Filtreler
Sırala

Hızlı Gönderi

Bileklerde Zen Parıltısı

Yüzyıllar boyunca kadınların gözdesi olmayı başarabilmiş nadir aksesuarlardan biri de pırlanta bilekliklerdir. Narin bilekleri ışıltılı pırlantalarla kavuşturan bu takı, her dönemin öne çıkan ismi olmuştur. Zen Pırlanta ise pırlanta bileklik modellerine yeni bir soluk getirerek, onu geleceğe müjdelemiştir. Klasik mücevherleri muntazam hale getirerek zamanın ötesinde tasarımlara imza atmıştır. Mücevher dünyasının parlayan ismi Zen klasikten moderne giden geniş ürün skalası ile farklı bileklik modellerini kadınlardan ilham alarak kadınlar için tasarladı. Pırlanta bilezik olarak da adlandırılabilecek bileklik tasarımları başlığında sizleri hangi modeller mi bekliyor?

Stilinde özgünlükten yana olanlara özel Tasarım Bileklikler, birbirinden farklı renklerin kullanıldığı Işık Seli Bileklikler, doğanın ihtişamından esinlenilerek tasarlanmış renkli taşlı bileklikler, keskin köşeleri ve parıltılı görünüşü ile Baget Bileklikler, zarif ve ince çizgili tasarımıyla Şahmeran Bilezikler, evrensel sembollerin yeniden yorumlandığı Charm Bileklikler, modayı ve trendleri yakından takip eden gençlerin tercihi Duepunti Bileklikler, gümüşün en özel figürlerle taçlandırıldığı Gümüş Bileklikler…

Pırlanta bileklik fiyatlarını Zen Pırlanta bayileri ve web sitesinden öğrenebilir, size uygun fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz. Zen pırlanta bileklikleri tek başına kullanabileceğiniz gibi birbirleriyle kombinleyerek de kullanabilir, ışıltınızı katlayabilirsiniz. Bilekliklerin klasikten moderne, yalınlıktan ihtişama doğru farklılaşan modelleri, bazen günlük bir kıyafet ile bazen de şık gece elbiseleriniz ile kullanabilirsiniz. Farklı tarzları birleştiren küme Zen Pırlanta!

Pırlanta Bileklik Modelleri

Pırlanta; aşkın, sevginin, bağlılığın en ışıltılı sembolüdür. Asırlardır aşkın en eşsiz simgesi olarak günümüze kadar ulaşmıştır. Pırlanta bileklikler de pırlantanın bu muhteşem anlamını bünyesinde barındırır. Bileklerinizdeki ışıltı kaynağı pırlanta bileklikler, zarif tasarımlarıyla her kombinin gözde mücevheri olmaya adaydır. Ayrıca sevdikleriniz için özel günleri ölümsüz ve unutulmaz kılmak istiyorsanız, yine pırlanta bileklik zarafetini tercih edebilirsiniz.

Zen, pırlantanın büyüleyici anlamından ilham alınarak oluşturulan pırlanta bileklik koleksiyonu ile ruhunuza dokunuyor. Zen’in zanaatkar dokunuşlarını içinizde hissedeceğiniz pırlanta bileklik modelleri, pırlantanın büyüleyici anlamını kalbinize mühürleyecek! Zen zanaatkarlığının ürünü koleksiyondaki her bir pırlanta bileklik, farklı tasarımlarıyla pırlantanın biricik anlamını stilinizin ayrılmaz bir parçası haline dönüştürecek!

Erkek Pırlanta Bileklik

Pırlanta, çok büyük oranda kadınlarla özdeşleşmiş bir değerli taş olsa da erkekler için de pırlanta zarafetini yansıtan mücevherler vardır. Zen, pırlanta ışıltısına ortak olduğu erkek pırlanta bileklik modelleri ile göz kamaştırıyor. Sevdikleriniz için özel günlerde unutulmaz bir armağan arayışındaysanız, Zen kalitesini kusursuzlukla yansıtan erkek bileklikler, tüm detaylarıyla büyüleyici.

Zen ayrıcalıklarına ev sahipliği yapan erkek pırlanta bileklik modelleri arasında erkek ruhuna hitap eden özel tasarımlar yer alıyor. Zarif, klasik, sade ve dikkat çeken tasarımlarıyla ön plana çıkan erkeklere özel bileklikler, yaşamınızın her anında pırlanta ışıltısıyla size ya da sevdiklerinize eşlik edecek!

