Zen Pırlanta

368 set var.

Pırlanta Setleri

Pırlanta, doğanın kalbinden gelen ve zarafetiyle büyüleyen çok özel bir taştır. Birçok gösterişli ve estetik tasarımın arkasında pırlantanın değerli izleri vardır. Pırlanta seti, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan pırlanta tasarımlarındandır. Bu tür tasarımlarda ince detaylar son derece fazladır ve genellikle nişan, düğün gibi özel günlerde kullanılır. Bu nedenle pırlanta gelin seti olarak da bilinir. Zarif detaylarıyla göz alıcı bir görünüm elde eden pırlanta takı seti, Zen Pırlanta dokunuşlarıyla sizlere sunuluyor. Koleksiyonda yer alan tasarımları inceleyerek, klasik ya da modern çizgilerle hareketlilik kazanan setler arasından arzu ettiklerinizi satın alabilirsiniz.

Pırlanta Takı Seti Modelleri

Doğadan aldığı ilhamla tasarımlarda bulunan Zen Pırlanta, pırlanta set takımı olarak sunulan eşsiz modelleri sizlerle buluşturuyor. Özel günlerinize ışıltı katacak; safir setler, zümrüt setler, renkli taşlı setler, pırlanta tasarım setler, reina setler ve birçok modelde yer alan seçeneklerle sizlere sunuluyor! Özel dokunuşların izini taşıyan tasarım set modelleri, gelinliğinizin eşsiz şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. Pırlantanın sıra dışı bir kesimi olan baget, unutulmayacak pırlanta takı setleri için ilham kaynağı oluyor.

Pırlanta Gelin Seti

Düğün merasimi, bir gelinin en özel ve güzel olmak istediği andır. Pırlanta düğün seti, Zen Pırlanta’nın gelinlere eşsiz bir armağanı olacak şekilde tasarlanmıştır. Yoğun detayları ve zarif çizgileri ile göz alıcı bir görünüm kazanan modeller, farklı gelinlik tasarımlarıyla muhteşem bir uyum yakalar. Baget set modelleri, sade gelinliklerle kullanılabilirken renkli taşların ilham kattığı tasarımlar, sade gelinlik modelleriyle birlikte de tercih edilebilir. Her bir pırlanta set modeli, düğününde ışıltısı ile ön plana çıkmak isteyen gelinlerin tarzını yansıtacak detaylarla hareketlilik kazanmış durumda.

Düğün Pırlanta Seti

Nişan ve düğün törenlerinde kombinlerin zarif dokunuşlarla tamamlanabilmesi için nişan takı seti pırlanta ve düğün setleri tercih edilebilir. Aşkın, bağlılığın ve mutlu birlikteliğin sembolü haline gelen düğün pırlanta setleri, incelikli seçilmiş taşların eşsiz dansına sahne olur. Set içindeki her mücevher modeli, aşk dolu bir hikayenin estetik yansımasıdır. Siz de Zen dokunuşlarıyla tasarlanan, ışıltısı ile göz alıcı bir görünüm kazanan pırlanta setler arasından arzu ettiklerinize Zen ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.