5 Taş Yüzükler

Güzel Evliliğin mührü tektaş yüzüklerin parıldayan eşlikçisi beştaş yüzükler Zen Pırlanta ile modern yüzüne kavuştu...

Filtreler
Sırala

Hızlı Gönderi

Hemen İncele

5 Taş Farkı Zen’de!

Güzel Evliliğin mührü tektaş yüzüklerin parıldayan eşlikçisi beştaş yüzükler Zen Pırlanta ile modern yüzüne kavuştu. Aşkın en güzel hallerinden biri kuşkusuz beştaş yüzük! Pırlanta cazibesi beş taş ile katlanarak artıyor, taşların birbiriyle uyumu görsel bir şölene dönüşüyor. İster tek başına ister tektaşla kullanılabilecek beştaşları parmağınızdan bir an olsun çıkarmak istemeyeceksiniz! Beştaş yüzük tasarımlarını klasikten moderne farklı modellerle ortaya koyan Zen, muazzam işçiliği ile farkını gösteriyor. Farklı karatlar, farklı tasarımların odağında yer alıyor.

Romantik ve hareketli beştaşlar, ihtişamla parıldarken size de bu anların keyfini sürmek kalıyor. Beştaşlarınızı geceden gündüze, gündelik hayatınızdan şık davetlere; kısacası her an ve her yerde yanınızda isteyeceksiniz. Sizinle bütünleşecek başka kaç şey var ki bu hayatta? Evlilik yıldönümlerinde aşkınızı şiirsel bir şekilde ifade etmenin en güzel yolu belki de sevdiğiniz kadına beş taş pırlanta yüzük armağan etmek. Pırlanta eşsizliğini, beş taş ile sevdiğiniz kadına sunarak onun sizin hayatınız için ne kadar da özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Bazen aşkı anlatmaya cümleler yetmez, kelimeler kifayetsiz kalır. İşte tam da bu anlarda Zen Pırlanta’nın romantik tasarımlı yüzükleri sizin kalbinizden eşinizin kalbine giden bir yol olur.

Aşkınızın geçmişten bugüne olan yolculuğunun en nadide örneği olan beştaş yüzüğü eşiniz parmağında gururla taşıyacak. Gelin siz de beştaş farkını Zen’de deneyimleyin.