Zen Pırlanta

Yakut Küpeler

Yakut Küpeler

Yakut, yüzyıllardır sevilen ve ilgi gören doğal bir taş. Onu bu kadar önemli yapansa, yakutun enerji taşı olarak anılmasıdır. Yakutun insan vücuduna enerji sağladığı, dengelediği ve motivasyon geliştirdiği söylenir. Zen Diamond’ın sizler için özel olarak tasarladığı yakut küpelerin parıltısı, içinizi canlılık ve enerji dolduracak.

Eşsiz tasarımlı yakut taşlı küpelerimizle, kırmızı ve bordonun en çekici tonlarını yakalayın. Tutkunun tılsımı yakut ile ışıldayın. Doğal taşların içinde önemli bir yere sahip olan yakut, sevginin, barışın ve zenginliğin taşı. Ayrıca yüzyıllardır “şans taşı” olarak bilinen yakut, hayatınıza uğur getirebilmek için sizleri bekliyor.

Zen Diamond olarak, modern hatlara sahip ya da geleneksel çizgilere bürünmüş yakut küpelerimizle, birçok farklı tasarım seçeneği sunuyoruz. Yakut küpe modellerimizden en çok ilgi göreni, sultanlara layık, damla yakut küpelerimiz. Bu oryantal tasarımla sizde kendinizi sarayınızda hissedeceksiniz.

Yakut küpeleriniz, şık bir kıyafetle kombinlendiğinde, parıltısı etrafınıza saçılacak ve insanlar size hayran kalacak. Onun derin kırmızısı sayesinde, çevrenizi etkiniz altına alacağınızdan emin olabilirsiniz. Yakutun ışıltısıyla gelen ve göz dolduran görüntüsü sizin imzanız olabilir.

Günümüzde yakut, suni olarak, insanlar tarafından laboratuvar ortamında yapılabilmektedir. Gerçeğinden ayırması son derece zor olan bu sahte taşlar piyasada satılmaktadır. Bu yüzden Zen Diamond gibi 1980’den günümüze, bu sektörde hizmet veren güvenilir ve kurumsal bir firmadan alışveriş yapmak, yakut alırken oldukça önemlidir.

 
Devamını Oku
Crealive