Zen Pırlanta

ZEN ALYANS

Zen Pırlanta

Evliliğin en anlamlı simgesi ALYANS

Bir yüzüğün, dairesel formu nedeniyle başlangıcı ve sonu yoktur. Dolayısıyla yüzük, ta eski zamanlardan beri ebedi aşkın sembolü oldu. Evlenen çiftlerin, aşklarını alyanslanyla parmaklarında mühürlenmesi bunun simgesi. Evliliğe adım atarken en önemli seçimlerden biri kuşkusuz evlilik alyansı seçerken yapılıyor. Alyans bir çiftin aşkını ve birbirine bağlılığını simgelerken, modeliyle de onları yansıtıyor.

ZEN Pırlanta bir çiftin hayatının en anlamlı yüzükleri için birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Yüzük, eski zamanlardan beri tüm takılar arasında öne çıkarak ebedi aşkın sembolü olmuş Evlilik alyansları ise,evliliğe adım atarken yapılan en önemli seçimlerden biri. Alyans bir çiftin aşkını ve birbirine bağlılığını simgelerken, modeliyle de onları yansıtıyor. Zen Pırlanta, bu anlamlı yüzükler için birbirinden farklı seçenekler sunuyor.

Zen pırlanta alyanslara yepyeni bir hikâye getiriyor. Tasarımlarını aşkla işleyen Zen, tutkunun ve sevginin en özel bağı olan alyans yüzük modelleri ile düğününüzü bir peri masalına dönüştürüyor. Gerçek aşka olan inancın, estetik ve usta işçilikle harmanlanmasından doğan alyans modelleri ömür boyu sizinle olacak. Aşkınızı bir zen pırlanta ile taçlandırın.

Günümüzün evlilik alyanslarının ilk müjdecisi düz, demir bir halkaydi. 15. yüzyıldan sonra sonsuzluğu simgeleyen halka elmas ile pekiştirildi. Günümüzde alyanslar altın ve pırlanta tasarımlarla gözleri büyülüyor.

 

 
Devamını Oku
Crealive