Gümüş ve Çelik Kolyeler

Gümüşün pırlanta eşliğinde ay gibi parladığı Zen gümüş kolye koleksiyonunda, sadelik ve hareketlilik bir arada..
En popüler
Filtreler
Sırala

Gümüşten Kolyeler

Gümüşün pırlanta eşliğinde ay gibi parladığı Zen gümüş kolye koleksiyonunda, sadelik ve hareketlilik bir arada. Gümüşün yalın enerjisi ve her tasarımın kendine has hareketli çizgileri, bu seriyi özel kılıyor. Birbirinden farklı modellerle, gümüşte pırlanta dokunuşlarını sevenleri Zen’de bekliyor. Yüzyıllardır aksesuarlarda en çok kullanılan madenlerden biri olan gümüş, her daim zarif ve yalınlığıyla ön plana çıkmıştır. Gösterişten ziyade zarafeti önemseyenlerin tercihi gümüş olmuştur. Siz de minimal tasarımlardan hoşlanıyorsanız bu koleksiyonu sevebilirsiniz.

Gümüş kolye modelleri, farklı tasarımlara ve hareketli modellere sahip. Gümüşü bazen nazar boncuğu süslerken bazen hayat ağacı figürü eşlik ediyor. Bazen hayat ağacı sembolü gümüşle öne çıkarken bazen gümüşi bir saat öne çıkıyor ve kolyeyi süslüyor. Gümüş ve çelik kolyeye pırlanta ışıltısının eklenmesiyle birlikte ortaya parıltılı görünümler çıkıyor. Ayrıca birlikte kullanabileceğiniz inci kolyeler ile eşsiz uyumu da yakalayabilirsiniz.

Stilinizdeki sadeliği gümüşle uyumlamak istiyorsanız gümüş kolyeleri tercih edebilirsiniz. Gündelik giyimlerinize şıklık katmak için de yine çok doğru bir tercih. Gümüş kolyeler yürüyüşe çıkarken, toplantıya girerken, yemeğe giderken; kısacası her zaman ve her yerde sizin daimî eşlikçiniz olmaya aday.

Mücevher kutunuzdaki diğer taşlar ve renklerle hızlı bir uyum yakalayacak olan gümüşten dokunuşları çok seveceksiniz. Eğer sadelikten hoşlanan birine hediye almak istiyorsanız yahut kendinize küçük sürprizler yapmak niyetindeyseniz gümüş kolye sizler için uygun bir seçim olabilir. Gümüşten kolyeler Zen Pırlanta!