Zen Pırlanta

Zümrüt, huzurun ve aşkın simgesi…

Zümrüt, çok eski bir tarihçeye dayanıp, dünyadaki maddi ve manevi öneme sahip en değerli taşlardan birisi olarak kabul görür. Eskilere dayanan tarihçesinde tedaviler için dahi kullanılan bu taş aynı zamanda, mutluluğu, bereketi, bağları ve ruhsal gelişimi desteklediği kabul edilir. Zen Diamond’ın özenle tasarladığı zümrüt yeşili kolyeler, zarafetinizi daim kılacak.

Birbirinden özel zümrüt kolye ucu dizaynlarıyla yeşilin en güzel tonunu herkese yansıtın. “Aşk taşı” zümrüt ile mutluluğu yakalayın ve çevrenizdeki negatif enerjiyi uzak tutun. Dünyadaki en önemli dört taştan birisi olan zümrüt, gücün, zenginliğin ve bolluğun taşı olarak kabul görür. Zümrüt yeşili kolyelerimiz de en cazibeli halleriyle, hayatınıza neşe, uyum ve romantizm katmak için sizi bekliyor.

Yenilikçi ve gelenekselliğini koruyan birçok deseni, Zen Diamond olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Işığı saçılmaya uğratan zümrüt ile en alımlı şekilde parıldayan pırlantaları bir araya getirdik. Aşk taşını boynunuza taktığınızda zümrüt kolyenizin ucu parıldayacak ve tüm ilgi üzerinizde olacak. İlginin odağındayken kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz.

Zümrüt kolye fiyatlarımızla, sizlere tamamen kusursuz ve gerçek zümrüt taşlarla tasarladığımız kolye modellerini sunuyoruz. 1980’den beri tüm modellerimizi gerçek taş ve pırlantalarla tasarlayıp müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz ve ayrıca pırlantalı zümrüt kolye modellerimizde tüm müşterilerimize taksitli ödeme fırsatları sunuyoruz. Zen Diamond ’da paranızı her zaman doğru taşa verirsiniz.

 
Devamını Oku
Crealive