Filtreler
Sırala

Hızlı Gönderi

Mücevherin Cesur Formu Zen Baget Koleksiyonu

Baget kesim, pırlantanın en modern, şık, yenilikçi ve eşsiz tasarımlarından biri. Zen dokunuşlarıyla hazırlanan Zen Baget Koleksiyonu, cesur tasarımların zarafetle kesiştiği benzersiz mücevherlere ev sahipliği yapıyor.  Mücevher tutkunlarını Zen’in seçkin ve zarif tasarımlardan oluşan baget koleksiyonunda neler mi bekliyor?

Tüm detaylarıyla kusursuz pırlanta baget yüzük modelleri, her ortamda göz kamaştıran baget kolye modelleri ve zarafetin modern detaylarla buluştuğu baget küpe modelleri büyülüyor. Zen’in incelikli dokunuşlarını içinizde hissedebileceğiniz koleksiyonda baget bileklik modelleri de bulunuyor. Tabiatın en eşsiz taşı olan pırlantanın yeniden yorumlandığı baget kesim koleksiyonu, Zen ışıltısıyla kalbinize dokunuyor.

Mücevherin en modern ve cesur formu olan baget konsepti, Zen’in tecrübesi ile özel olarak tasarlanan eşsiz koleksiyonda hayat buluyor. Baget kesimin; modern, ince, zarif, keskin hatlarıyla göz kamaştıran koleksiyonda bileklikten küpeye, yüzükten kolyeye kadar kadınların vazgeçilmezi mücevherler yer alıyor.

Baget ışıltısını yansıtan eşsiz tasarım bileklikler, aşkınızın simgesi baget pırlanta yüzükler, zarafetin formu baget kolyeler Zen dokunuşlarıyla kalbinize uzanıyor. En özel anları unutulmaz kılmak isteyenler için pırlanta kusursuzluğunu ihtişamlı detaylarla yansıtan Zen Baget Koleksiyonu, iddialı ve şık tasarımlarla büyülüyor. Bir mücevherden çok daha fazlasını vadeden koleksiyon, aşkınıza şahitlik edecek. Eşsiz pırlanta mücevherler Zen mührü ve özgün sanatsal dokunuşlarla sizlere sunuluyor.