Zen Pırlanta

Reina Yüzükler

İlham Perisi REINA

 

Zen Pırlanta'nın ışıl ışıl parlayan Reina koleksiyonu romantik ve çiçeksi formlara sahip tasarımlardan oluşuyor. Reina kolyeler, yüzükler ve küpeler kombinlendikleri tüm kiyafetlere zarif bir dokunuş katıyor. Günün ve haftanın her saatinde ofis kiyafetlerinden hafta sonu şıklığına ve kokteyl elbiselerine kadar birçok farklı tarza eşlik edebiliyor. Reina pırlanta yüzükler, çekinmeden günün her saatinde kullanabileceğiniz kurtarıcı parçalardan oluşuyor.

Hem bahar ve yaz sezonu olmasından, hem de mücevherlerin her zaman çağrıştırdığı romantik etkiden dolayı bu sezon çiçek detaylarını tüm modada olduğu gibi reina yüzüklerde de görüyoruz. Sade, minimal, romantik modeller pırlantaların ışıltısıyla birleştiğinde, kıyafetleri daha şık ve göz alıcı hale getiriyor.

Zen Pırlanta'nın adını kraliçe anlamına gelen 'Reina' dan alan koleksiyonunda pırlantalar, bir çiçeğin yaprakları gibi birbirine sıkıca kenetlenerek ortadaki pırlantayı çevreleyip tek bir pırlanta gibi görünmesini sağlıyor.

Pırlantaların kusursuz dizilişi, etkileyici görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekiyor ve onu taşıyan her kadın için benzersiz hikayeler sunuyor. Her biri farklı bir masalı anlatan pırlanta yüzükler içinde en gösterişlisi: Reina yüzükler. Hayatınızın en özel anlarını eşsiz serüvenlere dönüştürüyor. Tasarımları ile fark yaratan Zen pırlanta, reina yüzükler koleksiyonu ile sınırlarını aşıyor. Kalıpları yıkan ve saf pırlanta taşına ışıltı katan ince detayları ile her zaman göz kamaştırmanızı sağlıyor.

 
Devamını Oku
Crealive