2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Altın Yüzükler

En çok satanlar
Filtreler
Sırala

Vazgeçilmez Mücevherlerin Başrolü Altın Yüzükler

Zen Pırlanta, altın yüzükler ile eşsiz bir nitelik kazanan koleksiyonuyla sizlerle! Altının ışıltısı ile sarmalanan ve benzersiz tasarımlarıyla görenleri büyülemeyi başaran altın yüzük modelleri, parmağınızda estetik görüntüsüyle ışıldıyor!

Çok özel bir akşam yemeğinde, katılacağınız dillere destan o davette, mutluluğa adım atacağınız düğün töreninizde tarzınızla dikkatleri üzerinize çekmek istemez misiniz? Yakut ile son şeklini alan pırlantalı yakut yüzük, sevginizin bir yansıması olan kalp pırlanta yüzük ya da pırlanta ile harmanlanan pırlanta baget yüzük; tarzınızla uyumlu mücevherler arasında yer alıyor! Zen Pırlanta, eşsiz koleksiyonunu sizin için incelikli bir şekilde oluşturdu! Zen Pırlanta altın yüzükler yanında altın bileklikler ve altın alyanslara da göz atabilirsiniz.

Her bir tasarım, altının en saf haliyle son şeklini aldı. Her ortamda parıltısını koruyan altın taşlı yüzük modelleri, kıyafetlerinize de ahenk katmayı başarıyor.

Zen Pırlanta Koleksiyonu içerisinde yer alan incelikli ve nadide mücevherler, kombinlerinizi en eşsiz şekilde tamamlıyor. Yenilikçi tasarımlara ev sahipliği yapan Zen Pırlanta, satın aldığınız mücevherlerin 6 ayda bir ücretsiz bakımını yapıyor. Mücevherlerinize bakım yaptırabilir, altın tasarımların ilk günkü gibi parıldamasını sağlayabilirsiniz.

Altın Yüzük Modelleri

Sizlere ışıltılı bir dünyanın kapılarını açan altın yüzük, Zen Pırlanta koleksiyonunda yerini aldı. Parmağınızda sanatsal bir dokunuş vadeden tasarımların her biri, doğadan ilham alınarak tasarlandı. Yakutun kırmızısı, altının büyüleyici sarısı ve pembesi, ametistin menekşeleri kıskandıran moru ve daha fazlası; altın yüzüklere canlılık katıyor. Zarif detayların dansını sizlere sunan altın yüzük modellerini inceleyebilir, takı koleksiyonunuza yeni bir mücevher katabilirsiniz.

Altın Pırlanta Yüzük

Altın ve pırlantanın uyumu, doğanın güzelliği ile sarmalanmıştır. Klasik ve modern detayların oldukça zarif bir şekilde yan yana gelmesini sembolize eden altın ve pırlanta; Zen Pırlanta, yüzük modellerini yaratıcı bir estetikle birleştirerek benzersiz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Koleksiyonda bulunan altın pırlanta yüzük, estetik açıdan büyüleyici bir görünüme ulaşmakla birlikte sahip olduğu anlamlar sayesinde de vazgeçilmezler arasında yer almayı başarıyor.

Fark yaratan stiller için özel olarak tasarlanan modellerde tercih edilen altın ve pırlantanın özellikleri değişiklik gösterebilir. Çoğunlukla 14 ayar altın tercih edilmekte olup renk olarak sarının yanı sıra pembe ve beyaz da kullanılabilir. Pembe altın, tasarımlara hem klasik hem de modern bir dokunuş katarak benzersiz bir estetik sunuyor.

Koleksiyonda kendisine yer bulan eşsiz modeller, kullanılan pırlantanın sayısı ve özellikleri itibarıyla farklı olabilir. Çoğunlukla pırlantada yuvarlak kesim tercih edilerek ışığın büyüleyici bir şekilde yansıtılması sağlanır. Bunun yanı sıra pırlantanın karat ağırlıkları zengin bir çeşitlilikte sunulur.

Değerli Taşlı Altın Yüzük

Yeni sezon altın yüzük tasarımları arasında yer almayı başaran değerli taşlı altın yüzük, klasik çizgilerin hâkim olduğu modelleri sembolize eder. Değerli taşlı altın yüzük modelleri arasında pırlantalı ametist yüzük, pırlantalı firuze yüzük ve pırlantalı sitrin yüzük olmak üzere zengin çeşitliliğin yer aldığı görülür. Kullanılan değerli taşların özellikleri ve altının rengi farklılık gösterebildiğinden çok özel tasarımlar arasından stilinizle muhteşem ve göz alıcı bir uyum yakalayan tasarımları tercih edebilirsiniz.

