Tamtur Yüzükler

Stiliyle fark yaratmayı ve öncü olmayı seven kadınların tercihi tamtur yüzük, Zen' in birbirinden modern çizgileriyle etkileyici bir görünüm vadediyor.
Filtreler
Sırala

Hızlı Gönderi

Karat

Pırlantada Tamtur Şıklık!

Stiliyle fark yaratmayı ve öncü olmayı seven kadınların tercihi tamtur yüzük, Zen’in birbirinden modern çizgileriyle etkileyici bir görünüm vadediyor. Klasik pırlanta yüzük çizgilerinin modern yüzü sayılabilecek tamtur pırlanta yüzükler, tamtur bir mutluluk sunuyor. Romantik ve sihirli tasarımlar, parmaklarınızda çarpıcı bir etki bırakacak ve görenleri heyecanlandıracak. Sizleri masalsı bir hikayenin içerisinde hissettirecek.

Tasarımıyla özgün, taşlarıyla parlak, etkisiyle çarpıcı tamtur yüzük, her stilinizi tamamlayacak güce sahip! Gündelik hayatınızda kahvenizi yudumlarken, iş hayatınızda yazı yazarken, özel yemek ve şık davetlerde bardağınızı yudumlarken; kısacası elinize her baktığınızda onun, bulunduğu atmosferlerle nasıl da ahenk içinde uyumlandığını fark edeceksiniz. Giydiğiniz her kıyafetle son derece uyumlu görünen altın tamtur pırlanta yüzük kısa sürede mücevher kutunuzun en çok kullanılan takılarından olmaya aday. Diğer bütün takılarınızla olan eşsiz uyumu karşısında büyüleneceksiniz.

Evlilik tekliflerinin yeni başrolü tamtur yüzük ile siz de farklı bir başlangıç yapabilir, sevdiğiniz kadın kadar özel bir parça ile bugünü taçlandırabilirsiniz. Klasik alyanslar yerine bugünlerde en çok tercih edilen yüzük tamtur alyans oluyor ve şıklığıyla zamanın ötesinde bir etki yaratıyor. Siz de ışıltılı döngüsel bir pırlantadan hoşlanıyorsanız tercihiniz tamtur pırlanta yüzükten yana olmalı ve aşkınızın sonsuzluğu döngüsel bir figürle taçlanmalı. Pırlantada tamtur şıklığın ev sahibi Zen Pırlanta! Bir günlük değil bir ömürlük pırlantalar Zen’de.

Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tamtur Pırlanta Yüzükler

Tamtur pırlanta yüzükler, çevresi pırlantalarla sarılmış gösterişli yüzük modelleridir. Yüzüğe tam olarak oturtulan pırlantalar, aşkın en saf halini tam kalbinde saklar. Sevgiyi ve aşkı sembolize eden ve doğadan ilham alınarak tasarlanan pırlanta tamtur yüzük, size çok yakışacak.

İster özel günlerde kullanın ister gündelik hayat içinde benzersiz tarzınızla dikkat çekmek için tercih edin; hiç fark etmez. Muhteşem tasarımı ve Zen dokunuşuyla hareketlilik kazanan yüzükler, her ortamda hak ettiğiniz estetik ve şık görünüme ulaşmanızı sağlayacak. Pırlantanın en saf haliyle tanışmaya hazır mısınız?
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tamtur Pırlanta Ne Demek?

Pırlanta tamtur yüzükler, elmasın çok özel bir kesimi olan pırlantaların yan yana özel bir şekilde işlenmesi ile oluşur. Çevresinde bulunan pırlantalar sayesinde kişiye ihtişamlı bir görünüm kazandırır.

Hayatın her alanında kullanılabilecek eşsiz pırlanta yüzük çeşitlerine ev sahipliği yapan tamtur pırlanta yüzükler; klasik alyans modellerinin yerine tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Zen’in tam kalbinde atan eşsiz pırlanta yüzükler ile tarzınızdan vazgeçemeyecek, göz alıcı bir görünüm elde edeceksiniz
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tamtur Pırlanta Yüzük Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tamtur pırlanta yüzük satın alırken dikkat etmeniz gereken her şey, yüzük seçiminizde hangi hususları göz önünde bulundurmanız gerektiğini ifade eder. Tamtur pırlanta yüzük satın almadan önce, yüzüğü takacak kişinin parmak ölçülerinin doğru alınmış olması önemli olsa da Zen Pırlanta, yüzük ölçü değişiminde müşterilerine çok özel bir hizmet sunuyor. Ölçüsü değiştirilmek istenen yüzüklerde aynı yüzüğün tekrar üretiliyor. Yüzük ölçü değişimlerini yüzüğün satın alınmasını takip eden 9 ay içerisinde yapabilirsiniz.

Bir diğer husus, karat ağırlığının; yüzükteki bütün pırlantanın toplam ağırlığını ifade ediyor olduğudur. Tamtur yüzüğün karat ağırlığı 1 CT ise ve tamturda 25 minik ve göz alıcı pırlanta bulunuyorsa her bir pırlanta 0,04 CT değerindedir. Sizlere muhteşem bir tasarım ile ulaşan tamtur pırlantaları satın almadan önce yüzüğün rengini de incelemelisiniz. Böylelikle istediğiniz kalitede yüzüklere sahip olabilirsiniz. Ayrıca berraklık, pırlanta seçiminde göz ardı etmemeniz gereken bir unsurdur. Doğru yüzüğe çok yaklaştınız...
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tamtur Yüzük Nasıl Seçilmeli?

