2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Tasarım Bileklikler

Sizin İçin, Size Özel Stilinde özgünlükten yana olanlara özel tasarım bileklikler Zen Pırlanta’ da.
En popüler
Filtreler
Sırala

Sade ve şık olmanın yolu: Tasarım Bileklikler

Sizin İçin, Size Özel Stilinde özgünlükten yana olanlara özel tasarım bileklikler Zen Pırlanta’da. Her tasarım, içinde ilham verici bir hikâye ve güçlü bir mesaj saklıyor. Zen Pırlanta tasarım bileklikler, detaylara önem verenlerin vazgeçilmezi olacak. Kalp, yıldız, kelebek, kar tanesi, nazar boncuğu figürleri, sonsuzluk simgesi, love yazısı gibi birbirinden anlamlı formların işlendiği bileklikler, sonsuz aşka dair mesajlar veriyor.

Tasarım bileklikler arasından zarif çizgilere sahip olan modeller, tarzında sadeliği benimseyenler için ideal. Günlük  kıyafetlerinize ışıltı katmak ya da şık ve göz alıcı bir kıyafetinizi yalınlıkla dengelemek için tercih edebilirsiniz. Gündüzden geceye her an, her tarzla kombinlenebilecek olan tasarım pırlanta bileklikler vazgeçilmeziniz olacak.         

Feminen figürler ya da safir, zümrüt, yakut gibi farklı renklerle hazırlanan tasarım bileklikler kadınların seçim yaparken zorlanacağı modeller sunuyor. Zen Pırlanta’nın erkeklere özel bileklik tasarımları ile karizmatik bir duruş sergileyebilirsiniz. Erkek tasarım bileklik modellerindeki yalınlık, sizin çizgilerinizi gösterecek. Kadın ve erkeklere özel birbirinden farklı bileklik tasarımları için en doğru adres Zen Pırlanta.