Forevermark Beştaş Yüzük

Dünyanın en büyük pırlanta üreticisi De Beers Grubu’na ait Forevermark, en özenle seçilmiş pırlantaları sunuyor...
Filtreler
Sırala

5 Taşın En Güzel Hali Forevermark Beştaş Yüzükler

Forevermark beştaş yüzükler, dünyanın en iyi pırlantaları arasından özel olarak seçilerek tasarlanmış eşsiz modellere ev sahipliği yapıyor. Aşkınızı ifade etmenin özel ve seçkin yolu olan beştaş yüzükler, mutlu birlikteliklerin en ihtişamlı sembolüdür. Evliliklerin beşinci yılında, özel anlarda, ailenizin genişlediği unutulmaz günlerde beştaş yüzükler, mutluluğunuzun sembolü olarak sonsuzluğa uzanıyor. 

Aşkınızın ve güzelliğinizin en eşsiz tamamlayıcısı olarak pırlanta beştaş yüzükler, Benzersiz dokunuşlarla özel olarak tasarlanır. Sevdiklerinizin kalbine dokunacak Forevermark beştaş yüzükler, aynı zamanda kendiniz için de muhteşem bir armağandır. Zen Pırlanta ve Forevermark işbirliğiyle beştaş yüzük koleksiyonu, pırlanta tutkunlarına özel tasarımlarla buluşuyor.

5 taşın en özel hali Forevermark beştaş yüzükler, ihtişamlı görünümleriyle büyülüyor. Her bir taşı anlam dolu olan beştaş yüzükler, güzelliğinizin tamamlayıcı mücevherlerinden olacak! Geleneksel tektaş tasarımını bünyesinde barındıran beş kusursuz taştan oluşan seçkin tasarımlar, Cornerstones konseptinin çizgilerini ince detaylarla yansıtan eşsiz köşeli modeller, aşkınızın yörüngesi olacak aşk pusulası temasının işlendiği tasarımlar başta olmak üzere, Forevermark imzasını taşıyan birçok beştaş yüzük koleksiyonda hayat buluyor.

Forevermark beştaş yüzükler arasında geleneksel motiflerden esinlenerek tasarlanmış modern detaylarıyla ön plana çıkan modeller de yer alıyor. Zen Pırlanta ayrıcalıklarıyla 9 aya kadar satın aldığınız beştaş pırlanta yüzüklerin ölçüsünü 1 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. 6 ayda bir ücretsiz bakım avantajından faydalanarak Zen’in dokunuşlarını her an mücevherleriniz üzerinde estetik ve zarafetle hissedebilirsiniz.