Tamtur Yüzükler

Stiliyle fark yaratmayı ve öncü olmayı seven kadınların tercihi tamtur yüzük, Zen' in birbirinden modern çizgileriyle etkileyici bir görünüm vadediyor.
Filtreler
Sırala

Pırlantada Tamtur Şıklık!

Stiliyle fark yaratmayı ve öncü olmayı seven kadınların tercihi tamtur yüzük, Zen’in birbirinden modern çizgileriyle etkileyici bir görünüm vadediyor. Klasik pırlanta yüzük çizgilerinin modern yüzü sayılabilecek tamtur pırlanta yüzükler, tamtur bir mutluluk sunuyor. Romantik ve sihirli tasarımlar, parmaklarınızda çarpıcı bir etki bırakacak ve görenleri heyecanlandıracak. Sizleri masalsı bir hikayenin içerisinde hissettirecek.

Tasarımıyla özgün, taşlarıyla parlak, etkisiyle çarpıcı tamtur yüzük, her stilinizi tamamlayacak güce sahip! Gündelik hayatınızda kahvenizi yudumlarken, iş hayatınızda yazı yazarken, özel yemek ve şık davetlerde bardağınızı yudumlarken; kısacası elinize her baktığınızda onun, bulunduğu atmosferlerle nasıl da ahenk içinde uyumlandığını fark edeceksiniz. Giydiğiniz her kıyafetle son derece uyumlu görünen altın tamtur pırlanta yüzük kısa sürede mücevher kutunuzun en çok kullanılan takılarından olmaya aday. Diğer bütün takılarınızla olan eşsiz uyumu karşısında büyüleneceksiniz.

Evlilik tekliflerinin yeni başrolü tamtur yüzük ile siz de farklı bir başlangıç yapabilir, sevdiğiniz kadın kadar özel bir parça ile bugünü taçlandırabilirsiniz. Klasik alyanslar yerine bugünlerde en çok tercih edilen yüzük tamtur alyans oluyor ve şıklığıyla zamanın ötesinde bir etki yaratıyor. Siz de ışıltılı döngüsel bir pırlantadan hoşlanıyorsanız tercihiniz tamtur pırlanta yüzükten yana olmalı ve aşkınızın sonsuzluğu döngüsel bir figürle taçlanmalı. Pırlantada tamtur şıklığın ev sahibi Zen Pırlanta! Bir günlük değil bir ömürlük pırlantalar Zen’de.