Zen Pırlanta

PIRLANTA BİLEKLİK

PIRLANTA BİLEKLİK

Tasarım Bileklikler Tasarım Bileklikler
Işık Seli Bileklikler Işık Seli Bileklikler
Renkli Taşlı Bileklikler Renkli Taşlı Bileklikler
Şans Bileklikleri Şans Bileklikleri
Şahmeran Bileklikler Şahmeran Bileklikler
Charm Bileklikler Charm Bileklikler
Duepunti Bileklikler Duepunti Bileklikler

Pırlanta Bileklik

Farklı Stiller, Farklı Bilekler..

Arkeolojik kazılardan elde edilen bilgilere göre kadınların el bileklerini süsleme tutkusu milattan önce 5000 yılına kadar uzanıyor. Bileklikler yüzyıllardır mücevher kutularının gözdesi olmaya devam ediyor ve günümüzde de tekli olarak ya da birden fazlası bir arada kullanılarak gün boyu hareket halinde olan bileklere ışıltı katıyor. Tekli olarak ya da birden fazlası bir arada kullanılan bileklikler, gün boyu hareket halinde olan bileklerimize işıltı katıyor! Zen Pırlanta tasarımları arasında farklı stillerle kombinlenebilen bir çok pırlanta bileklik seçeneği bulmak mümkün.

Beyaz altın bileklik veya pembe altınla tasarlanan bilekliklerde, pırlantalara kimi zaman safir, yakut, elmas, zümrüt gibi renkli mücevher taşları da eşlik ediyor. Farklı yerlere ve farklı zamanlara uygun modeller jean pantalondan, haftason şıklığına, zarif elbiselerden şık bir gece kıyafetine kadar bircok farklı tarzı ifade etmektedir.

Enerjinizi fazlasıyla yükseltecek birbirinden güzel, capcanlı renklerdeki bileklikler şimdi pırlanta zarafeti ile birleşerek göz kamaştıran bir masala dönüşüyor. Sevginin ve aşkın vurgulandığı zamansız parçalar Zen pırlantanın en muhteşem koleksiyonunu sunuyor. Işıltının fazlasıyla öne çıktığı bilekliklerle her kıyafetinize narin bir dokunuş katın. Tek bir parça ile göz alıcı görünmeye hazır olun! Zen pırlantanın Tasarım Bileklikler, Işık Seli Bileklikler, Renkli Taşlı Bileklikler, Şans Bileklikleri, Şahmeran Bileklikler, Charm Bileklikler, Çelik Bileklikler, Duepunti Bileklikler,Burç Bileklikler, Sonsuzluk Bileklikleri, Kar Tanesi Bileklik Modelleri bu bölümde sizleri bekliyor.

Devamını Oku
Crealive