Tesbihler

Zen Pırlanta, erkekler için yarattığı aksesuar koleksiyonu ile maskülen çizgilere ışıltı katıyor. Erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer alan tesbihler pırlanta ile buluşuyor...
Filtreler
Sırala

Zen Tesbih Modelleri Pırlanta Işıltısıyla Buluşuyor

Altının klasik detaylarıyla hareketlilik kazanan tesbihler başta olmak üzere birçok tasarım; Zen Pırlanta tesbih koleksiyonu içerisinde kendisine çok özel bir yer buluyor!

İncelikli işçiliğin vücut bulmuş hali lapis tesbih, siyahın asaletini üzerinde taşıyan oniks altın tesbih, ışıltısıyla göz alıcı güzellikte kehribar altın tesbih ve daha fazlası; Zen Pırlanta’nın eşsiz dokunuşlarıyla tasarlandı. Pırlanta ve gümüşü bir araya getiren pırlantalı gümüş tesbih, çok daha modern bir görünüm arzulayan erkeklere bir tasarımdan çok daha fazlasını vadediyor. 

Akik ile tasarlanan akik tesbih ise tutkunun rengi kırmızıyı üzerinde taşıyor. Benzersiz bir tasarım olduğunu kanıtlayan ay yıldız pırlantalı gümüş tesbih, tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Pırlanta ve altının uyumuyla dinamizm kazanan siyah pırlantalı altın tesbih hem tasarımıyla hem de sembolize ettikleriyle büyük bir anlam kazanıyor. 

Geçmişten günümüze Türk geleneğinde özel bir yer edinen tesbihler, Zen Pırlanta’nın ayrıcalığını üzerinde taşıyor. Özel hediyeler arasında yer alan tesbihleri sevdiklerinize hediye olarak sunabilirsiniz. Zen Pırlanta, tesbih modellerinde pırlantanın ışıltısına yer vermeye devam ediyor!