Tamtur
Yüzükler

Zen Pırlanta

Pırlanta Tamtur Yüzük

Zen Pırlanta TAMTUR koleksiyonu ilekendini yıldız gibi hisset! Mükemmel proporsiyonu, simetrisi ve göz alici ışığı ile karşımıza çıkan pırlanta koleksiyonu, artık sadece pariltili gece elbiseleriniz ile değil gündüz kombinlerinizle de kullanıma hazır. Hiç beklenmedik parçalarla kullanacağınız pırlanta tamtur yüzükler ile göz alacaksınız. Tek yapmanız gereken bakış açınızı genişleterek cesaretli olmak.

Günlük şıklığınızı ufacık bir dokunuş ile değiştirecek olan tamtur pırlanta tasarımlar sizi her zamankinden daha havalı hissettirecek.

Sıradan olmayan, marjinal seçimlerden hoşlanan kadınlar için tasarlandı; tam tur pırlanta yüzükler… Evlilik tekliflerinde tek taş yüzüklerden farklı olarak artık tam tur yüzük modelleri de kullanılıyor. Zen pırlanta diğer hiçbir modele benzemeyen birbirinden farklı mücevherler tasarlıyor. En özel anlarınızda yanınızda olacak tam tur yüzükler ömür boyu parmaklarınızda ışıldayacak.

Gelinlerin en az gelinliği kadar önemli gördüğü ve şıklığının en büyük tamamlayıcısı olan yüzükler geçmişten günümüze her genç kadının rüyası olmaya devam ediyor... İster geleneksel ister modern, en şık alyans ve takı modelleriyle göz kamaştıran tamtur yüzük koleksiyonu, zerafeti ön plana çıkarıyor. Nesilden nesile aktarılacak mücevherlerin yalnız bir gece değil her zaman takılabilmesi için Zen Pırlanta sizlere şıklığı ve kullanılabilirliği hedefleyen geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Devamını Oku
Crealive zen-diamond.de