Yakut Küpeler

Yakut, iç ısıtan rengi ve tutkulu duruşu ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor...
Filtreler
Sırala

Kırmızıdan Bordoya Yakut Işıltısı

Dünyanın en değerli doğal taşlarından biri olan yakut taşı, iç ısıtan rengi ve tutkulu duruşu ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor. Yüzyıllardır sevginin, zenginliğin ve şansın taşı olarak görülen yakut, aynı etkisini koruyarak eşsiz tasarımlarda yeniden hayat buluyor. Enerjinizi yükseltmek ve şanslı hissetmek için yakut taşlı küpelerden yararlanabilirsiniz.

Yüzyıllardır birçok farklı kültürde değerli yapısıyla ön plana çıkan ve yaydığı enerji alanı ile insanları iyi hissettiren yakutu, siz de mücevher kutunuzun vazgeçilmezi yapmalı ve güzel enerjilere kendinizi açmalısınız. Kırmızıdan bordoya uzanan renk skalasına sahip yakut taşlı küpe koleksiyonu, rengin gücünü kullanıyor ve tutkulu bir görünüm vadediyor. Siz de stilinizde tutku ve çekiciliği ön planda tutmak istiyor, gösteriş ve ihtişamı aynı anda yaşamak istiyorsanız tercihiniz bu küpelerden yana olmalı.

Zen Pırlanta, eşsiz yakut küpe modelleri ile bir taraftan vintage ruhuna bir taraftan da modern çizgilere sahip. Gelenekten geleceğe doğru akan çizgilerle bu koleksiyon zamansızlığa imzasını atıyor. Tüm zamanların ötesine geçmek için seçiminizi Zen’den yapabilir, şık kıyafetlerinizi tutku ve enerji yayan yakut küpe ile noktalayabilirsiniz.

Kendinizi masalsı diyarlarda hissetmek ve zamansız çıkışlar yapmak için kendinize sizden bir hediye! Eğer hayatınızdaki masalın baş kahramanı kadına onun ihtişamına yakışır bir hediye vermek istiyorsanız yakut pırlanta küpe harika bir tercih! Kırmızının tutkulu hali yakut küpeleri Zen Pırlanta farkı ile deneyimleyin.