Zümrüt Kolyeler

Sadakat ve aşkın simgesi zümrüt, aşkınızı göstermenin en güzel yollarından...
Filtreler
Sırala

Yeşilin En Asil Hali: Zümrüt Kolyeler

Dünyanın en değerli doğal taşlarından biri olan zümrüt taşı, asil rengi ve güçlü aurası ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor. Sadakat ve aşkın simgesi zümrüt, aşkınızı göstermenin en güzel yollarından belki de… Yeşilin dinlendirici etkisi ve asil görünümü size iyi gelecek. Pırlanta ve zümrüdün ahenk içindeki uyumu narin boynunuzda bir yıldız gibi parlayacak ve size eşsiz bir deneyimin kapısını açacak. Antik hikayelerden günümüze, zümrüt her daim en güzel hikayelerin özünde, en değerli mücevherlerin kalbinde yer almıştır.

Zen Pırlanta bu değerli taşı muntazam tasarım ve kesimle eşsiz hale getirerek zümrüt yeşili kolye koleksiyonunu oluşturdu. Stilinde asilliği sevenlerin, sofistike görünümleri üzerinde taşımak isteyenlerin tercihi dünden bugüne her daim zümrüt! Farklı geometrik şekillerin yer aldığı zümrüt pırlanta kolye serisinde asilzadelere yakışır tasarımlara imza atıldı. Eşsiz tasarımların, etkileyici yeşil tonlarla buluştuğu zümrüt pırlanta kolyeleri, şık bir gece davetinde rahatlıkla takabilir, bütün gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Kutlama ve davetlerin yeni konuğu zümrüt altın kolye!

Siz de kendinize verdiğiniz kıymeti göstermek için bir çift zümrüt gerdanlık alabilir, her kullanışınızda kendinizin değerini yeniden anlayabilirsiniz. Zümrüt kolyeleri, Zen zümrüt yüzük ve küpeler ile de kombinleyerek ışıltınızı artırabilirsiniz. Hayatınızdaki en kıymetli kadına, dünyanın en değerli taşını bir kolye aracılığıyla vermek isterseniz zümrüt taşlı kolye bunun için ideal bir seçim! Yeşilin en derin hali zümrüt küpeleri Zen Pırlanta farkı ile deneyimleyin.