Tektaş Yüzükler

Unutulmaz Anların Şahidi Tektaşlar Zen’ de. Aşkın ve bağlılığın simgesi pırlanta, sahnede tek başına, kadınların ilgi odağı olmaya devam ediyor…
En Sevilen Tektaş Yüzükler
En popüler
Filtreler
Sırala
Zen Pırlanta

Unutulmaz Anların Şahidi Tektaşlar

Başrollerinde pırlantanın olduğu aşkınızın en güzel hikayesi Zen’de. Aşkın ve bağlılığın simgesi pırlanta, sahnede tek başına, kadınların ilgi odağı olmaya devam ediyor… İlişkilerin birer nişanesi gibi parmaklarda parıldayan tektaş pırlanta yüzük, sizin gibi tek, aşkınız kadar özel. Birbirinden özel modellerin yer aldığı tek taş yüzük koleksiyonunu çok beğeneceksiniz! Her kadın özeldir ve kendileri gibi özel bir yüzük kullanmayı isterler. Dolayısıyla her kadının sevdiği tektaş stili de farklıdır.

Zen Pırlanta kadınların özgün karakterlerinden ilham alarak tasarladığı birbirinden özel tasarımlarda klasikten moderne uzanan hatlarla birçok farklı yüzük modeli sunuyor. Taşın karatı, montürün biçimi, tırnakların kalınlık oranı gibi değişkenler bir tektaş yüzüğün en önemli kriterleridir. Siz de stilinizi göz önüne alarak parmak şeklinize en uygun modelleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Klasikten yanaysanız yalın bir tasarımı seçebilir, gösterişi seviyorsanız büyük bir taş seçebilir, modern hatlardan hoşlanıyorsanız hareketli tasarımları tercih edebilir, ışıltıdan hoşlanıyorsanız ışık yoluyla taçlanmış modelleri tercih edebilirsiniz.

Tektaşlar evlilik teklifi, evlilik yıldönümü gibi aşkınızın en özel günlerinin parlayan yıldızı ve erkeklerin seçerken en çok düşündükleri aksesuarlar. Sevdiğiniz kadının elini her tuttuğunuzda hissedeceğiniz yüzükler aynı zamanda sizin aşkınızın simgesi olarak onun ellerinde parlayacak ve bir yıldız gibi sonsuza dek ışıldayacak. En önemli gününüz ve unutulmaz bu anların şahidi tek taş olacak.

Tek Taş Pırlanta Yüzük

Tektaş pırlanta yüzükler, evlilik tekliflerinin vazgeçilmezidir. Aşkın, zarafetin, sonsuzluğun, sadakatin ve bağlılığın sembolü pırlanta, tektaşın geleneksel çizgileriyle muhteşem bir görünüm elde eder. Zen tektaş yüzük koleksiyonu, sevdiklerinizi özel hissettirecek pırlantadan ilham alınarak tasarlandı. Geleneksel tektaş konseptinin pırlantanın göz kamaştıran yapısıyla bütünleştiği koleksiyonda, özel günlerin vazgeçilmezi olan tektaş pırlantanın kusursuzluğu ön plana çıkarıldı.

Tektaş pırlantanın kalbinin attığı Zen Pırlanta, evlilik yıldönümü ve evlilik teklifi gibi en özel anlara seçkin tasarımlardan oluşan pırlanta yüzüklerle anlam katıyor. Dünyanın en özel elmaslarından imal edilen tektaş pırlanta yüzükler, aşkınıza sonsuzluk katacak! 

Tek Taş Pırlanta Yüzük Modelleri

Hayatınızın dönüm noktası olan evlilik teklifinin en şık, zarif ve görkemli şahidi tek taş pırlanta yüzükler, aşkınız kadar özel ve sonsuz ışıltısıyla her dönem vazgeçilmez! 

Geleneksel tek taş pırlanta çeşitleri modern dokunuşlarla trend ve estetik tasarımlara uzanıyor. Birbirinden özel pırlanta yüzük tek taş yüzük pırlanta modelleri, her tarza ve zevke hitap eden modelleri ile Zen Pırlanta koleksiyonlarında zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

Zen Pırlanta Tek Taş Yüzük

Aşkın ve sadakatin elmaslarla bezenen en görkemli temsilcisi pırlanta tek taş yüzük modelleri, kalp ritmini hızlandıracak birbirinden büyüleyici tasarımları ile her zamanki gibi Zen koleksiyonlarının baş tacı!

