Forevermark Tektaş Küpeler

Dünyanın en büyük pırlanta üreticisi De Beers Grubu’na ait Forevermark, en özenle seçilmiş pırlantaları sunuyor...
En popüler
Filtreler
Sırala

Güzelliğinizi Forevermark Tektaş Küpelerle Taçlandırın

Zen Pırlanta ve Forevermark birlikteliğinin ürünü olan tektaş pırlanta küpeler, özel anlarınızda sevdiklerinize verebileceğiniz en kusursuz armağanlardan bir tanesidir. En kusursuz elmaslardan imal edilerek tasarlanan eşsiz pırlantalar, Forevermark dokunuşlarıyla hayat bulur. Her pırlanta mücevher, gözle göremeyeceğiniz kimlik numarası ve pırlantanın derinliklerine uzanan usta işi sanatçılıkla mühürlenmiştir. 

Forevermark tektaş küpeler, zarif dokularıyla seçilmiş pırlantaların ihtişamlı ışıltısını yansıtır. Tamamen özel tasarımlardan oluşan Forevermark’ın tektaş küpe koleksiyonunda her tarza hitap eden seçkin modeller bulunuyor. Tektaşın dokusunu hissedebileceğiniz özel tasarımlardan, modern ve geleneksel detayların bütünleştiği seçkin tektaş küpelere kadar koleksiyon, Forevermark ayrıcalığını bünyesinde barından birçok eşsiz tasarıma ev sahipliği yapıyor.

Forevermark tektaş küpeler, güzelliğinizi tamamlamanın da ötesinde, ışıltınızı pırlantanın kusursuzluğuyla yansıtmanız için en nadide mücevherlerdir. Bir aksesuardan çok daha fazlası olan Forevermark’ın tektaş küpe koleksiyonun her bir üyesi, özenle seçilmiş pırlantaların sanatsal dokunuşlarla tasarlanmasıyla oluşmuştur. Pırlantanın kusursuzluğu ve yüzyıllardır süregelen anlamından ilham alınarak tasarlanan koleksiyon, tüm detaylarıyla kalbinize işleyecek. Forevermark mühürlü tektaş küpeler, özel anlarda tarzınızı ışıltı ve zarafetle tamamlarken aynı zamanda güzelliğinizin de sembolü olacak!

Forevermark imzalı tektaş küpe koleksiyonunda; geleneksel tektaş tasarımı, çerçeveli detaylarıyla büyüleyen Endlea konsepti, oval hatlarıyla zarafetin simgesi Encordia tasarımı ve Tribute temasının işlendiği eşsiz görünümüyle parıldayan pırlanta tektaş küpe modelleri yer alıyor. Forevermark tektaş küpeler,muhteşem ışıltınızın en eşsiz tamamlayıcısı olurken, sevdikleriniz için ise sevginizi anlatmanın en anlamlı ve kusursuz yolu olacak! 

En gözde pırlantaların bir araya gelmesiyle tasarlanan tektaş küpeler, Zen Pırlanta tektaş yüzük modelleri ile muhteşem bir uyum yakalıyor. Tektaş küpelerin zarafetinden yararlanabilir, kombinlerinize ışıltı katabilirsiniz.