Zen Pırlanta
Zen Pırlanta

Pırlanta dünyasının kutup yıldızı: Tektaş Pırlanta Yüzük 

Pırlanta taşıdığı ateş ve parlaklıkla, mutluluk ışıltılarına her zaman en yakışan taş oldu. Pırlanta dendiğinde ise akla önce, asırlardır bağlılığın ve sonsuz sevginin sembolü olmuş tektaş geliyor. Dolayısıyla bir kadının pırlanta tutkusunda tektaşın çok ayrı bir yeri var. Çoğu kadın için pırlantayla tanışmanın ilk adımı olan tektaş, bu yüzden adeta kutup yıldızı gibi bu ışıltılı dünyada yol gösteriyor.

Tektaş modelleri artık çok çeşitlendi. Zen Pırlanta olarak sürekli büyüyen ve klasik modellerden modern detaylara sahip tasarımlara kadar uzanan geniş bir tektaş koleksiyonu sunuyoruz. Evlilik teklifi, yıldönümleri gibi özel günlerde hediye edilen tektaşların manevi değeri kuşkusuz çok büyük. Ancak birçok kişi tektaşını zamanla daha büyük bir tektaşla, farklı bir modelle yenilemek istiyor. Tektaş büyütme konusunda da ayrıcalık sunuyoruz. Tektaş pırlanta dünyasının yıldızı olmaya devam edecek. Biz de farklı tasarımlarla sizi hep Türkiye'deki en geniş tektaş koleksiyonuyla buluşturacağız.

Tektaş neye göre fiyatlandırılır ve nasıl seçilmelidir?

Çıplak gözle bakıldığında aynı gibi görünse de, her tektaş bir diğerinden tamamen farklıdır, başka bir deyişle her tektaş eşsizdir. Aynı karattaki iki Pırlanta tek taş kesim, karat gibi özellikleri göz önünde bulundurularak sınıflandırılır ve fiyatlandırılır. Tektaş seçerken ilk belirlemeniz gereken nokta, istediğiniz taşın büyüklüğü ve bütçeniz olmalı. Taş büyüklüğü onu takacak kişinin kişisel tercihidir. Herkes büyük taşları tercih etmeyebilir. Kullanım şekli alışkanlıklar ve fiziksel özellikler göz önünde bulundurularak seçilecek bir tektaş o kişiye daha büyük bir tektaştan çok daha fazla yakışacaktır. Taşın büyüklüğüne göre montür seçimi başka bir önemli noktadır. Doğru bir montür, taşı daha büyük gösterebileceği gibi yanlış bir montürde taşı daha ufak gösterebilir. Taşı tutan tırnaklar çok kalın yada çok ince değil, taş ile uyumlu olmalıdır. Sonsuz aşkın ve bağlılığın sembolü pırlanta, yüzyıllardır bir gelinliğin vazgeçilmezi oldu. Gelinler, pırlantanın karşı konulmaz ışığıyla hep göz kamaştırdı… Tektaş yüzükler koleksiyonunun ilhamı sonsuz aşk ve mucizeler… Coşkulu, tutkulu ve sürprizlerle dolu benzersiz bir yüzük koleksiyonu. Yıldızlar kadar parlak ve ışıltılı bir aşk serüveni gibi, sonsuzluk, ışık ve romantizmi simgeleyen tek taş yüzükler Zen pırlantada sizleri bekliyor. Güçlü bir bağı temsil eden, büyüleyici tek taş yüzük modelleri ile her gününüz en özel gününüz olacak.

Tektaş Zen’den alınır.

-Türkiye’nin en çok pırlanta satan markası

-En yüksek fiyattaki tektaşları en uygun fiyata sunan “tektaşın tek adresi”

-Klasikten moderne uzanan geniş bir ürün yelpazesi seçeneği,

-Tüm mağazalarımızda pırlanta konusunda uzman satış danışmanları,

-Taşın kalitesini belgeleyen garanti sertifikası

Devamını Oku
Crealive zen-diamond.de