2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Safir Kolyeler

Zarafet, dürüstlük ve sadakat gibi aşkın en önemli unsurlarını temsil eden safir taşın güven veren bir etkisi, iyileştirici bir gücü var. Mavi rengin özgür doğasını sevenler için tasarlanan bu seride, zarafet ve ihtişam aynı anda bulunuyor.
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Mavinin En Asil Hali: Safir Kolyeler

Dünyanın en değerli doğal taşlarından olan safir, Zen Pırlanta safir kolye tasarımlarını sizlere sunuyor, ortaya bir başyapıt çıkıyor. Zarafet, dürüstlük ve sadakat gibi aşkın en önemli unsurlarını temsil eden safir taşın güven veren bir etkisi, iyileştirici bir gücü var. Mavi rengin özgür doğasını sevenler için tasarlanan bu seride, zarafet ve ihtişam aynı anda bulunuyor. Bin yıllar öncesinde soyluların taşı olan safir, şimdi de kolye tasarımlarında kullanılarak stilinde sofistike olmayı sevenlerin göz bebeği oluyor. Siz de aristokrat görünümü seviyorsanız mavinin bu en güzel tonunu, safir taşı kolyeleri kullanarak tamamlayabilirsiniz.

Özel davet ve kutlamalarda şıklığınızı taçlandıracak bu nadide eserleri her kullanımınızda ruhunuzdaki asaleti derinden hissedeceksiniz. Safir pırlanta kolye, farklı modellerle beğeninize sunuluyor. Klasikten moderne birçok modelin yer aldığı koleksiyonda, yalınlıktan ihtişama giden bir skala bulunuyor. Özel günler için gösterişli modelleri tercih ederken yalın kıyafetlerinizde ince çizgi hatlarına sahip mavi safir gerdanlıkları tercih edebilirsiniz.

Eşsiz tasarımların eşsiz bir taşla birleştiği bu modelleri satın alırken karar vermekte zorlanabilirsiniz! Ancak eşsiz olanın kendiniz olduğunu hatırlayarak içlerinden birini rahatlıkla alabilirsiniz. Çünkü her biri sizin ışığınızı yansıtacak! Özel tasarım ve muntazam işçilik safirin değerini bir kez daha artırıyor. Eğer hayatınızdaki en değerli kadına onun gibi ışıltılı bir hediye almak istiyorsanız tercihiniz safir taşlı kolyeden yana olmalı. Mavinin en zarif hali olan safir kolyeleri Zen Pırlanta farkı ile deneyimleyin.