PIRLANTA
BİLEKLİKLER

Zen Pırlanta

Tasarım Bileklikler

Tasarım Bileklikler

Işık Seli Bileklikler

Işık Seli Bileklikler

Renkli Taşlı Bileklikler

Renkli Taşlı Bileklikler

Şans Bileklikleri

Şans Bileklikleri

Şahmeran Bileklikler

Şahmeran Bileklikler

Charm Bileklikler

Charm Bileklikler

Duepunti Bileklikler

Duepunti Bileklikler

Farklı Stiller, Farklı Bilekler..

Arkeolojik kazılardan elde edilen bilgilere göre kadınların el bileklerini süsleme tutkusu milattan önce 5000 yılına kadar uzanıyor. Bileklikler yüzyıllardır mücevher kutularının gözdesi olmaya devam ediyor ve günümüzde de tekli olarak ya da birden fazlası bir arada kullanılarak gün boyu hareket halinde olan bileklere ışıltı katıyor.

Tekli olarak ya da birden fazlası bir arada kullanılan bileklikler, gün boyu hareket halinde olan bileklerimize işıltı katıyor! Zen Pırlanta tasarımları arasında farklı stillerle kombinlenebilen bir çok pırlanta bileklik seçeneği bulmak mümkün. Beyaz altın veya pembe altınla tasarlanan bilekliklerde, pırlantalara kimi zaman safir, yakut, elmas, zümrüt gibi renkli mücevher taşları da eşlik ediyor. Farklı yerlere ve farklı zamanlara uygun modeller jean pantalondan, haftason şıklığına, zarif elbiselerden şık bir gece kıyafetine kadar bircok farklı tarzı ifade etmektedir.

Zen pırlantanın Tasarım BilekliklerIşık Seli BilekliklerRenkli Taşlı BilekliklerŞans BileklikleriŞahmeran BilekliklerCharm BilekliklerÇelik BilekliklerDuepunti Bileklikler,Burç BilekliklerSonsuzluk BileklikleriKar Tanesi Bileklik Modelleri bu bölümde sizleri bekliyor.

Devamını Oku
Crealive