Zümrüt Yüzükler

Bolluğun, zenginliğin, aşkın taşı Zümrüt, asil rengi ve güçlü aurası ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor...
Filtreler
Sırala

Asaletin En Yeşil Hali: Zümrüt Yüzükler

Dünyanın en değerli doğal taşlarından biri olan zümrüt taşı, asil rengi ve güçlü aurası ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor. Sadakat ve aşkın simgesi zümrüt, aşkınızı göstermenin en güzel yollarından belki de… Yeşilin dinlendirici etkisi ve asil görünümü size iyi gelecek. Pırlanta ve zümrüdün ahenk içindeki uyumu narin boynunuzda bir yıldız gibi parlayacak ve size eşsiz bir deneyimin kapısını açacak. Antik hikayelerden günümüze, zümrüt her daim en güzel hikayelerin özünde, en değerli mücevherlerin kalbinde yer almıştır.

Zen Pırlanta bu değerli taşı muntazam tasarım ve kesimle eşsiz hale getirerek zümrüt taşlı yüzük koleksiyonunu oluşturdu. Stilinde asilliği sevenlerin, sofistike görünümleri üzerinde taşımak isteyenlerin tercihi dünden bugüne her daim zümrüt! Birbirinden eşsiz modellerin yer aldığı zümrüt pırlanta yüzük serisinde asilzadelere yakışır tasarımlara imza atıldı. Her tasarımın kalbinde asalet yatıyor. Zümrüt yüzük modelleri ile asalet kendiliğinden geliyor.

Parmağınıza taktığınız anda zarafetin yeni adı sizin elleriniz olacak ve kendinizi peri masallarında hissedeceksiniz. Yeşilin en etkileyici tonuyla bütünleşen  pırlanta zümrüt yüzükler özel günlerinizin en güzel eşlikçisi olacak. Şık davetlerde kullanacağınız bu yüzükler, kesinlikle kalabalığın en dikkat çekici renklerinden olmaya aday!

Zümrüt yüzüğü tek başına kullanarak güçlü bir etkiye imza atabilir ya da Zen zümrüt kolye ve küpeler ile de kombinleyerek ışıltınızı artırabilirsiniz. Hayatınızdaki en kıymetli kadına, dünyanın en değerli taşını bir yüzük aracılığıyla vermek isterseniz ZEN zümrüt pırlanta yüzük bunun için ideal bir seçim! Yeşilin en asil hali zümrüt yeşili yüzükleri Zen Pırlanta farkı ile deneyimleyin.