Safir Yüzükler

Zarafetin, dürüstlüğün, bağlılığın taşı olan safir, Zen Pırlanta tasarımı ile buluşuyor, ortaya bir başyapıt çıkıyor...
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Mavinin En Elegant Hali: Safir Yüzükler

Dünyanın en değerli doğal taşlarından olan safir, Zen Pırlanta tasarımı ile buluşuyor, ortaya bir başyapıt çıkıyor. Zarafet, dürüstlük ve sadakat gibi aşkın en önemli unsurlarını temsil eden safir taşın güven veren bir etkisi, iyileştirici bir gücü var. Mavi rengin özgür doğasını sevenler için tasarlanan bu seride, zarafet ve ihtişam aynı anda bulunuyor. Bin yıllar öncesinde soyluların taşı olan safir, şimdi de yüzük tasarımlarında kullanılarak stilinde sofistike olmayı sevenlerin göz bebeği oluyor. Siz de aristokrat görünümü seviyorsanız mavinin bu en güzel tonunu kullanmalısınız. Özel davet ve kutlamalarda şıklığınızı taçlandıracak bu nadide eserleri her kullanımınızda ruhunuzdaki asaleti derinden hissedeceksiniz. Safir pırlanta yüzük, birbirinden özel tasarımlarla beğeninize sunuluyor. Parmağınıza taktığınız anda sizi güçlü etkisi ile saran bu modellerin her birinde ihtişam ön planda. Pırlanta ve safirin muhteşem kavuşması en özel anlarınızı daha da özelleştiriyor.

Mavi safir yüzük, şık davetlerde size görkemli bir şekilde eşlik edecek ve mücevher kutunuzun klasikleşmiş eserleri arasına girecek! Yüzüğünüzü Zen’in safir koleksiyonundaki safir küpe ve safir kolye ile kombinleyerek baş döndürücü bir görünüm yakalayabilirsiniz. Hayatınızdaki en değerli kadına onun gibi ışıltılı bir hediye almak istiyorsanız tercihiniz safir yüzükten yana olmalı. Mavinin en elegant hali olan safir taşlı yüzükleri Zen Pırlanta farkı ile deneyimlemelisiniz.

 
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Safir Taşının Anlamı Nedir?

Safir taşı, birçok medeniyette farklı anlamları simgeler. Antik Yunanca “güzel” anlamına gelen safir, gücün ve dişiliğin sembolüdür. Aynı zamanda güzelliği de sembolleştiren safir yüzük modelleri, pırlantayla kusursuz bir uyum kurarak aşkınıza dokunacak! Safir taşlı yüzük, verdiği özgürlük hissiyle ruhunuzun sınırları aşmasını sağlayarak, sevginizi sonsuzlukla ifade edecektir. Eşsiz tasarımlarıyla safir yüzük Zen ayrıcalıklarıyla kalbinize ulaşıyor.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Safir Yüzük Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Safir yüzük alırken dikkat etmeniz gereken detaylardan bir tanesi taşın kalitesidir. Safir taşı, doğanın en saf mavisini bünyesinde barındırır. Taşın parlaklığı ve sahip olduğu mavi tonu da mavi safir yüzüğün ihtişamını gözler önüne serecektir.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Safir Yüzük Nasıl Seçilir?

Safir yüzükleri seçerken, tarzınıza uygun modeli tercih etmek, pırlantanın ışıltılı dünyası ile safir taşının büyüleyici anlamını en etkili şekilde yansıtmanızı sağlayacaktır. Safir pırlanta taşlı yüzük modelleri, farklı karat özelliklerine ev sahipliği yapmaktadır. 0.30 karat pırlanta, 0.50 karat pırlanta gibi alternatifler arasından tercihte bulunabilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Safir Yüzükleri Nasıl Kombinlemelisiniz?

Safir yüzükler, zarafeti ve şıklığı ön plana çıkarmak istediğiniz tüm kombinlerin en etkileyici tamamlayıcılarındandır. Bununla birlikte safir pırlanta yüzüklerinizle kombin yaparken yüzüğün modeline göre farklı seçimlerde bulunabilirsiniz. Safir baget yüzük modelleri, modern detaylarla bezenmiş elbiselerle kusursuz uyum kurar. Klasik tasarımlar ise ışıltıyı yansıtmak istediğiniz her türden elbise modeliyle muhteşem bir birliktelik sağlayacaktır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Neden Zen Safir Yüzük Tercih Etmelisiniz?

Zen Pırlanta, safir taşının eşsiz anlamıyla pırlanta kusursuzluğunun kesişim noktası olan özel koleksiyonuyla kalbinize hitap ediyor. Sevginizin, aşkınızın ve duygularınızın sembolü olacak safir pırlanta yüzük koleksiyonu, Zen ayrıcalıklarıyla yaşamınıza dokunuyor. Safir yüzük fiyatları açısından da cazip avantajlar sunan Zen, altın safir yüzük gibi model çeşitliliğiyle koleksiyonda her tarza ve zevke hitap eden tasarımlara yer veriyor.