Forevermark Tektaş Yüzükler

Dünyanın en büyük pırlanta üreticisi De Beers Grubu’na ait Forevermark, en özenle seçilmiş pırlantaları sunuyor...
En popüler
Filtreler
Sırala

Parmağınızdaki En Güzel Işıltı: Forevermark Tektaş Yüzükler

Usta zanaatkarların elleriyle seçilen Forevermark pırlantalar, dünyanın en berrak ve parlak pırlantaları olma ayrıcalığına sahip. Aşk dolu anlarla bezenmiş, mutlu birlikteliklerin ilk ve en özel anı evlilik tekliflerinin başrolü tektaş pırlanta yüzükler, Forevermark ve Zen Pırlanta dokunuşlarıyla sonsuz birlikteliğinize her anda ilham kaynağı olacak.

Forevermark tektaş yüzükler; özgün detayları, gelenekselden moderne uzanan ince ve zarf çizgileriyle parmağınızdaki ışıltılı dokuyu kalbinizde hissedebilme ayrıcalığı sunuyor. Her bütçeye uygun alternatifleriyle Forevermark tektaş yüzük koleksiyonu; tutkulu aşkları, dünyanın en değerli pırlantalarıyla buluşturuyor. Tabiatın en kusursuz ve ışıltılı armağanı olan, dünyanın en özel ve seçkin elmasları, Forevermark dokunuşlarıyla kalbinize uzanarak, sonsuz aşkınıza eşlik edecek!

Forevermark tektaş yüzükler, tamamen özgün tasarımlarıyla pırlantanın ışıltısını zarafet ve şıklıkla buluşturuyor. Klasik çizgileriyle geleneksel tektaş tasarımı, üçgen detaylarıyla markiz kesim tektaş pırlantalar, aşkın simgesi olan Hera konseptiyle tasarlanmış büyüleyici tektaş pırlanta yüzükler, asimetrik detayları ve modern görünümleriyle sonsuz ışıltı kaynağı sarmaşık tektaşlar, koleksiyonun ışıltı kaynağı seçkin modellerinden sadece bazıları…

Zen Pırlanta ayrıcalıklarıyla aşkınızın başlangıcı ve biricik sevginizin sonsuz ilham kaynağı tektaş pırlanta yüzüklerde, 9 aya kadar ücretsiz ölçü değiştirme olanağından da 1 defaya mahsus olmak üzere faydalanabilirsiniz. Forevermark ayrıcalıklarıyla dünyanın en özel pırlantaları arasında sunulan Forevermark yüzük koleksiyonu, bir aksesuardan çok daha fazlası!