PIRLANTA YÜZÜK

Filtreler
Sırala

Hızlı Gönderi

Zen Pırlanta

Bir Aksesuardan Çok Daha Fazlası: Pırlanta Yüzük


Doğanın en özel taşlarından olan ve bir benzeri dünya üzerinde bulunmayan pırlantalar, Zen’in eşsiz tasarımları ile yüzüklerin kalbinde atmaya devam ediyor. Sizin gibi özel, sizin gibi eşsiz… Parmaklarınızda pırlantalı dokunuşları hissetmek sizi iyi hissettirecek. Pırlanta yüzük parıltı ile bütün gözleri üzerine çekecek. Ellerinize her baktığınızda bu görsel şöleni izlemek sizin de hoşunuza gidecek.


Mücevher kutularının gözde takısı yüzükler, klasikten moderne birçok model ile karşınızda. Zen yüzük koleksiyonları arasında sizi hangi başlıklar mı bekliyor? Başrollerinde pırlantanın olduğu aşkınızın en güzel hikayesi Tektaş Yüzükler, pırlantanın en net çizgili hallerinden olan Baget Yüzükler, aşkın en güzel hallerinden biri Beştaş Yüzükler, stiliyle fark yaratmayı seven kadınların tercihi Tamtur Yüzükler, pırlantanın modernize edilmiş hali Yarımtur Yüzükler, kendine özgülük temasından ilham alınarak oluşturulan Tasarım Yüzükler, romantik bir görünüm sunan Reina Yüzükler, pırlanta ile bezenmiş soylulara layık Taç Yüzükler, mavinin en elegant hali Safir Yüzükler, yeşilin en derin hali Zümrüt Yüzükler, kırmızıdan bordoya uzanan Yakut Yüzükler, farklı renklerle farklı enerjiler vadeden Renkli Taşlı Yüzükler… Hepsinin buluştuğu adres: Zen Pırlanta.


En özel günlerde sizin için en özel kişiye gidecek hediyelerin ilk sırasında yüzükler geliyor. Evlilik tekliflerinin başrolleri, nişanların ana kahramanı, yıldönümlerinin olmazsa olmaz hediyesi pırlanta yüzükler oluyor. Onlar aşkınızın birer simgesi, aşkınızın sonsuzluğunun bir göstergesi! Sözün özü pırlanta yüzükler bir aksesuardan çok daha fazlası sizin için!