2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ
En popüler
Filtreler
Sırala

ZEN Pırlanta Yüzük


Doğanın en özel taşlarından olan ve bir benzeri dünya üzerinde bulunmayan pırlantalar, Zen’in eşsiz tasarımları ile yüzüklerin kalbinde atmaya devam ediyor. Sizin gibi özel, sizin gibi eşsiz… Parmaklarınızda pırlantalı dokunuşları hissetmek sizi iyi hissettirecek. Pırlanta yüzük parıltı ile bütün gözleri üzerine çekecek. Ellerinize her baktığınızda bu görsel şöleni izlemek sizin de hoşunuza gidecek.


Mücevher kutularının gözde takısı yüzükler, klasikten moderne birçok model ile karşınızda. Zen yüzük koleksiyonları arasında sizi hangi başlıklar mı bekliyor? Başrollerinde pırlantanın olduğu aşkınızın en güzel hikayesi tektaş yüzükler, pırlantanın en net çizgili hallerinden olan baget yüzükler, aşkın en güzel hallerinden biri beştaş yüzükler, stiliyle fark yaratmayı seven kadınların tercihi tamtur yüzükler, pırlantanın modernize edilmiş hali yarımtur yüzükler, kendine özgülük temasından ilham alınarak oluşturulan tasarım yüzükler, romantik bir görünüm sunan reina yüzükler, pırlanta ile bezenmiş soylulara layık taç yüzükler, mavinin en elegant hali safir yüzükler, yeşilin en derin hali zümrüt yüzükler, kırmızıdan bordoya uzanan yakut yüzükler, farklı renklerle farklı enerjiler vadeden renkli taşlı yüzükler… Hepsinin buluştuğu adres: Zen Pırlanta.


En özel günlerde sizin için en özel kişiye gidecek hediyelerin ilk sırasında yüzükler geliyor. Evlilik tekliflerinin başrolleri, nişanların ana kahramanı, yıldönümlerinin olmazsa olmaz hediyesi pırlanta yüzükler oluyor. Onlar aşkınızın birer simgesi, aşkınızın sonsuzluğunun bir göstergesi! Sözün özü pırlanta yüzükler bir aksesuardan çok daha fazlası sizin için!

Yeni Sezon Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzükler, sonsuz sevginin doğadaki en değerli taş olan elmasla kesiştiği eşsiz şaheserlerdir. ZEN pırlanta yüzük koleksiyonu, aşkınızın sembolü haline dönüşecek başyapıt tasarımlarla sevginizi, sonsuzluğa uzanan bir geleneğe dönüştürüyor.

Pırlantanın sonsuz aşkı imgeleyen benzersiz anlamından ilham alınarak geliştirilen Zen pırlanta yüzük modelleri, aşkınıza sonsuzluk katacak! Klasik ve geleneksel tasarımlardan modern detaylarla işlenmiş seçkin modellere kadar Zen’in şık pırlanta yüzük koleksiyonu, bir takıdan çok daha fazlasını vadediyor.

Pırlanta Yüzük Fiyatları 2024

Tasarım pırlanta yüzük ve baget yüzük modelleri başta olmak üzere Zen Pırlanta dokunuşuyla tasarlanan yüzük modelleri, farklı bütçelere hitap edebilecek fiyat seçeneklerine sahiptir. Şık, zarif ve estetik detaylarıyla hareketlilik kazanan tasarımlar, Zen Pırlanta’nın özel koleksiyonları arasında sizlere sunuluyor.

Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Yüzüğün Gerçek Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Pırlanta yüzük, muhteşem parıltısını saflığından alır. Elmasın en saf ve kusursuz hali olan pırlanta, ışığı doğada başka hiçbir taşta olmadığı ölçüde kırar. Pırlantanın bu muhteşem kırılma özeliği, onun gerçekliğini anlamanız adına kullanabileceğiniz en etkili yöntemdir. Sonsuz aşkınızın en nadide parçası olan pırlantanızı ışığa doğru tuttuğunuzda, düz bir çizgi şeklinde ışık gözlemlemiyorsanız pırlantanız, saf aşkınız kadar gerçektir.