Her bütçe için uygun pırlanta tek taş yüzük fiyatları, Zen Pırlanta aracılığı ile sizlere sunuluyor. Sertifikalı ve bakım garantili Zen Pırlanta tek taş yüzükler arasından zevkinize ve tarzınıza uygun olan modeli kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca 6 ayda bir ücretsiz bakım avantajından yararlanarak tek taş pırlanta yüzüğünüzün göz kamaştıran ışıltısını ömür boyu yansıtmasını sağlayabilirsiniz.

Prenses kesim tektaşoval tektaş yüzük ve damla tektaş yüzük modelleri başta olmak üzere Zen Pırlanta dokunuşunu hissettiren pırlanta yüzük modelleri; göz alıcı bir görünümü simgeliyor. Klasikten moderne pek çok tasarımın bir arada yer aldığı Zen Pırlanta koleksiyonu; modern tektaş pırlanta ve 14 ayar beyaz altın tektaş yüzük modellerini sizlerle buluşturuyor. Her bir tasarım, fark yaratan bir tarzın vücut bulmuş halidir.

Tarzınızla muhteşem bir uyum yakalayan eşsiz tasarımları, kıyafetlerinizi estetik bir şekilde tamamlamak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda stilinizle uyumlu pırlanta yüzükleri kullanarak her ortamda ışıltınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Sevgiliye tektaş yüzük olarak tercih edebileceğiniz modeller ile sevginizi taçlandırabilirsiniz. Pembe altın tektaşkare tektaş yüzük ve büyük taşlı tektaş ve daha birçok model; Zen Pırlanta Koleksiyonu’nda sizleri bekliyor!

Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tektaş Yüzük Nasıl Seçilir?

Tektaş pırlanta yüzük tercih ederken aşkınızın sembolü olacak tektaş pırlantanın tasarımına dikkat etmelisiniz. Bilinenin aksine tektaş yüzükler, son derece geniş bir tasarım çeşitliliğine sahiptir. Pırlantanın kusursuzluğu ve ihtişamıyla tasarlanan tektaş pırlantalar, farklı karat özelliklerine ve modellere ev sahipliği yapar.

Tektaş yüzük seçerken sevdiğiniz insanın tarzıyla uyumlu yüzükleri tercih etmeye özen gösterebilirsiniz. Zen Pırlanta, göz alıcı tektaş yüzük tasarımları sizlerle buluşturduğundan, her tarza uygun yüzük modelleri mevcuttur.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tektaş Yüzük Çeşitleri Nelerdir?

Tektaş yüzük çeşitleri kesim biçimlerine göre; geleneksel oval kesim, damla kesim, kalp kesim, markiz kesim, tasarımlarına göre; sarmaşık, aşk pusulası, kuğu, Hera, Eros, ışık yolu tasarım şeklinde kategorize edilebilir. Ayrıca bu modellere ek olarak altın tektaş pırlanta yüzük modelleri de aşkınızı ilan edeceğiniz o özel anda tercih edebileceğiniz modellerdendir.

Geleneksel tasarımlardan hoşlanıyor ve aşkınızı ilan ederken klasik detaylara bağlı kalmak istiyorsanız klasik tasarımlara yönelebilir ve oval kesim tekniğini tercih edebilirsiniz. Aşkınızı ifade ederken modern detaylara yer vermek istiyorsanız kuğu, sarmaşık ve aşk pusulası gibi Zen’in kusursuz dokunuşlarıyla geliştirilen seçkin tasarımlar, son derece doğru bir tercih olacaktır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Evlilik Teklifinde Tektaş Hangi Parmağa Takılır?

Evlilik tekliflerinin çok özel bir sembolü tektaş yüzükler, teklif anında sağ elin yüzük parmağında hayat bulur. Bu kusursuz an, sevdiğinizin sağ elinde başlar ve evliliğe kadar yüzük bu parmakta kalır.

En az evlilik teklifi anı kadar özel olacak evlilikten sonra ise tektaş pırlantanın yeni adresi sol elin aynı parmağıdır. Hangi parmakta ya da elde olursa olsun pırlanta tektaş yüzük, aşkınızın sembolü olmaya sonsuza dek devam edecektir.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Evlilik Teklifinde Hangi El Uzatılır?

O özel anda çoğunlukla ne yapacağınızı şaşırsanız da tektaş pırlanta yüzükler, evlilik teklifi anlarında sağ elin yüzük parmağına takılır. Dolayısıyla evlilik teklifi aldığınız o unutulmaz anı, sağ elinizi uzatarak ölümsüzleştirmelisiniz.

