Renkli Taşlı Kolyeler

Renklerin Doğal Gücü... Değerli taşların eşlik ettiği kolyelerin de kendilerine özgü enerjileri var. Zen Pırlanta doğadan aldığı ilhamla doğal taşların enerjisini özgün tasarımlı kolyelerine işliyor.
En popüler
Filtreler
Sırala

Renklerin Doğal Gücü

Her doğal taşın bir enerji alanı ve aurası olduğu bilinmekte. Bu değerli taşların eşlik ettiği kolyelerin de kendilerine özgü enerjileri var. Zen Pırlanta doğadan aldığı ilhamla doğal taşların enerjisini özgün tasarımlı kolyelerine işliyor. Farklı renkler, farklı enerjiler renkli taşlı kolye koleksiyonunda sizleri bekliyor!

Zarif tasarımların doğal taşlarla taçlandığı bu seride, sarıdan turuncuya, maviden mora giden renkli taşları göreceksiniz. Ametist taşın mavisi, blue topazın mavisi, smooky quartzın kahve tonları bu seride bazen tekli olarak kullanılırken bazen de aynı tasarıma birkaç farklı taş eşlik ediyor. Renklerin ahenkli uyumu karşısında büyüleneceksiniz. Pırlanta detaylarını her bakışta derinden hissedeceksiniz. Her tasarım, içinde farklı hikâye ve stiller barındırıyor; herkese farklı enerjiler sunuyor.

Klasikten moderne giden farklı zen renkli taşlı kolye tasarımlarını hem özel günlerinizde hem de gündelik hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanışlı yapısı ile renkli taş kolyeler mücevher kutunuzun en çok rağbet gören aksesuarı olacağa benziyor. Zarif detay tasarımlar, gösterişli taşlar, farklı geometrik şekiller, pırlantalı ışıltılar, beyaz ve pembe altınlar… Bu koleksiyonda hepsi ahenkle dans ediyor adeta! Renklerin doğal gücüne Zen’le evet deyin.

Doğal güzelliğinizi doğal bir taşla bütünleştirmek istiyorsanız renkli taşlı pırlanta kolyelerden edinmelisiniz. Kendinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden. Hayatınızdaki değerli kadınlara hediye etmek için ideal takılardan olan renkli taşlı kolyeler çarpıcı renk ve tasarımlarıyla sahiplerini bekliyor.