Su Yolu Pırlanta Bileklik

Zen dokunuşlarını ruhunuza taşıyacak pırlanta bileklikler arasında zarafetin sembolü su yolu temasıyla tasarlanmış modeller de yer alıyor. Minimal pırlanta taşlarının eşsiz bir uyumla bir araya geldiği pırlanta suyolu bileklikler, tüm detaylarıyla büyüleyicidir. Özel günlerde, gündelik yaşamda ya da davetlerde şıklığınızı suyolu zarafeti ve inceliği ile kusursuzlukla yansıtabilirsiniz.

Suyolu konsepti, suyun dingin ve eşsiz akışından ilham alınarak oluşturulmuştur. Zen de suyun büyüleyici anlamını ve derin dokusunu muhteşem detaylarla yansıtan bileklik modelleriyle, ruhunuzda iz bırakır. Geleneksel detayların yanı sıra Zen dokunuşlarıyla tasarlanan su yolu pırlanta bileklikler, modern görünümleriyle şıklığınızı zarafetle tamamlar.

Baget Pırlanta Bileklik

Baget pırlanta bileklik modelleri, minimalist ve modern tasarımlarıyla ön plana çıkar. Pırlantanın en yeni ve modern kesimi olan baget kesim konseptini bünyesinde barındıran bu bileklikler, Zen dokunuşlarıyla anlam kazanıyor. Ayrıca pırlanta bilezik modellerinde de yaygın olarak tercih edilen baget konsepti, köşeli hatları ve düz kesimiyle göz kamaştırıcıdır.

Sevdikleriniz için özel günlerde muhteşem bir armağan olmaya aday baget pırlanta bileklik modelleri, yaşamınızın her anında aşkınızın ve sevginizin simgesi olacaktır. Zarafet, estetik, minimalizm ve sadeliğin sembolü olan baget konseptiyle tasarlanmış bileklikler, aynı zamanda pırlanta ışıltısını da kusursuzlukla yansıtır. Ayrıca Zen kalitesi ve ayrıcalıklarıyla bileklerinizdeki ışıltıyı sonsuzluk pırlanta bileklik modelleriyle de keşfedebilirsiniz.

Renkli Taşlı Pırlanta Bileklik

Renkli taşlı pırlanta bileklikler, pırlantanın büyüsünü değerli taşların kusursuz ışıltısıyla buluşturur. Zen’in tabiatın muhteşemliğinden ilham alarak tasarladığı renkli taşlı pırlanta bileklikleri, ruhunuzu anlam ve tabiatla bütünleştirecek. Pırlantanın; zümrüt, yakut, inci ve safir gibi değerli taşlarla kusursuz uyumu üzerine tasarlanan renkli taşlı bileklikler, her ortamda şıklığınıza renk katacak!

Değerli taşların ışıltısını içinize ve sevdiklerinizin ruhuna taşıyabileceğiniz koleksiyonda, kalp temasının işlendiği modeller de mevcut. Kalpli pırlanta bileklik, sevdiklerinize verdiğiniz değeri ve duyduğunuz aşkı ifade etmenin en seçkin yollarından biri. Annenize, eşinize, sevgilinize renkli taşlı pırlanta bilekliklerle duyduğunuz sevgiyi pırlanta zarafetiyle ifade edebilirsiniz.

Renkli taşlı pırlanta bileklikler, stiliniz için de kusursuz bir tercihtir. Renkli, canlı, hareketli ve daima eşsiz bir görünüm elde etmek istiyorsanız, renkli taşlı bileklikleri kombinlerinizin ayrılmaz bir parçası haline dönüştürebilirsiniz. Zen ve pırlanta ışıltısının ortaklığıyla tasarlanan birbirinden seçkin bileklikler; sevdiklerinizin kalbine, tarzınızın detaylarına dokunacak! 

Yeni Sezon Zen Pırlanta Bileklik

Pırlanta bileklikler, her dönem pırlanta ışıltısını ve zarafetini kusursuzlukla yansıtan mücevherlerdir. Zen, yeni sezonun ışıltısını pırlanta zarafetiyle bütünleştirdiği özel koleksiyonuyla sadece ruhunuza dokunmayacak. Aynı zamanda Zen ustalığını derinden hissedeceğiniz özel tasarım bileklikler, zarif ve estetik tasarımlarıyla özel anları unutulmaz kılacak!

Zen zanaatkarlığıyla tasarlanan yeni sezon koleksiyonu, modern detaylar ile geleneksel çizgileri aynı anda yansıtıyor. Gelenekten geleceğe uzanan pırlanta ışıltısını, birçok farklı tema ve konsept ile buluşturan Zen, pırlanta tutkunlarına bileklerindeki zarafeti keşfetme fırsatı sunuyor. Zen ayrıcalıklarıyla bileklerinizdeki ışıltıyı yeniden keşfedin!