Filtreler
Sırala

Hızlı Gönderi

Bileklerde Zen Parıltısı

Yüzyıllar boyunca kadınların gözdesi olmayı başarabilmiş nadir aksesuarlardan biri de pırlanta bilekliklerdir. Narin bilekleri ışıltılı pırlantalarla kavuşturan bu takı, her dönemin öne çıkan ismi olmuştur. Zen Pırlanta ise pırlanta bileklik modellerine yeni bir soluk getirerek, onu geleceğe müjdelemiştir. Klasik mücevherleri muntazam hale getirerek zamanın ötesinde tasarımlara imza atmıştır. Mücevher dünyasının parlayan ismi Zen klasikten moderne giden geniş ürün skalası ile farklı bileklik modellerini kadınlardan ilham alarak kadınlar için tasarladı. Pırlanta bilezik olarak da adlandırılabilecek bileklik tasarımları başlığında sizleri hangi modeller mi bekliyor?

Stilinde özgünlükten yana olanlara özel Tasarım Bileklikler, birbirinden farklı renklerin kullanıldığı Işık Seli Bileklikler, doğanın ihtişamından esinlenilerek tasarlanmış Renkli Taşlı Bileklikler, keskin köşeleri ve parıltılı görünüşü ile Baget Bileklikler, zarif ve ince çizgili tasarımıyla Şahmeran Bilezikler, evrensel sembollerin yeniden yorumlandığı Charm Bileklikler, modayı ve trendleri yakından takip eden gençlerin tercihi Duepunti Bileklikler, gümüşün en özel figürlerle taçlandırıldığı Gümüş Bileklikler…

Pırlanta bileklik fiyatlarını Zen Pırlanta bayileri ve web sitesinden öğrenebilir, size uygun fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz. Zen pırlanta bileklikleri tek başına kullanabileceğiniz gibi birbirleriyle kombinleyerek de kullanabilir, ışıltınızı katlayabilirsiniz. Bilekliklerin klasikten moderne, yalınlıktan ihtişama doğru farklılaşan modelleri, bazen günlük bir kıyafet ile bazen de şık gece elbiseleriniz ile kullanabilirsiniz. Farklı tarzları birleştiren küme Zen Pırlanta!