Zümrüt Yüzükler

Bolluğun, zenginliğin, aşkın taşı Zümrüt, asil rengi ve güçlü aurası ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor...
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Asaletin En Yeşil Hali: Zümrüt Yüzükler

Dünyanın en değerli doğal taşlarından biri olan zümrüt taşı, asil rengi ve güçlü aurası ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor. Sadakat ve aşkın simgesi zümrüt, aşkınızı göstermenin en güzel yollarından belki de… Yeşilin dinlendirici etkisi ve asil görünümü size iyi gelecek. Pırlanta ve zümrüdün ahenk içindeki uyumu narin boynunuzda bir yıldız gibi parlayacak ve size eşsiz bir deneyimin kapısını açacak. Antik hikayelerden günümüze, zümrüt her daim en güzel hikayelerin özünde, en değerli mücevherlerin kalbinde yer almıştır.

Zen Pırlanta bu değerli taşı muntazam tasarım ve kesimle eşsiz hale getirerek zümrüt taşlı yüzük koleksiyonunu oluşturdu. Stilinde asilliği sevenlerin, sofistike görünümleri üzerinde taşımak isteyenlerin tercihi dünden bugüne her daim zümrüt! Birbirinden eşsiz modellerin yer aldığı zümrüt pırlanta yüzük serisinde asilzadelere yakışır tasarımlara imza atıldı. Her tasarımın kalbinde asalet yatıyor. Zümrüt yüzük modelleri ile asalet kendiliğinden geliyor.

Parmağınıza taktığınız anda zarafetin yeni adı sizin elleriniz olacak ve kendinizi peri masallarında hissedeceksiniz. Yeşilin en etkileyici tonuyla bütünleşen  pırlanta zümrüt yüzükler özel günlerinizin en güzel eşlikçisi olacak. Şık davetlerde kullanacağınız bu yüzükler, kesinlikle kalabalığın en dikkat çekici renklerinden olmaya aday!

Zümrüt yüzüğü tek başına kullanarak güçlü bir etkiye imza atabilir ya da Zen zümrüt kolye ve küpeler ile de kombinleyerek ışıltınızı artırabilirsiniz. Hayatınızdaki en kıymetli kadına, dünyanın en değerli taşını bir yüzük aracılığıyla vermek isterseniz ZEN zümrüt pırlanta yüzük bunun için ideal bir seçim! Yeşilin en asil hali zümrüt yeşili yüzükleri Zen Pırlanta farkı ile deneyimleyin.

Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Zümrüt Yüzük Modelleri Nelerdir?

Zümrüt yüzükler, her tarza hitap eden geniş yelpazeli model çeşitliliği ile zümrüt taşının kusursuz yeşilini tarzınıza ve sevginize taşıyor. Zümrüt pırlanta yüzük modelleri, zümrütün muhteşem yeşiliyle pırlantanın eşsiz parıltısını aynı anda bünyesinde barındırıyor.

Altın zümrüt yüzük modelleri değerli taşlarla altının kurduğu kusursuz birlikteliğin sembolüdür. Zen ışıltısıyla tasarlanan seçkin zümrüt yüzük modelleriyle doğanın en saf ve değerli taşlarını yaşamınıza taşıyabilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Zümrüt Yüzük Nasıl Seçilir?

Zümrüt yeşili yüzük modelleri arasında seçim yaparken, zümrütün sahip olduğu yeşil rengi belirleyici unsurdur. Yeşilin eşsiz tonlarını içinde bulunduran pırlanta zümrüt yüzükler arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz .
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Zümrüt Taşının Anlamı Nedir?

Zümrüt taşı; çiftlerin birbirlerine karşı beslediği duygusal bağlılığı, sadakati, aşkı, sevginin her tonunu ve duyarlılığı ifade eder. Tabiatın farklı detaylarla sunduğu eşsiz yeşilin benzersiz bir tonuna ev sahipliği yapan zümrüt taşı, aynı zamanda bazı fiziksel ve ruhsal sağlık sorunlarının gidericisi olarak da anılır. Üzerinde bulunan kişiye güç veren zümrüt taşının şifa kaynağı olduğuna inanılır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Zümrüt Pırlanta Yüzükleri Nasıl Kombinlemelisiniz?

Zümrüt yüzükler, tüm kombinlerinizin vazgeçilmez bir parçası olabilir. Bununla birlikte tabiatın en coşkulu rengi olan yeşile ev sahipliği yapıyor olmaları, floral desenler ve doğal renklerle muhteşem bir birliktelik kurmalarını sağlar.

Zümrüt yüzüklerinizi; desenli elbiseler, etekler, üst giyim parçaları ya da abiyelerle kombinleyebilirsiniz. Ayrıca gündelik yaşamda spor kıyafetlerle bile zümrüt, tarzınıza hareket ve estetik katacaktır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Neden Zen Zümrüt Yüzükleri Tercih Etmelisiniz?

Zen Pırlanta, seçkin zümrüt yüzük koleksiyonuyla kalbinize dokunacak! Aşkınızın simgesi haline dönüşecek zümrüt yeşiline ev sahipliği yapan yüzükler, sonsuz sevginiz boyunca yaşamınıza refakat edecek!

Ömür boyu bakım garantisi sunulan Zen Pırlanta’da; siparişiniz elinize ulaştıktan sonra, 9 ay içinde yüzüğünüz küçük ya da büyük geldiğinde 1 defaya mahsus yeniden üretilir. En kaliteli değerli taşlardan elde edilen seçkin modeller, Zen’in seçkin koleksiyonu ayrıcalıklara kalite ile ulaşabilme imkanı sunuyor.