Zen Pırlanta

Tasarım Pırlanta Bileklik

Rengarenk bileklikler, mücevher dünyasının farklı enerjilerine sahip değerli taşlarıyla buluşarak modern bilezik tasarımlarında yeni bir sayfa açıyor. Zarafetin taşı safir ve gücün taşı yakut, tarzınıza ruhunu geçirerek şıklığınıza zarafet ve güç katacak. Tasarım pırlanta bilekliklerimiz sayesinde siz de pırlantanızın ışıltısına renk ve enerji katabilirsiniz.
Yuvarlak, oval ya da damla kesim safir ve yakutlar bileklere şıklığı getiriyor. Kendi stilinizi özgürce yansıtabileceğiniz bileklikler, pırlantanın en şık ve naif halini simgeliyor. Hem gece hem de gündüz kullanılabilen farklı renk, tasarım ve ince detaylara sahip pırlanta bileziklerle tarzınızı taçlandırın. 
Her kıyafete ayrı bir şıklık katan birbirinden güzel tasarım altın bileklikler ile günün yıldızı olabilirsiniz. Pırlantanın saf ışıltısı, romantizm ile birleşerek görenleri kendisine hayran bırakıyor.  Tasarım bileklik modelleri, sahibinin bir daha vazgeçemediği ve her kombinle uyum sağlayabilen mükemmel bir enerjiye sahip. 
Göz kamaştıran pırlantalar şimdi bileklerinizde parlıyor. Sadelikten yana olanların sıklıkla tercih ettiği zarif bileklikler, ihtişamları ile büyülüyor. Stilinizin en asil tamamlayıcısı mücevherler, Zen Pırlanta tasarımlarıyla size ışıltı katacak. Tasarım bileklik modelleri arasında her zevke ve günün her saatine uyumlu modeller ile fark yaratın. Sarı ve rose gold renginin siyah ile uyumunu keşfedin. Farklı ve birbirinden zarif pırlantalar ile en eşsiz görünümü yakalayın.

Burç Bileklikler

Tüm kadınların her daim tutkusu olan burç bilekliklerin moda haline gelmesi son 20 senenin hediyesi. Ne güzel bir dekolteye, ne incecik parmaklara, ne de kuğu gibi bir boyna ihtiyaç hissettirmemesi; her kıyafete ve her kadına yakışacak bir bilekliğin bulunması, aynı zamanda burçlara olan inançlarımız bu tutkunun roket hızıyla yükselmesine sebep oldu.
Devamını Oku
Crealive