Pırlanta yüzük modelleri, her ne kadar evrendeki aşk kadar sınırsız tasarım çeşitliliğine sahip olsa da her pırlanta, parıltısından belli olur. Gerçek bir pırlanta, saflığından asla taviz vermez. Pırlantanızın içerisinde dairesel bir yansıma görüyorsanız, bu pırlantanızın gerçekliği hakkında şüphe duymanız anlamına gelecektir. Gerçek pırlanta, içerisinde saflığına zarar verebilecek hiçbir unsur barındırmaz.

Bununla birlikte pırlanta yüzüklerin altın gibi diğer değerli element ve taşlarla muhteşem bir uyumla tasarlanmaktadır. Pırlanta altın yüzük, altın ve pırlantanın eşsiz birlikteliğini benzersiz bir parıltıyla yansıtır. Altın pırlanta yüzük modelleri, altının ağırlığı ve pırlantanın kusursuz ışıltısını eşsiz şekilde göstererek tarzınıza anlam katacaktır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Yüzük Nasıl Seçilir?

Pırlanta yüzükler arasında tercihte bulunurken, aşkınız kadar sonsuz ve benzersiz tasarımları tercih etmenin yanı sıra pırlantanın evrensel 4C kuralını da dikkate almalısınız. Pırlantanızın aşkınıza sonsuzluk içerisinde eşlik etmesini istiyorsanız; karat, kesim, renk ve berraklık kriterlerini gözeterek tercihte bulunmalısınız.

Pırlanta, her şart altında muhteşem bir ışıltıya sahip olsa da bütün pırlanta aksesuarlar aynı nitelikte değildir. 4C kuralı, pırlantanın evrensel kriterler doğrultusunda niteliklerini gösterir. Pırlanta aksesuarınız karat özeliği, pırlantanın ağırlığını ifade eder.

Pırlanta tercih ederken dikkat etmeniz gereken diğer kriterler ise pırlantanın kesim tekniği, rengi ve berraklığıdır. Muhteşem aşkınızın sonsuz simgesi olan pırlanta yüzüğünüze dair tüm bu bilgilere, pırlantanızın sertifikasından ulaşabilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Yüzük Ne Anlama Gelir?

Muhteşem ve kusursuz parıltısıyla pırlanta yüzükler, her dönem; sonsuz bağlılığın, aşkın, sadakatin, gücün ve zarafetin simgesi olmuştur. Asırlar boyunca aşkın en saf hali olarak anılan pırlanta, kadınların sevgisiyle muhteşem bir bağlılık kurmasını sağlar. Her an saf aşkı hatırlatan bu ışıltı, sonsuzluğa uzanan bir yolculuğun sembolüdür.

Pırlantanın kusursuz ışıltısı, kadınların sonsuz bağlılıkla sürdürdüğü aşkına zarafet katar. Pırlanta sadece aşkla değil, eşsiz ışıltısıyla da tarzınızı zarafetle tamamlamanızı sağlar. Tüm takılarla eşsiz ve bütünlüklü bir uyum kuran pırlanta, tarzınızı evrenin en özel taşının eşsiz parıltısından kaynağını alan kusursuz bir zarafetle bütünleştirir.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

İyi ve Kaliteli Bir Pırlanta Yüzük Nasıl Olmalı?

İyi bir pırlanta, gücünü kusursuzluktan alır. Pırlantanın kusursuzluğunu anlamının en önemli yolu ise yine 4C kuralıdır. Kaliteli pırlanta yüzüğü anlamanın püf noktası; 4C kriterlerine uygunluğunu denetlemekten geçer. Pırlantanızın; rengi, kesim tekniği, berraklığı ve karat özelliği, onun kusursuzluğu hakkında bilgi verecektir.

Ayrıca pırlanta yüzüğü nereden ve hangi adresten tercih edeceğiniz de onun kusursuzlukla olan ilişkisini anlamanın bir diğer yöntemidir. İyi bir pırlanta, dünyanın en özel elmasları kullanılarak usta işi bir kesimle imal edilir. En iyi pırlanta yüzüğü tercih etmek istiyorsanız, elmasa tutkuyla bağlı pırlanta üreticilerini tercih etmelisiniz.

ZEN pırlanta yüzük modelleri, elmasın kusursuzluğundan ilham alınarak geliştirilmiş seçkin tasarımlardan oluşur. ZEN’in pırlantaya ve elmasa olan tutkusu, sunduğu hizmet kalitesinde gizlidir. Zen Pırlanta, 6 ayda bir bakım garantisiyle, pırlantanızın tıpkı aşkınız gibi hiç eskimeden sonsuz sevginize refakat etmesini sağlıyor. Zen güvencesiyle sunulan kaliteli yüzükleri tercih ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Yüzükler Kaç Karat?

