Kol Düğmeleri

Zen Pırlanta, erkekler için yarattığı aksesuar koleksiyonu ile maskülen çizgilere ışıltı katıyor. Erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer alan kol düğmeleri pırlanta ile buluşuyor...
Filtreler
Sırala

Şıklığınızın Son Tamamlayıcısı: Kol Düğmeleri

Bir aksesuardan çok daha fazlası olan kol düğmeleri, şarkılara da ilham kaynağı olmaktadır. Gömleklerin kol kısımlarında kullanılan modern ve incelikli aksesuarlar, tarzınıza bütünlük katıyor. Koleksiyon içinde yer alan ve pırlanta ile hareketlilik kazanan tasarımlar sayesinde özel günlerinizde ve iş hayatınızda aradığınız şıklığa zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Zen Pırlanta kol düğmesi koleksiyonu içerisinde yer alan, geçmişten günümüze erkeklerde kıyafetlerin tamamlayıcıları olarak özel konumda bulunan kol düğmeleri şıklığınıza şıklık katacak!

Kol düğmeleri, oldukça uzun bir zamandır moda dünyasında kendisine özel bir yer edinmiş erkek aksesuarlarından bir tanesidir. Şıklık ve zarafetin simgesi olan kol düğmelerinde modern ve incelikli dokunuşlar dikkat çekiyor. Erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlar içinde kendisine yer bulan pırlantalı kol düğmelerini, kravatlar gibi kıyafetlerinizin en özel tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz. 

Zen Pırlanta kol düğmesi koleksiyonu içinde yer alan tasarımların her biri estetik bir görünüme sahiptir. Koleksiyon içindeki eşsiz tasarımları, şıklığınızın son tamamlayıcısı olarak tercih edebilirsiniz. Şık, zarif ve estetik bir görünüm; Zen dokunuşuyla birleşiyor!