Forevermark Tektaş Kolyeler

Dünyanın en büyük pırlanta üreticisi De Beers Grubu’na ait Forevermark, en özenle seçilmiş pırlantaları sunuyor...
Filtreler
Sırala

Şıklığınıza Şıklık Katan Forevermark Tektaş Kolyeler

Aşkınız kadar ışıltılı, zarif ve ihtişamlı tektaş kolyeler, Forevermark’ın usta zanaatkarlarının elleriyle dünyanın en berrak ve beyaz pırlantaları arasından özenle seçildi. Birbirinden zarif ve eşsiz modellere ev sahipliği yapan koleksiyonda, gelenekselden moderne uzanan seçkin tasarımlar yer alıyor. Forevermark tektaş kolyeler, pırlantanın muhteşem ışıltısını kusursuzlukla yansıtırken aynı zamanda zarafet dolu dokusuyla göz kamaştırıyor. Forevermark ve Zen Pırlanta iş birliği ile usta zanaatkarların el işçiliğinden geçerek tasarlanan tektaş kolyeler, pırlantanın zarafetini aşkınızın derinliklerine kadar taşıyor. En özel günlerde sizin için en özel kişiye, sonsuz aşkınızın anlamı olarak uzanacak tektaş kolyeler, Forevermark’ın özel koleksiyonlarında!

Forevermark tektaş kolyeler, farklı koleksiyonlar içerisinde gerçek anlamıyla sanat eserlerinin kusursuz zarafetini bünyesinde barındırıyor. Geleneksel tektaş pırlanta konseptine ev sahipliği yapan klasik modeller, Setting Koleksiyonunun çizgilerini yansıtan modern tasarımlar, oval hatlarıyla büyüleyen ve zarafetin sembolü Center of My Universe koleksiyonunun en nadide parçası tektaş kolyeler, Encordia konseptinin zarafetine ev sahipliği yapan su damlası tasarımlar ve çok daha fazlası, Forevermark tektaş kolye koleksiyonunda şıklığınızın tamamlayıcısı olmayı bekliyor.

Usta zanaatkarların sanatsal dokunuşlarıyla göz kamaştıran tektaş kolyeler, pırlantanın sonsuz ışıltısından ilham alınarak tasarlandı. Birbirinden eşsiz koleksiyonlardan muhteşem pırlanta sanat eserlerinin yer aldığı Forevermark tektaş kolye modelleri, özel anlarda sevdikleriniz için en unutulmaz armağan olacak. Her ortam şıklık, estetik ve zarafeti tarzınıza taşıyabileceğiniz Forevermark tektaş kolyelerle Zen Pırlanta ayrıcalıklarını da derinlikli olarak hissedebilirsiniz. 

Forevermark tektaş kolyeler, Zen Pırlanta dokunuşlarıyla sizler için özel olarak tasarlandı. Zarafetinizi ön plana çıkaracak olan tektaş kolyeleri, tek taş pırlanta modelleri ile bir arada kullanabilir, stilinizle her ortamda gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.