Kol Düğmeleri

Zen Pırlanta, erkekler için yarattığı aksesuar koleksiyonu ile maskülen çizgilere ışıltı katıyor. Erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer alan kol düğmeleri pırlanta ile buluşuyor...
Filtreler
Sırala

Şıklığınızın Son Tamamlayıcısı: ZEN Erkek Kol Düğmeleri

Bir aksesuardan çok daha fazlası olan kol düğmeleri, şarkılara da ilham kaynağı olmaktadır. Gömleklerin kol kısımlarında kullanılan modern ve incelikli aksesuarlar, tarzınıza bütünlük katıyor. Koleksiyon içinde yer alan ve pırlanta ile hareketlilik kazanan tasarımlar sayesinde özel günlerinizde ve iş hayatınızda aradığınız şıklığa zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Zen Pırlanta kol düğmesi koleksiyonu içerisinde yer alan, geçmişten günümüze erkeklerde kıyafetlerin tamamlayıcıları olarak özel konumda bulunan kol düğmeleri şıklığınıza şıklık katacak!

Kol düğmeleri, oldukça uzun bir zamandır moda dünyasında kendisine özel bir yer edinmiş erkek aksesuarlarından bir tanesidir. Şıklık ve zarafetin simgesi olan kol düğmelerinde modern ve incelikli dokunuşlar dikkat çekiyor. Erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlar içinde kendisine yer bulan pırlantalı kol düğmelerini, kravatlar gibi kıyafetlerinizin en özel tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz. 

Zen Pırlanta kol düğmesi koleksiyonu içinde yer alan tasarımların her biri estetik bir görünüme sahiptir. Koleksiyon içindeki eşsiz tasarımları, şıklığınızın son tamamlayıcısı olarak tercih edebilirsiniz. Şık, zarif ve estetik bir görünüm; Zen dokunuşuyla birleşiyor!

Erkek Kol Düğmesi Modelleri

Zen Pırlanta, her detayını zarif dokunuşlarla işlediği kol düğmelerini sizlerle buluşturuyor. Erkek aksesuarları arasında yer alan kol düğmeleri, farklı tarzlara hitap eden çok özel tasarımlardır. Zarif ve şık görünümü ile dikkatleri üzerine çeker. Bunun yanı sıra eşsiz duyguların da habercisidir. Çok özel tasarımlarıyla bir aksesuardan çok daha fazlasını ifade eder. İncelikli bir şekilde işlenmiş kol düğmesi pırlanta modelleri, ışıltılı görünümleriyle kıyafetlerin estetik ve şık yanlarını vurgulama konusunda son derece başarılıdır. Zen Pırlanta zarafetini yansıtan gömlek kol düğmesi başta olmak üzere birçok göz alıcı modeli inceleyerek stilinizi her ortamda ön plana çıkarabilirsiniz.

Pırlantalı Erkek Kol Düğmesi

Damat kol düğmesi olarak da kullanılabilen modeller, son derece ışıltılı ve parlak bir görünüm vadeder. Kusursuza yakın bir görünüm arzulayan erkeklere hitap eden tasarımların her biri, doğanın zarafetini üzerinde taşır. Zen Pırlanta'nın pırlantalı kol düğmesi koleksiyonu, çeşitli tarzlara hitap eden birçok benzersiz seçeneği içermektedir. Sıra dışı bir tasarım arzulayanlar için saat formunda kol düğmeleri, klasikten vazgeçmem diyenler için dikdörtgen ya da yuvarlak kol düğmeleri sunulur.

Çelik Erkek Kol Düğmesi

Çelik kullanılarak dayanıklılık seviyesi arttırılan çelik erkek kol düğmesi modelleri, uzun süreli kullanımlar için son derece idealdir. Kombinlere modern bir dokunuşta bulunan bu tür tasarımlar, aynı zamanda farklı tarzları sembolize eder. Sahip olduğu incelikli detaylar sayesinde modern ve göz alıcı bir şıklık sunar. Özel günlerde babaya ve eşe çelik erkek kol düğmeleri eşsiz bir hediye olarak sunulabilir.

Geçmeli Erkek Kol Düğmesi

İki parçadan meydana gelen geçmeli kol düğmesi modelleri, oldukça kolay bir kullanım sunar. Modern tasarımlarla hayat bulan kol düğmelerinin her biri, Zen Pırlanta zarafetinin bir yansımasıdır. Tarzları birbirinden farklı giyim ürünleriyle bir arada kullanılabilir. Zarafet ve şıklığı sembolize eder.

Tasarım kol düğmesi, klasik tasarımlar ve daha pek çok modeli inceleyebilir, arzu ettiğiniz modellere çok özel fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Zen Pırlanta zarafeti her zaman sizlerle!