Zümrüt Küpeler

Zümrüt, egzotik rengi ve güçlü aurası ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor...
Filtreler
Sırala

Yeşilin En Egzotik Hali: Zümrüt Küpeler

Dünyanın en değerli doğal taşlarından biri olan zümrüt taşı, egzotik rengi ve güçlü aurası ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor. Sadakat ve aşkın simgesi zümrüt, aşkınızı göstermenin en güzel yollarından belki de… Yeşilin dinlendirici etkisi ve asil görünümü size iyi gelecek. Pırlanta ve zümrüdün ahenk içindeki uyumu çehrenizi aydınlatacak ve size eşsiz bir deneyimin kapısını açacak. Antik hikayelerden günümüze, zümrüt her daim en güzel hikayelerin özünde, en değerli mücevherlerin kalbinde yer almıştır.

Zen Pırlanta bu değerli taşı muntazam tasarım ve kesimle eşsiz hale getirerek zümrüt yeşili küpe koleksiyonunu oluşturdu. Stilinde asilliği sevenlerin, sofistike görünümleri üzerinde taşımak isteyenlerin tercihi dünden bugüne her daim zümrüt! Farklı geometrik şekillerin yer aldığı zümrüt pırlanta serisinde asilzadelere yakışır tasarımlara imza atıldı. Eşsiz modellerin, etkileyici yeşil tonlarla buluştuğu bu modelleri, şık bir gece davetinde rahatlıkla giyebilir, bütün gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Kutlama ve davetlerin yeni konuğu zümrüt taşlı altın küpe!

Siz de kendinize verdiğiniz kıymeti göstermek için bir çift zümrüt küpe alabilir, her kullanışınızda kendinizin değerini yeniden anlayabilirsiniz. Hayatınızdaki en kıymetli kadına, dünyanın en değerli taşını bir küpe aracılığıyla vermek isterseniz Zen zümrüt pırlanta küpe bunun için ideal bir seçim! Yeşilin en derin hali zümrüt küpeleri Zen Pırlanta farkı ile deneyimleyin.