2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Safir Küpeler

Zarafet, dürüstlük ve sadakat gibi aşkın en önemli unsurlarını temsil eden safir taşın güven veren bir etkisi, iyileştirici bir gücü var...
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Mavinin En Zarif Hali: Safir Küpeler

Dünyanın en değerli doğal taşlarından olan safir, Zen Pırlanta tasarımı ile buluşuyor, ortaya bir başyapıt çıkıyor. Zarafet, dürüstlük ve sadakat gibi aşkın en önemli unsurlarını temsil eden safir taşın güven veren bir etkisi, iyileştirici bir gücü vardır. Güzel enerjinin muntazam işçilikle buluşmasının sonucunda mavinin en zarif hali olan safir taşlı küpeler doğuyor. Mavi rengin özgür doğasını sevenler için tasarlanan bu seride, zarafet ve ihtişam aynı anda bulunuyor.

Bin yıllar öncesinde soyluların taşı olan safir, şimdi de küpe tasarımlarında kullanılarak stilinde sofistike olmayı sevenlerin göz bebeği oluyor. Siz de aristokrat görünümü seviyorsanız mavinin bu en güzel tonunu kullanmalısınız. Özel davet ve kutlamalarda şıklığınızı taçlandıracak bu nadide eserleri her kullanımınızda ruhunuzdaki asaleti derinden hissedeceksiniz. Safir pırlanta küpe, farklı modellerle beğeninize sunuluyor.

Damla ve altıgen formlarda tasarımı yapılan küpelere bazen sonsuzluk işareti bazen de yalın bir çerçeve eşlik ediyor. Eşsiz tasarımların eşsiz bir taşla birleştiği bu modelleri satın alırken karar vermekte zorlanabilirsiniz! Ancak eşsiz olanın kendiniz olduğunu hatırlayarak içlerinden birini rahatlıkla alabilirsiniz. Çünkü her biri sizin ışığınızı yansıtacak! Eğer hayatınızdaki en değerli kadına onun gibi ışıltılı bir hediye almak istiyorsanız tercihiniz safir küpeden yana olmalı. Mavinin en zarif hali olan safir küpeleri Zen Pırlanta farkı ile deneyimleyin.