Altın Yüzükler

Filtreler
Sırala

Vazgeçilmez Mücevherlerin Başrolü Altın Yüzükler

Zen Pırlanta, altın yüzükler ile eşsiz bir nitelik kazanan koleksiyonuyla sizlerle! Altının ışıltısı ile sarmalanan ve benzersiz tasarımlarıyla görenleri büyülemeyi başaran altın yüzük modelleri, parmağınızda estetik görüntüsüyle ışıldıyor!

Çok özel bir akşam yemeğinde, katılacağınız dillere destan o davette, mutluluğa adım atacağınız düğün töreninizde tarzınızla dikkatleri üzerinize çekmek istemez misiniz? Yakut ile son şeklini alan pırlantalı yakut yüzük, sevginizin bir yansıması olan kalp pırlanta yüzük ya da pırlanta ile harmanlanan pırlanta baget yüzük; tarzınızla uyumlu mücevherler arasında yer alıyor! Zen Pırlanta, eşsiz koleksiyonunu sizin için incelikli bir şekilde oluşturdu! Zen Pırlanta altın yüzükler yanında altın bileklikler ve altın alyanslara da göz atabilirsiniz.

Her bir tasarım, altının en saf haliyle son şeklini aldı. Her ortamda parıltısını koruyan altın taşlı yüzük modelleri, kıyafetlerinize de ahenk katmayı başarıyor.

Zen Pırlanta Koleksiyonu içerisinde yer alan incelikli ve nadide mücevherler, kombinlerinizi en eşsiz şekilde tamamlıyor. Yenilikçi tasarımlara ev sahipliği yapan Zen Pırlanta, satın aldığınız mücevherlerin 6 ayda bir ücretsiz bakımını yapıyor. Mücevherlerinize bakım yaptırabilir, altın tasarımların ilk günkü gibi parıldamasını sağlayabilirsiniz.