2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

En Özel Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi

En çok satanlar
Filtreler
Sırala

Zen Pırlanta'dan Unutulmaz Bir Evlilik Yıldönümü Hediyesi

Mutlu bir hayata adım attığınız eşinizle bir yılı daha geride bıraktınız. O bir yılı ve daha da öncesini sembolize eden evlilik yıldönümü, eşinize olan aşkınızı ve sevginizi hatırlamanızı sağlayacaktır. Bu nedenle evlilik yıldönümleri özeldir, eşsizdir ve anlam yüklüdür. Zen Pırlanta, eşine bağlılığı ve aşkını estetik ve zarif bir şekilde göstermek isteyen kişiler için yenilikçi pırlanta mücevherleri bir arada sunuyor. Zen Pırlanta Koleksiyonunda yer alan beştaş yüzük, pırlanta küpeler ve bileklikler gibi pırlanta mücevherlerin her biri, zarafetiyle ve estetik detaylarıyla unutulmaz yıldönümü hediyesi olacak!

Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Evlilik Yıldönümü Hediyesi Ne Alınır?

Aşkın en ışıltılı sembolü olan pırlanta mücevherler, evlilik yıldönümünde eşinize sunabileceğiniz hediyeler arasında yer alıyor. Evlilik yıldönümü hediyesi seçmek, en özel hediyeleri eşlerine sunmak isteyen kişiler için önemlidir. Çünkü verilecek hediyenin hem aşkı ve sevgiyi hem de bağlılığı estetik bir şekilde ifade etmesi gerekir. Zen Pırlanta Koleksiyonunda yer alan mücevherler, estetik detaylarıyla dikkatleri üzerine çektiği gibi taşıdıkları anlam ile de benzersiz hediyeler arasında yer alır. Aşkınızın sembolü olabilecek pırlanta tasarımları, eşinize muhteşem bir hediye olarak sunabilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

1. Evlilik Yıldönümünde Ne Yapılır?

Evliliğin başlangıcı olan 1. evlilik yıldönümünde, eşinizin kendisini özel hissetmesini sağlayan bir kutlama yapabilir, pırlanta mücevher hediyesi ile kutlamayı taçlandırabilirsiniz. 1. evlilik yıldönümleri son derece özeldir. Çünkü mutlu birlikteliğin başlangıcıdır, bu nedenle ilk evlilik yıldönümünde alınacak benzersiz hediyeler, eşlerin birbirlerine olan bağlılıklarını arttırır.

Pırlanta evlilik yıldönümü hediyesi bayanlar için birçok farklı anlama gelir. Aşkın ve sevginin ifadesi olmakla birlikte estetik bir görünümün de yansımasıdır. Doğal taşlarla hareketlilik kazanan, pırlantanın ışıltısını üzerinde taşıyan kolyeler; zarif kombinlerin estetik tamamlayıcısıdır. Bu nedenle eşinize Zen Pırlanta Aşk Koleksiyonunda yer alan pırlanta kolyeleri sunabilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Eşinize Evlilik Yıldönümü Hediyesi Ne Alabilirsiniz?

Zarafetin ve şıklığın bir simgesi olan baget pırlanta kolye, tektaş pırlanta yüzük; sevginizi ifade etmenin en özel yolu olacaktır. Bu nedenle eşinize pırlantalarla süslenmiş, ışıltısıyla göz kamaştıran pırlanta mücevherleri hediye olarak verebilirsiniz. Tektaş pırlanta yüzük her zaman zarafetin simgesidir. Bu nedenle hem evlilik tekliflerinde tercih edilir hem de normal bir hediye olarak değer görür.

Bunun yanı sıra pırlantanın sıra dışı bir kesimi olan baget kullanılarak tasarlanan baget pırlanta kolye, eşinizin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Bu nedenle baget pırlantanın merkezde yer aldığı bu tür kolyeler de benzersiz bir hediye olarak değer görür. Doğanın ihtişamını yansıtan tasarımlar arasında yer alan pırlantalı safir yüzük ve pırlantalı yakut kolye, pırlanta ile eşsiz bir uyum yakalamıştır. Eşinize sıra dışı bir hediye sunmak istiyorsanız bu tür kolyeleri de değerlendirebilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

10. Evlilik Yıldönümü Hediyesi Ne Alınır?

10. evlilik yıldönümü hediyesi kapsamında tamtur pırlanta yüzükler, pırlantalı yakut kolyeler, elmas yüzükler yer alır. Bu tür tasarımların her birinde ortak nokta, ışıltı ve parlaklıktır. Tamtur pırlanta yüzükler, minimalize edilmiş pırlantalarla hareketlilik kazanır. Bu nedenledir ki görenleri büyüler. Öte yandan pırlanta ve yakutun muhteşem uyumuyla hareketlilik kazanan pırlantalı yakut kolyeler, doğanın sadeliğini en özel şekilde ifade eder. Elmas ve pırlantanın bir arada bulunduğu, ışıltısıyla her ortamda ön plana çıkan elmas yüzükler ise benzersiz bir hediye seçeneğidir.

Evlilik yıldönümü hediyeleri arasında bulunan ve erkeklere sunulabilen erkek pırlantaları da zarafetin ve ışıltının simgesidir. Kol düğmeleri, erkek bileklikleri, erkek küpeleri ve daha pek çok sıra dışı tasarım; eşlere benzersiz bir şekilde sunulabilir.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

5. Evlilik Yıldönümü Hediyesi Ne Alınır?

5. evlilik yıldönümünde verilebilecek en özel hediye, beş pırlanta ile tasarlanan beştaş pırlanta yüzüklerdir. Bağlılık, sevgi, aşk ve daha pek çok özel duygunun bir yansıması olan beştaş yüzükler; son derece estetik ve zarif bir görünüm elde eder. Bu nedenledir ki kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Beştaş yüzüklerin yanı sıra pırlanta ve safirin muhteşem uyumuyla canlılık kazanan küpeler de eşsiz bir seçenektir. Doğanın kalbinden gelen safir ve elmasın benzersiz bir kesimi olan pırlanta, Zen dokunuşuyla çok özel bir anlam kazanır. Merkezde baget pırlantanın yer aldığı, minimalize edilmiş baget pırlantalarla süslenen bileklikler ise sonsuz aşkınızın bir simgesi olacaktır.

Aşk pusulası beştaş pırlanta kolye, beş pırlantanın intizamlı bir şekilde yan yana gelmesiyle benzersiz bir görünüm elde eder. 5. evlilik yıldönümünüzün çok daha özel olmasını istiyorsanız, Zen Pırlanta Koleksiyonunda yer alan eşsiz tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Her tasarım, aşkınıza giden eşsiz bir yoldur.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Zen'de Evlilik Yıldönümüne Özel Fırsatlar Neler?

Zen Pırlanta, doğadan ilham alarak tasarladığı modern, incelikli ve zarif tasarımları sizlere çok özel fiyatlarla sunuyor. Evlilik yıldönümü hediyesi için kadın ve erkek olmak üzere farklı kategoriler içerisinde bulunan tasarımlar, muhteşem bir hediye olmalarının yanı sıra taşıdıkları anlam ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Bu nedenle Zen Pırlanta’nın çok özel koleksiyonunda yer alan tasarımları inceleyebilir, evlilik yıldönümlerinize eşsiz bir dokunuşta bulunabilirsiniz.