Daha sonra pırlantanın muhteşem parıltısını içinizde hissedebilir, sonsuza dek sürecek aşkınızı pırlantanın parıltısında keşfedebilirsiniz. Tektaş yüzük pırlanta, evlilik ya da nişan sürecine kadar daima bu parmakta kalır. Bu yazılı olmayan kural, pırlantanın muhteşem parıltısı eşliğinde gelenek ve ritüellere bağlılığınızı açıkça gösterecektir.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tektaş Pırlanta Yüzük Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tektaş pırlanta yüzük tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli detay satın aldığınız pırlanta yüzüğün sertifika ve garantiye sahip olmasıdır. Pırlanta, doğası gereği kolaylıkla deforme olmaz. Buna karşın pırlantanızın saflığı ve kusursuzluğunu gösteren sertifika, tektaş pırlanta yüzüğünüzün ömür boyu kimliği olacaktır.

Her değerli taşta olduğu gibi elmasın en kusursuz kesimi olan pırlantalarda da evrensel geçerliliğe sahip olan sertifikalar bulunur. Sertifikalar, tüm yaşamınıza eşlik edecek tektaş pırlantanın dünyanın her noktasında geçerli olan kimliğidir ve bu sertifikalar, sahip olduğunuz tektaş pırlanta yüzük özelikleri hakkında bilgi verir.

Zen Pırlanta, 6 ayda bir kez olmak üzere sunduğu ücretsiz bakım desteğiyle, pırlantanızın yaşamınıza eşlik etmesini sağlıyor. Pırlantanızın ilk günkü gibi parıldayarak gücünü her an yanınızda hissettirebilmesi adına düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekir. Zen Pırlanta ayrıcalıkları ve kalitesiyle pırlantanızı güvenle kullanabilir, sonsuz aşkınıza sonsuzluk katabilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tektaş Yüzüklerde Standart Ölçüler Nelerdir?

Tektaş pırlanta yüzükler için standart ölçü çoğunlukla 12-16 aralığındadır. Bununla birlikte tıpkı aşkınız gibi her pırlanta yüzük, biriciktir. Sevdiğinizin parmak ölçüsünü alarak o özel anı ölümsüz kılacak pırlanta tektaş yüzüğünüzü özel ölçülerle tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Zen Pırlanta, aşkınıza özel uygulamalarıyla pırlantanın ihtişamını yaşamınıza taşıyor.

Zen Pırlanta ayrıcalıklarıyla satın aldığınız tektaş pırlanta yüzüklerde, 9 aya kadar ücretsiz kişiye özel ölçüye göre ayarlama avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bu avantaj, Zen Pırlanta’dan satın aldığınız yüzüklerde satın alma tarihinden itibaren ilk 9 ay için bir kereyle sınırlı olmak kaydıyla sunulmaktadır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Tektaş Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Tektaş pırlanta yüzük ölçüsü almak için en doğru yöntem, sevdiğinizin parmağındaki başka bir yüzüğün ölçülerini almaktan geçer. Tektaş pırlanta yüzükler, her ne kadar kendine özgü bir ölçülendirme sistemine sahip olsa da sevdiğinizin parmağındaki diğer yüzüklerin ölçüsünü alarak doğru bir tercihte bulunabilirsiniz.

Pırlanta tektaş yüzük ölçüsü almak için farklı yöntemler bulunsa da sevdiğiniz kişinin yüzük parmağında kullanmış olduğu bir yüzüğü Zen Pırlanta’ya getirebilir, yüzük ölçüsünün profesyonel bir şekilde alınmasını sağlayabilirsiniz. Zen Pırlanta ayrıcalığıyla sevdiklerinize benzersiz yüzükler satın alabilir, sevdiğiniz kişiye aşkınızı itiraf edebilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Neden Zen Pırlanta Tektaş Yüzükleri Tercih Etmelisiniz?

Zen pırlanta tektaş yüzük koleksiyonu, dünyanın en özel elmaslarından imal edilmiş seçkin modellerle aşkınıza sonsuzluk katıyor. Koleksiyonda yer alan seçkin modeller pırlanta tektaş yüzük fiyatları bakımından her bütçeye hitap ederken yaşamınıza Zen’in eşsiz kalitesini de taşıyacak.

Sertifikalı, bakım garantili tektaş pırlanta yüzüklerin yanı sıra Zen Pırlanta, pırlantanızın yaşamınızın her anına tanıklık etmesi adına satış sonrası yüksek standartta hizmet sağlıyor. 6 ayda bir kez ücretsiz bakım imkanlarından faydalanabilir ve Zen’in diğer ayrıcalıklarıyla kendinizi pırlantanız kadar özel hissedebilirsiniz.