Altın Tektaş Yüzük

Kalbinizi aşkla attıran tektaş yüzük tasarımları, altının yaratıcılığı ile birleşti. Her biri özenle seçilmiş pırlantaların yer aldığı altın tektaş, sade detaylarıyla kadınları büyülemeyi başarır. Parmakta muhteşem bir dokunuş elde eden tasarımları kendinize muhteşem bir hediye olarak değerlendirebilir, moda dünyasında dikkat çeken kombinlerinizin tamamlayıcı unsuru olarak tektaş yüzük modellerini kullanabilirsiniz.

Altın tektaş tasarımlarında zengin bir çeşitlilik mevcuttur. Bu ise tarzınızı tam anlamıyla yansıtan modellere zahmetsiz bir şekilde ulaşmanız anlamına gelir. Eğer oldukça yaratıcı ve özgün bir tasarım arayışındaysanız prenses kesim kare tektaş pırlanta yüzükleri tercih edebilirsiniz. Merkezde bulunan tek taşın yanı sıra yüzük çevresinde de bulunan minik pırlantalar, Zen ilhamıyla bütünleşip muhteşem bir tasarım haline geldi.

Altın tek taş yüzük modelleri arasında, çok daha sade ve ilgi çekici tasarımlar da bulunur. Minik bir pırlantanın kullanıldığı tasarımlarda pırlantanın karat ağırlıkları değişiklik gösterebilir. Bunun yanı sıra pırlanta kesimi de yuvarlak ve prenses olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Sizi her zaman özel hissettirecek altın ve pırlantanın eşsiz uyumu tektaş yüzük modelleri ile zamansız bir güzellik elde edebilirsiniz.

Baget Pırlanta Altın Yüzük

Baget, dikdörtgen yada kare formu ve ışığı muhteşem bir şekilde yansıtıyor oluşuyla kadınları adeta büyüler. Altın yüzük baget tasarımları, bu nedenle kadınlara sunulan çok özel yüzük modelleri arasında yer alır. Zen Pırlanta’nın şiirsel dokunuşuyla sanat eseri haline gelen modeller, pembe ve sarı altın olacak şekilde farklı renk altınlarla muhteşemliğini elde eder. Spordan klasiğe kadar pek çok kombinde tercih edilebilen altın baget yüzükler, kombinlerin tamamlayıcısı olmaktan çok ötedir.

Harmony Altın Yüzük

Kusursuz bir görünümün sembolü harmony altın yüzük, farklı büyüklükteki pırlantaları bir araya getirir. İki farklı kişinin sonsuz aşk ile bir bütün olmasını ifade eden yüzük modeli, kadınların kombinlerini çok özel duygularla tamamlamasını sağlar. 14 ayar altın yüzüklerde pırlantaların karat ağırlıkları farklılık gösterir. Çoğunlukla aynı kesime sahip pırlantalar, renk ve berraklık derecesi bakımından talepleri en iyi şekilde karşılar.

Bu tür tasarımlarda merkezde boyutları farklılaşan pırlantalar bir bütün oluşturacak şekilde kullanılır. Öte yandan yüzük çevresinde de minik pırlantalar, merkezdeki ışıltılı pırlantalarla muhteşem bir uyum yakalar ve yüzük çevresini süsler.

Özel Tasarım Altın Yüzük

İncelikli şekilde tasarlanan, eşsiz dokunuşlarla varlık bulan özel tasarım altın yüzükler, tarzını sıra dışı aksesuarlarla tamamlamak ve göz alıcı bir görünüm elde etmek isteyen kadınların taleplerini karşılayan parıltılı yüzük modelleridir. Klasiğin dışına çıkmak ve moda dünyasında trend olabilecek mücevher modellerini kullanmak isteyen kadınlara sunulan bu tür tasarımlar, kesim, karat ağırlıkları, renk ve berraklıkları değişiklik gösteren pırlantaların büyüleyici uyumunun bir eseridir. Parmağınızda yaratıcı bir dokunuş için Zen Pırlanta koleksiyonunda bulunan özel tasarım altın yüzükleri tercih edebilirsiniz.