Pırlanta yüzükler çoğunlukla 0,05 karat ağırlıktan başlayacak şekilde imal edilir. 0,08, 0,20, 0,25, 0,50, 1,00, 1,25, 2, 3 ve 4 karat değerindeki pırlantalar en yaygın olarak tercih edilen yüzük modelleridir. Pırlantanın karat özelliği, onun maddi değerini belirlemede en önemli kriterlerden biridir. Pırlanta yüzüğün manevi değeri ise aşkınız gibi sonsuzluğu yansıtır.

Pırlantanın karat özellikleri, aksesuarın içerdiği pırlanta oranı ve ağırlığı hakkında bilgi verir. 0,08 karat pırlanta yüzük, aşkınızın sembolü olacak pırlantanın yaklaşık olarak 0,016 gr. ağırlığında olduğunu ifade eder. 0,20 kara pırlanta yüzük 0,4 gr. pırlanta içerirken 0,50 karat pırlanta yüzük, 1 gr. kadar eşsiz pırlantaya ev sahipliği yapar.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Hangi Renk Pırlanta Daha Değerlidir?

En değerli renk pırlanta, “D” harfi ile ifade edilir. D renkte bir pırlantanın en önemli özeliği, elmasın yüz binler yıl boyunca süren sıra dışı serüveninden izleri en az barındırıyor olmasıdır. Işığı kusursuzca yansıtır ve muhteşem saflıktadır. Pırlantanın ve elmasın en saf hali olarak kabul edilir. D renkteki pırlanta, asla renk göstermez ve pırlantanın parıltısını görkemli şekilde yansıtır.

D renkteki pırlanta birçok model ve tasarımda kendine yer bulabilir. Modern çizgilerle tamamen özgün olarak tasarlanan tasarım pırlanta yüzükler, doğadan ilham alınarak geliştirilen çiçekli pırlanta yüzükler ya da su damlası yüzük modelleri, D rengi sınıflandırmanın pırlantaya kazandırdığı muhteşem ışıltıyı en eşsiz şekilde yansıtabilir.

Zen’in elmasa duyduğu sonsuz sevginin en özel eserleri olan pırlanta yüzükler, benzersiz tasarımlarla aşkınıza sonsuzluk katacak! Bir aksesuardan çok daha fazlasını vadeden koleksiyonda yer alan prenses kesim pırlanta yüzük modelleri; aşkınızı kraliyet ailesinin mücevher geleneğiyle buluştururken, oval kesim pırlanta; geleneksel pırlanta dokusunu eşsiz bir ışıltıyla bütünleştiriyor.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Yüzük Ölçüleri Nelerdir?

Pırlanta yüzük ölçüleri, yüzüğün çapı ve çevresine göre belirlenmekte olup her iki değerin belirli ölçü birimine karşılık gelmesiyle 7 numaradan başlayıp 30 numaraya kadar farklı değerler mevcuttur. Zen Pırlanta dokunuşlarıyla tasarlanan ve ışıltılı bir görünüm kazanan yeni sezon pırlanta yüzük modelleri, farklı yüzük ölçülerine sahiptir. Çünkü tasarımların özellikleri, kullanılan pırlantanın karat ağırlığı ve pırlantanın monte edildiği montür; ölçülerin değişiklik göstermesine neden olabilir.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Yüzük Temizliği Nasıl Yapılır?

Pırlanta yüzük modelleri, bir bardak ılık su içerisine bir tatlı kaşığı tuz ve bir tatlı kaşığı karbonat eklenip hazırlanan karışıma konularak pırlantanın temizliği yapılabilir. Pırlanta temizliğini kimyasal içerikli deterjanlar kullanmadan yapmanız son derece önemlidir. Aksi halde pırlanta zarar görebilir ve ışıltısını kaybedebilir. Her ne kadar pırlanta yüzükler evde temizlenebiliyor olsa da bu konuda uzman desteği almanız, pırlantanızın çok daha ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Zen dokunuşuyla tasarlanan incelikli modeller arasından arzu ettiklerinize Zen avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.