Tamtur yüzüklerin seçimini titizlikle yapıyor olmanız, doğru yüzüğe zahmetsiz bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar. Zen pırlanta tamtur yüzük, modern ve incelikli tasarımlarıyla sevginin en özel halini ifade eder. Eğer sevdiklerinizi Zen tasarımlarıyla mutlu etmek istiyorsanız, sevdiğiniz insanın tarzına uygun benzersiz bir tasarımı satın alabilirsiniz.

Altın tasarımlara hayran olan kişiler için altın pırlanta tamtur yüzük oldukça idealdir. Altının enerjisiyle hareketlilik kazanan beyaz altın pırlanta yüzükler, mükemmele ulaşmak isteyen kadınlara sunulan çok özel tasarımlardır.

Tamtur yüzük seçiminde en önemli husus, parmak yapısının uzunluğu ve kalınlığıdır. Çok ince ve uzun parmaklarda 5 ila 7 sıra tamtur yüzükler; muhteşem bir tercih olacaktır. Kısa ve kalın parmak yapısında ise minimalize edilmiş pırlantalarla tasarlanan ve ışıltısıyla her zaman aydınlık bahşeden tamturlar; zarafete ulaşmada yeterli olacaktır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tamtur Yüzükler Kullanışlı Mı?

İhtişamıyla görenleri büyüleyen tamtur yüzükler, konforlu ve lüks bir kullanım sunan pırlanta yüzüklerdir. Her ortama uyum sağlayabilmeleri, işlevsel bir kullanıma sahip olmalarıyla yakından ilgilidir. Tasarım pırlanta yüzükler kadar kullanışlı olan Zen Pırlanta tamtur yüzük modelleri, eşsiz bir tasarıma sahiptir. Farklı ortamlarda Zen ile tarzınızı ön plana çıkarmanın ve gözlerin üzerinizde olmasının keyfini çıkarın!
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tamtur Pırlanta Yüzük Ne Zaman Takılır?

Pırlanta tamtur yüzükler, genellikle özel günlerde tercih edilen yüzük modelleri arasında yer alıyor. Bu nedenle özel günlerde eşsiz detaylara sahip bu yüzük, en gözde hediye olarak tercih edilebilir.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Evlilik Teklifi ve Sözde Tamtur Pırlanta Yüzük Kullanılır Mı?

Evlilik tekliflerinde çoğunlukla pırlanta tektaş yüzük kullanılır. Aşk ve sevgi ile özdeşleşen tektaş yüzükler, teklif için en ideal yüzüklerdir.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tam Tur Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Tamtur yüzükler, söz ya da nişan yüzüğü olarak kullanılan benzersiz yüzüklerdir. Nişanlılık döneminde yüzüğün sağ elin yüzük parmağına takılması gerekiyor. İhtişamıyla büyüleyen ve Zen’in en dikkat çeken koleksiyonları arasında yer alan tamtur yüzükler, göz alıcı bir görünüm isteyen kadınların isteklerini yerine getirme konusunda son derece başarılı.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tamtur Yüzük Nasıl Genişletilir?

Genişletme işlemi, yüzüğün kullanılabilir boyutlara ulaşması olarak tanımlanabiliyor. Müşteri memnuniyetine bir hayli önem veren Zen Pırlanta, yüzük genişletme işleminde yüzüğü belirlenen ölçülerde tekrar tasarlayarak gerçekleştiriyor. Böylelikle arzu edilen yüzük ölçülerine, aynı yüzüğün tekrar tasarlanmasıyla ulaşılıyor.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tamtur Pırlanta Kaç Karat Olmalı?

Tamtur yüzüklerde karat, yüzükteki pırlantaların tamamı üzerinden hesaplanır. Bu nedenle tamtur yüzüklerde karat birbirinden farklı olabiliyor. Sade bir tarz istiyorsanız çok daha düşük karatlar ile arzu ettiğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Gösterişli ve lüks bir görünüm içinse yüksek karatlı tamtur pırlanta yüzükleri tercih edebilirsiniz.

Tamtur yüzük fiyatları, yüzüğün karat oranına göre değişiklik gösterecektir. 1 karat pırlanta ile tasarlanan yüzükler ile 0.30 karat pırlanta ile tasarlanan yüzüklerin fiyatları aynı olmayacaktır. 1 karat tamtur pırlanta yüzük ile bütün gözlerin muhteşem tarzınızın üzerinde olmasını sağlayabilirsiniz. Zen’den güç alan ve incelikli bir görünüm elde eden 0.50 karat pırlanta yüzükler, çok daha sade bir görünüme zahmetsizce ulaşmanızı sağlayacak.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Neden Pırlanta Tamtur Pırlanta Yüzükleri Tercih Etmelisiniz?

İhtişam ve zarafet arıyorsanız, pırlanta tamtur yüzükler size arzu duyduğunuz ihtişamı ufak bir dokunuşla verecektir. Onlarca tasarım arasından, tarzınızla uyumlu olan tamtur pırlanta yüzükleri tercih edebilirsiniz. Size yakışanı yapmanız için daha fazla beklemeyin! Zen’den ilham alan ve büyük bir gösterinin gözdesi olan pırlanta tamtur yüzükler, estetik ve incelikli görünüme kolayca ulaşmanızı sağlayacak.