Zen Pırlanta

Tamtur Yüzükler

Pırlanta Tamtur Yüzük

Zen Pırlanta TAMTUR koleksiyonu ilekendini yıldız gibi hisset! Mükemmel proporsiyonu, simetrisi ve göz alici ışığı ile karşımıza çıkan pırlanta koleksiyonu, artık sadece pariltili gece elbiseleriniz ile değil gündüz kombinlerinizle de kullanıma hazır. Hiç beklenmedik parçalarla kullanacağınız pırlanta tamtur yüzükler ile göz alacaksınız. Tek yapmanız gereken bakış açınızı genişleterek cesaretli olmak.

Günlük şıklığınızı ufacık bir dokunuş ile değiştirecek olan tam tur pırlanta tasarımlar sizi her zamankinden daha havalı hissettirecek.

Sıradan olmayan, marjinal seçimlerden hoşlanan kadınlar için tasarlandı; tam tur pırlanta yüzükler… Evlilik tekliflerinde tek taş yüzüklerden farklı olarak artık tam tur yüzük modelleri de kullanılıyor. Zen pırlanta diğer hiçbir modele benzemeyen birbirinden farklı mücevherler tasarlıyor. En özel anlarınızda yanınızda olacak tam tur yüzükler ömür boyu parmaklarınızda ışıldayacak.

Gelinlerin en az gelinliği kadar önemli gördüğü ve şıklığının en büyük tamamlayıcısı olan yüzükler geçmişten günümüze her genç kadının rüyası olmaya devam ediyor... İster geleneksel ister modern, en şık alyans ve takı modelleriyle göz kamaştıran tamtur yüzük koleksiyonu, zerafeti ön plana çıkarıyor. Nesilden nesile aktarılacak mücevherlerin yalnız bir gece değil her zaman takılabilmesi için Zen Pırlanta sizlere şıklığı ve kullanılabilirliği hedefleyen geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

 

Üçlü Cazibe Yüzükler

3 tane pırlanta tamturun birleşmesiyle elde edilen bu zarif yüzükler ile tanışmaya hazır mısınız? Yenilikçi, modern ve klasik çizgisinden kurtulmak isteyen bayanların her ortamda rahatça tercih edebileceği bu takılar Zen pırlanta büyüsüyle sizlerle buluşuyor. Doğallık ve rahatlık isteğinizi zarif ve masum tamtur 3lü cazibe yüzükler ile tamamlayın. Sadelik sizin için bir yaşam şekli ise Tamtur Üçlü Cazibe yüzük modelleri tam size göre! Mücevherin zarif tarzının sadelik ve asalet ile buluştuğu bu modeller hem günlük kullanıma hem de şık bir davet için oldukça uygundur. Herkesin beğenisini kazanan bu zarif tasarımlar Zen Pırlanta kalitesi ile kullanıcılara sunuluyor.

Devamını Oku
Crealive