Filtreler
Sırala

Pırlantanın Kalbi: Forevermark Pırlanta

Aşkınızın en ışıltılı, anlamlı ve estetik simgesi olan pırlanta, Forevermark seçkinliğiyle modern ve geleneksel detaylarla buluşuyor. Zen Pırlanta Forevermark koleksiyonu, eşsiz model ve tasarımların yanı sıra en seçkin pırlantalara da ev sahipliği yapıyor. Kalbinize dokunarak aşkınızın simgesi olacak pırlantalar, Zen’in seçkin detaylarla bezenmiş özel Forevermark koleksiyonunda!

Forevermark Zen Pırlanta koleksiyonunda sizleri hangi mücevherler mi bekliyor? Tektaşın büyüleyici ışıltısı ve kusursuz anlamıyla bezenmiş eşsiz yüzük modellerinden mutlu birlikteliklerin sembolü beştaş yüzüklere kadar sıra dışı tasarımlarıyla pırlanta aksesuarlar koleksiyonda yer buluyor. Ayrıca Forevermark Tribute Koleksiyonu, pırlantanın kusursuz zarafetini muhteşem bir ışıltıyla yansıtıyor. Özel tasarım pırlanta yüzüklerin yanı sıra büyüleyici bir zarafete ev sahipliği yapan pırlanta kolyelerle, Forevermark Tribute Koleksiyonu, başrolünde pırlantanın olduğu sıra dışı bir ışıltı vadediyor.

Aşkınızın ilk günkü tazeliğini ve eşsiz ışıltısını pırlantanın kusursuzluğuyla yansıtabileceğiniz Forevermark pırlantaların her birinde gözlerinizle göremeyeceğiniz, tıpkı aşkınız gibi tamamen size özgü karakteristik detaylar yer alıyor. Aşkınız kadar sonsuz, biricik ve özel! Her biri özenle seçilerek incelenen ve pırlantanın kalbine kadar dokunabilmeyi başarmış zanaatkarların seçkisinden geçen Zen Forevermark pırlantalar, aşkınızın sembolü olmak üzere Forevermark dokunuşlarıyla tasarlanıyor.