Reina Yüzükler

İsmini İspanyolca’da Kraliçe anlamına gelen reinadan alan bu koleksiyon, kadınların ruhundaki asaletten ilham alınarak tasarlanmıştır...
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Asil Parmaklarınıza Soylu Bir Dokunuş: Reina Yüzükler

İsmini İspanyolca’da Kraliçe anlamına gelen reinadan alan bu koleksiyon, kadınların ruhundaki asaletten ilham alınarak tasarlanmıştır. Soyluların ihtişamının yansıtıldığı bu seride, çiçeksi ve narin formlar ön planda. Bu haliyle romantik bir görünüm sunan reina yüzükler, ruhunda romantik bir asilzade taşıyan kadınlara hitap ediyor. Siz de stilinizde sade bir ihtişamdan yanaysanız, romantik duruşunuzla asalet abidesi olmak istiyorsanız tercihiniz pırlanta reina yüzük olabilir. Tasarımların odağında çiçeksi figürler yer alıyor. Pırlantanın çiçeksi çeşitlemeleri, her yüzükte farklı formlara dönüşüyor. Romantikten klasiğe uzanan modelleriyle bu seri, birbirinden bir o kadar farklı ama özünde aynı asaleti taşıyan yüzükler vadediyor. Asil parmaklarınıza soylu bir dokunuş Zen’den reina yüzükler ile geliyor. Günün her saati yanınızda olmasından mutluluk duyacağınız reiana yüzükler ofis şıklığınıza, cadde yürüyüşlerinize, arkadaş toplantılarınıza, kutlamalarınıza eşlik etmek için sizin zarif dokunuşlarınızı bekliyor. Gündelik kıyafetlerinizden şık kombinlerinize kadar her stilde size uyumlanacak, sizin vazgeçilmez parçanız olacak. Narin parmaklarınızın üzerine konan bu çiçeksi dokunuşları çok sevecek, kendinizi modern zaman Kraliçesi gibi hissedeceksiniz.

Evlilik teklifinde hayatınızın Kraliçesi olacak kadına ona yakışır bir reina tektaş verebilir, onun için unutulmaz olabilirsiniz. Sevgililer Günü, yıldönümleri gibi özel günlerde verilebilecek en romantik hediyelerden biri kuşkusuz reina yüzükler. Aşkınızın nişanesini bu yüzükler ile tazeleyebilir, romantik rüzgarları yeniden estirebilirsiniz.