mutluluğu onunla yakalayabilirsiniz. Zümrüdün karakteristik özellik olarak onu diğer kıymetli taşlardan ayıran farkı, ışığı daha az geçirmesi ve ışığı daha az yaymasıdır. Zümrüt küpeleriniz beraberinde, saygıyı ve asaleti de getirecek.

Yeşilin en güzel tonlarını sizlere ulaştıran zümrüt taşlı küpelerimiz, her tarza ve her yaşa uygun olarak tasarlandı. Efsanelere konu olan bu taş, sizi geçmişe götüren, reddedilemez bir yolculuğa davet ediyor. Zen Diamond olarak, size beğeneceğiniz türden birçok farklı zümrüt yeşili küpe modelleri sunuyoruz. Zümrüdün asil geçmişi, sizlere bulaşıp hayatınıza heyecan katacak. Zümrüt küpeler girdiğiniz ortamlarda sizlere zarafet katar ve insanların gözlerini sizden alamamasını sağlar.

Zümrüt, oldukça fazla taklit edilen bir taştır. Zümrüt taşlı bir mücevher alırken, onun değerini belirleyen kriterler için bir uzmana ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yüzden Zen Diamond gibi, güvenilir yerlerden alışveriş yapmanız en doğrusudur.

 
Devamını Oku
Crealive