Tektaş Yüzükler

Unutulmaz Anların Şahidi Tektaşlar Zen’ de. Aşkın ve bağlılığın simgesi pırlanta, sahnede tek başına, kadınların ilgi odağı olmaya devam ediyor…
Filtreler
Sırala
Karat

Hemen İncele

Zen Pırlanta

Hemen İncele

Unutulmaz Anların Şahidi Tektaşlar

Başrollerinde pırlantanın olduğu aşkınızın en güzel hikayesi Zen’de. Aşkın ve bağlılığın simgesi pırlanta, sahnede tek başına, kadınların ilgi odağı olmaya devam ediyor… İlişkilerin birer nişanesi gibi parmaklarda parıldayan tektaş pırlanta yüzük, sizin gibi tek, aşkınız kadar özel. Birbirinden özel modellerin yer aldığı tek taş yüzük koleksiyonunu çok beğeneceksiniz! Her kadın özeldir ve kendileri gibi özel bir yüzük kullanmayı isterler. Dolayısıyla her kadının sevdiği tektaş stili de farklıdır.

Zen Pırlanta kadınların özgün karakterlerinden ilham alarak tasarladığı birbirinden özel tasarımlarda klasikten moderne uzanan hatlarla birçok farklı yüzük modeli sunuyor. Taşın karatı, montürün biçimi, tırnakların kalınlık oranı gibi değişkenler bir tektaş yüzüğün en önemli kriterleridir. Siz de stilinizi göz önüne alarak parmak şeklinize en uygun modelleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Klasikten yanaysanız yalın bir tasarımı seçebilir, gösterişi seviyorsanız büyük bir taş seçebilir, modern hatlardan hoşlanıyorsanız hareketli tasarımları tercih edebilir, ışıltıdan hoşlanıyorsanız ışık yoluyla taçlanmış modelleri tercih edebilirsiniz.

Tektaşlar evlilik teklifi, evlilik yıldönümü gibi aşkınızın en özel günlerinin parlayan yıldızı ve erkeklerin seçerken en çok düşündükleri aksesuarlar. Sevdiğiniz kadının elini her tuttuğunuzda hissedeceğiniz yüzükler aynı zamanda sizin aşkınızın simgesi olarak onun ellerinde parlayacak ve bir yıldız gibi sonsuza dek ışıldayacak. En önemli gününüz ve unutulmaz bu anların şahidi tektaşlar olacak.