Şahmeran Bileklikler

Hikayesinin özündeki bilgelik ve mistik yapıdan ilham alınarak oluşturulan şahmeran koleksiyonunda, masalsı tasarımlar ön planda...
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Masalsı Bir Dokunuş: Şahmeran Bileklik

Bir doğu efsanesi olan yılan şahmerandan esinlenerek tasarlanan şahmeran bileklik ile Zen Pırlanta, sizi egzotik bir serüvene çıkarıyor. Birçok modacı ve sanatçıya esin kaynağı bu efsanede yılanların şahı anlamına gelen Şahmeran iyi huylu ve bilge bir yılandır. Hikayesinin özündeki bilgelik ve mistik yapıdan ilham alınarak oluşturulan koleksiyonda, masalsı tasarımlar ön planda.

Masallardaki romantizmden hoşlananların, eski zamanlardaki güzelliklere özlem duyanların tercihi olan Şahmeran bileklik modelleri, tüm eli kapsayan yapısı ile aksesuar anlayışına Doğu’dan esintiler getiriyor ve klasik bileklik anlayışını yeniliyor. Dikkatler zarif ellerinizin üzerine doğru çekilirken farkınızı bir kez daha göstermiş oluyorsunuz.

Pırlanta ile taçlanan şahmeran modelleri, geçmişin bilge hikayelerini yeniden yorumlayıp pırlanta ile değer katarak onu geleceğe taşıyor. Geçmiş efsaneleri bugünün değerleriyle harmanlayarak tüm zamanların ötesinde eşsiz bir tasarım çıkarıyor. Zarif ve ince çizgili tasarımıyla şahmeran bilezik, stilinde zarafeti ön planda tutmak isteyenler için ideal. Harf şahmeran, altın ve gümüş pırlantalı şahmeran gibi farklı tarz ve modelleri inceleyerek kararınızı mistik bir şıklıktan yana verebilirsiniz. Minimal figürlerin elinizin üzerine getireceği harekete ve enerjiye bayılacak, aksesuarın adeta elinizle bütünleştiğini hissedeceksiniz. Eğer hayatınızdaki efsane kadına bir hediye vermek arzusundaysanız şahmeran bileklikler sizin için anlamlı bir hediye olabilir. Göz alıcı şahmeran modelleri şimdi Zen Pırlanta’da sizleri bekliyor.