Reina
Yüzükler

Zen Pırlanta

İlham Perisi REINA

Zen Pırlanta'nın Reina koleksiyonu romantik, çiçeksi formlara sahip tasarımlardan oluşuyor. Reina kolyeler, yüzükler ve küpeler kombinlendikleri tüm kiyafetlere zarif kadınsı bir dokunuş katıyor. Günün ve haftanın her saatinde ofis kiyafetlerinden hafta sonu stiline ve kokteyl elbiselerine kadar birçok farklı tarza eşlik edebiliyor.

Hem bahar ve yaz sezonu olmasından ötürü, hem de mücevherlerin her zaman çağrıştırdığı romantik etkiden ötürü bu sezon çiçek detaylarını reina yüzüklerde de görüyoruz. Sade, minimal, romantik modeller pırlantaların ışıltısıyla sıcak günlerin kıyafetlerini daha şık daha göz alıcı yapıyor.

Çiçek, tekstilden dekorasyona ve mücevhere kadar hemen her alanın ve tüm zamanların vazgeçilmez figürü...

Pırlantaların kusursuz dizilişi. Taşıyan her kadın için benzersiz hikayeler. Her biri farklı bir masalı anlatan pırlanta yüzükler içinde en gösterişlisi, Reina yüzükler… Hayatınızın en özel anlarını eşsiz serüvenlere dönüştürüyor. Tasarımları ile her ortamda kendini gösteren Zen pırlanta, reina yüzükler koleksiyonu ile sınırlarını aşıyor. Kalıpları yıkan ve saf pırlanta taşına sonsuz ışıltıyı kazandıran ince detayları ile her zaman göz kamaştırmanızı sağlıyor.

Zen Pırlanta'nın adını "kraliçe anlamına gelen "Reina dan alan tasarımlarında pırlantalar, bir çiçeğin yaprakları gibi birbirine sıkıca kenetlenerek ortada ki pırlantayı çevreleyip tek bir pırlanta gibi görünmesini sağlıyor.

Devamını Oku
Crealive